White Paper: Wszystko co musisz wiedzieć o aplikacji Smart Metering

 

Comarch opracował  BEZPŁATNY PRZEWODNIK, w którym szczegółowo wyjaśnia sposób działania systemu Comarch Smart Metering. Rozwiązanie to umożliwia zdalny odczyt liczników wody, gazu, ciepła i energii elektrycznej, a także wczesne wykrywanie anomalii (wycieków, naruszeń i alarmów bezpieczeństwa). 

Pobierz PRAKTYCZNĄ BROSZURĘ „Wszystko, co musisz wiedzieć o aplikacji Smart Metering” i dowiedz się:

  • Z jakich części składa się rozwiązanie?
  • Jak w praktyce działa system IoT?
  • Na jakich technologiach bazuje?
  • Jakie funkcjonalności posiada aplikacja Comarch Smart Metering?
    • Jakich danych dostarcza i w jakiej częstotliwości?
    • Jakie dashboardy i widgety oferuje użytkownikom?
    • Jakie realne korzyści zapewnia jej wdrożenie?
Pobierz BEZPŁATNY PRZEWODNIK

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.