Comarch Digitals – Fabryka na 4.0

Pierwszy komiks Comarch IoT

Nie ratujemy świata, nie potrafimy zapobiec katastrofom naturalnym i nie ustrzeżemy Was przed atakiem obcych, czy zmutowanych istot. Naszą domeną jest digitalizacja sektora produkcyjnego. Wiemy jak ważne jest, by nasi klienci mogli uzyskiwać jak najlepsze wyniki w produkcji. To my Comarch Digitals, stoimy na straży Przemysłu 4.0 i digitalizacji. Jeśli więc nie boisz się wejść do świata superbohaterów, to poznaj historię pewnej fabryki, w której nasz zespół nie poskąpił swoich supermocy i dokonał transformacji. Przed Tobą: 

  • Mr. Automatic – nasz lider i spec od automatyzacji oraz integracji systemów.
  • Energetic – nasza superbohaterka, która dzięki swoim supermocom optymalizuje zużycie oraz koszty energii.
  • Tracker Man – ten superbohater zlokalizuje nawet najmniejszą śrubkę w największym magazynie.

Wejdź do świata niecodziennych bohaterów, którzy pomogą w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

 


POBIERZ KOMIKS

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.