Smart Metering: rozwiązanie IoT dla zapewnienia balansu hydrologicznego i oszczędności energii

Ekologiczne zalety zdalnego monitoringu mediów

 

Comarch IoT opracował PRAKTYCZNY RAPORT, który przedstawia ekologiczne i finansowe korzyści płynące z monitorowania mediów oraz wdrożenia systemów IoT.

Jeśli szukasz informacji o tym:

  • Jak wyglądają zmiany klimatu według najnowszych badań?
  • Jakie oszczędności mogą przynieść rozwiązania IoT w obszarze zużycia mediów?
  • Jakie ekologiczne inicjatywy podejmują największe światowe organizacje?
  • W jaki sposób technologia i digitalizacja wpływa na osiągnięcie neutralności klimatycznej?
  • O ile procent może się obniżyć emisja CO2 dzięki wdrożeniu systemów smart metering?
  • W jaki sposób działa Comarch Smart Metering?
     

Zapoznaj się z naszym DARMOWYM MATERIAŁEM i zyskaj wyczerpujące odpowiedzi. Koniecznie podziel się linkiem tej strony z innymi!

 


POBIERZ PRAKTYCZNY RAPORT

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.