CASE STUDY SMART METERING

RETROFITTING LICZNIKÓW WODY Z WYKORZYSTANIEM NB-IoT W PRZEDSIĘBIORSTWIE WODOCIĄGOWYM W DUBAJU

Jednym z największych problemów przedsiębiorstw jest posiadanie infrastruktury, która wymaga przewodowej transmisji danych. Posiadając mierniki energii, które w większości wymagają manualnego odczytu danych, trudno jest monitorować eksploatację, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszego Klienta z Dubaju, wdrożyliśmy Smart Metering, wykorzystujący standard technologiczny NB-IoT.

O procesie wdrożenia i korzyściach wynikających z implementacji, więcej w przygotowanym Case Study.

Pobierz darmowe Case Study

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

    Zobacz wszystkie materiały

    Skontaktuj się z ekspertem Comarch IoT Ecosystem

    Zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług z zakresu IoT.