CASE STUDY - SMART METERING

RETROFITTING LICZNIKÓW WODY Z WYKORZYSTANIEM NB-IoT W PRZEDSIĘBIORSTWIE WODOCIĄGOWYM 

 

Comarch Smart Metering, czyli rozwiązanie IoT do zdalnego odczytu wody, gazu i prądu zostało zainstalowane u naszego klienta ze Zjednoczonych Emiratów Arbskich na początku 2019 r. To jedno z pierwszych na świecie wdrożeń, które opiera się na wykorzystaniu technologii Narrowband-IoT.

 

Pobierz DARMOWY USE CASE i dowiedz się:

  • jak W PRAKTYCE przebiegało wdrożenie?
  • jakie KORZYŚCI BIZNESOWE przyniosł system smart metering?
  • jak wykorzystać MOŻLIWOŚCI technologii Narrowband IoT?Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.