White Paper

Asset Tracking 

Czyli cyfryzacja przepływu zasobów w procesie produkcji

Prowadzisz firmę produkcyjną i szukasz sposobu na optymalizację zarządzania zasobami? Mamy rozwiązanie dedykowane właśnie dla Ciebie! Monitoring narzędzi, czy pojazdów potrzebnych w codziennej pracy bywa trudny w realizacji. Szczególnie jeśli nie korzystasz jeszcze z systemów dostarczających bieżących informacji o stanie mobilnych zasobów. 

Czas, by nadać im „cyfrową tożsamość”, która zapewni automatyczną identyfikację zasobów oraz ułatwi ich lokalizację podczas każdego etapu produkcji. Dzięki temu już nic nie umknie Twojej uwadze, a przy okazji zaobserwujesz też wzrost wydajności produkcji i wyników finansowych przedsiębiorstwa.

Z poniższego materiału dowiesz się:

  • Czym jest rozwiązanie Asset Tracking, jakie ma funkcje oraz w jaki sposób Twoja firma może skorzystać z jego implementacji.
  • Jakie technologie wykorzystuje nasz produkt.
  • W jaki sposób Asset Tracking pomoże Ci stworzyć prawdziwie inteligentną fabrykę (praktyczne przykłady zastosowania).

Comarch Asset Tracking

Comarch Asset Tracking to kompleksowe rozwiązanie, z którego pomocą łatwo zlokalizujesz wybrane narzędzia, czy też pojazdy posiadane przez Twoją firmę. Zastosowanie specjalistycznych urządzeń połączonych z Internetem i dedykowanej aplikacji pozwala na bieżąco monitorować zasoby przedsiębiorstwa, dzięki czemu zoptymalizujesz ich wykorzystanie. Generowane raporty i narzędzia analityczne pomagają natomiast natychmiastowo identyfikować wąskie gardła i im zapobiegać. 

Pobierz bezpłatnie pełną wersję materiału i odkryj supermoc Przemysłu 4.0.

Pobierz White Paper 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.