White Paper

 

Ogromnym wyzwaniem stojącym przed przedsiębiorstwami produkcyjnymi oraz magazynami jest lokalizowanie i identyfikację ich zasobów (maszyn, wózków widłowych, linii produkcyjnej, pracowników) oraz ocena wydajności zachodzących procesów.

Comarch opracował  BEZPŁATNY WHITE PAPER, w którym przedstawiono, w jaki sposób systemy Asset Tracking, stworzone w ramach koncepcji Industry 4.0,optymalizują procesy produkcyjne i logistyczne.

Pobierz PRAKTYCZNY PRZEWODNIK i:

  • dowiedz się, jak w praktyce możesz wykorzystać systemy lokalizowania zasobów w magazynie oraz w firmie produkcyjnej
  • odkryj, czym różnią się wykorzystywane przez nas technologie: Ultra Wideband, Bluetooth i UHF RFID
  • poznaj funkcjonalności, schemat działania oraz przykłady zastosowania Comarch Asset Tracking
  • i zyskaj wiedzę, która umożliwi Ci na optymalizację procesów produkcyjnych i logistycznych.
Jeśli interesuje Cię monitorowanie przepływu zasobów, ten materiał jest właśnie dla Ciebie.  Pobierz go, przeczytaj i wprowadź zmiany. Podziel się linkiem tej strony z innym.

Pobierz White Paper 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.