White Paper

OPTYMALIZACJA ZUŻYCIA MEDIÓW W PRODUKCJI - COMARCH SMART METERING FOR INDUSTRY

 W Comarch stworzyliśmy PRAKTYCZNY RAPORT, aby przedstawić jak zużycie mediów tradycyjnych jak woda, prąd czy gaz, oraz specjalistycznych, jak sprzężone powietrze, gazy techniczne czy azot, wpływa na ogólny bilans w przemyśle.

  • Szukasz możliwości optymalizacji w swojej firmie?
  • Zależy Ci na wprowadzeniu oszczędności, ale nie kosztem jakości?
  • Nie wiesz ile właściwie kosztuje Cię produkcja pod kątem zużycia mediów?

Chcesz wiedzieć jak wygląda średnia zużycia mediów dla różnych branż? Pobierz bezpłatny White Paper i odkryj nowe możliwości optymalizacji produkcji dzięki rozwiązaniom IoT. Koncepcje Industry 4.0 oraz Smart Factory zyskują teraz nowy wymiar dzięki technologii.

Chcesz zmienić procesy w swojej firmie i lepiej zarządzać zasobami? Pobierz bezpłatny White Paper, przeczytaj i wprowadź zmiany. Podziel się linkiem tej strony z innymi!

 


Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.