White Paper

INDUSTRY 5.0 - Rola IIoT w cyfrowej transformacji sektora produkcyjnego

Przedsiębiorstwa produkcyjne stoją przed ogromnym wyzwaniem w zakresie wdrażania rozwiązań Industry 5.0. Nieprzystosowanie się do zmian wynikających z cyfrowej transformacji, spowoduje, że pozostaną one w tyle i stracą przewagę konkurencyjną. Jak więc nadążać za czwartą rewolucją przemysłową? W Comarch, jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania zgodne z praktycznym wdrażaniem koncepcji Industry 5.0.

Aby dowiedzieć się więcej o Industry 5.0 i dedykowanych  rozwiązaniach Comarch, pobierz darmowy White Paper

DOWNLOAD ENGLISH VERSION

Industry 5.0

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

Proszę czekać