Ludzie vs. maszyny?

Wyzwania oraz szanse Przemysłu 4.0

Przemysł 4.0  zajmuje obecnie ważne miejsce w gospodarce. Przedsiębiorcy znajdują w nim szansę na zwiększenie swojej konkurencyjności, rozwój technologiczny, ale przede wszystkim sposób na optymalizację procesów produkcyjnych i biznesu. W dobie tak prężnego rozwoju pojawia się pytanie – gdzie w tym wszystkim znajduje się pracownik?

Poniższy white paper zestawia rolę zasobów ludzkich w technologicznej rewolucji. Pracownik należy do kompleksowego ekosystemu Przemysłu 4.0. Nowoczesne rozwiązania działają w służbie Pracownikowi 4.0, ułatwiając mu pracę oraz dostarczając kompleksowych i zautomatyzowanych danych.

W white paperze przedstawiamy także:

  • rolę Lidera 4.0
  • czym są superstanowiska
  • jaka jest wartość biznesowa Przemysłu 4.0POBIERZ WHITE PAPER

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.