White Paper

ROLA SYSTEMÓW SMART METERING PERSPEKTYWY 2020-2040

Systemy smart metering to inteligentne systemy pomiarowe umożliwiające zdalny odczyt danych z liczników. Są to rozwiązania IoT oparte na kombinacji urządzeń i rozwiązań chmurowych. Niektóre z nich mogą być stosowane na istniejącej infrastrukturze mierników, inne wymagają jej wymiany. Zapewniają mierzalną wartość, która pozwala sektorowi użyteczności publicznej zracjonalizować zarządzanie zasobami. Zapewniają też realne korzyści biznesowe i pomagają w budowie inteligentnych miast. 

Jeśli ciekawi Cię:

  • BIZNESOWE I EKOLOGICZNE KORZYŚCI systemu smart metering
  • PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE przy miernikach energii, gazu, ciepła i wody
  • DZIAŁANIE Comarch Smart Metering i SPECYFIKACJA URZĄDZENIA
  • Możliwości LPWAN – Narrowband-IoT
  • RETROFITTING i jego korzyści
  • Jak wygląda działanie rozwiązania Comarch Smart Metering U KLIENTA W DUBAJU

  

Pobierz BEZPŁATNY WHITE PAPER zawierający obszerny raport na ten temat.

  Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.