Wystartował ekspercki blog sektora telekomunikacji – Comarch Telco Review

Jest nam miło poinformować, że w tym miesiącu zakończone zostały prace nad blogiem: Comarch Telco Review.

Nowa platforma stanowi przestrzeń, w której będziemy mówić o nowinkach oraz trendach w branży telekomunikacyjnej, a także dzielić się wiadomościami, najlepszymi praktykami oraz przemyśleniami dotyczącymi IT i biznesu operatorów telekomunikacyjnych.

Posty opracowywane są przez ekspertów Comarch – m.in. product managerów i konsultantów – posiadających rozległą wiedzę i doświadczenie w obszarach takich jak BSS, OSS, NFV/SDN, Internet Rzeczy, usługi cyfrowe, omnichannel, sieci 5G, analityka danych i wielu innych.

 

Nasza platforma to nie tylko kopalnia wiedzy, ale również miejsce interakcji i forum do dyskusji na tematy związane z telekomunikacją. 

Serdecznie zapraszamy do lektury!       

 

Nasz nowy blog jest ściśle powiązany z magazynem branżowym Comarch Technology Review, który wydajemy od 2008 roku. W tym roku zmieniliśmy jego nazwę na Comarch Telco Review, tak aby stworzyć synergię pomiędzy tym wydawanym raz do roku magazynem i naszym blogiem. 

Za pomocą tych dwóch platform będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w tematach związanych z telekomunikacją, które zdobyliśmy realizując projekty na całym świecie. Kolejne wydanie magazynu Comarch Telco Review ukaże się we wrześniu. 

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.