IoT Billing

Czym jest produkt IoT Billing?

W odpowiedzi na wysokie wymagania klientów IoT, Comarch opracował kompleksowy produkt IoT Billing, spełniające wymogi obecnego świata Internetu Rzeczy. Moduł został opracowany pod kątem wszystkich działań prowadzonych w obszarze IoT i umożliwia naliczanie opłat za łączność, za urządzenia IoT, za aplikacje wertykalne i pakiety usług. Klienci IoT poszukują ofert stanowiących odpowiedź na wszystkie ich potrzeby biznesowe. System wspiera więc różnego rodzaju wielopoziomowe relacje biznesowe (B2B, B2B2C and B2B2B).

  Praktyczny przewodnik do automatyzacji sprzedaży usług IoT

  Zobacz nasze wideo!

  Korzyści z wdrożenia produktu Comarch IoT Billing:

  Łatwe tworzenie pakietów usług IoT, różnorodne modele cenowe

  Korzystając z modułu IoT Billing, możesz tworzyć złożone pakiety usług we współpracy z innymi firmami działającymi w obszarze IoT (takimi jak przedsiębiorcy telekomunikacyjni, dostawcy usług IoT, dostawcy aplikacji, dostawcy urządzeń, inne firmy (partnerzy) lub sprzedawcy). Oferuj klientom wiele innowacyjnych modeli cenowych, w tym w oparciu o wartość (opłata za każde użycie), kryteria (stawka płaska) lub urządzenia klienta.
   

  Wysokiej jakości narzędzie do rozliczania usług IoT

  Korzystając z modułu IoT Billing, możesz zaoferować klientom najlepszą obsługę bez względu na używane przez nich usługi, a także zapewnić najwyższą szybkość i wydajność rozliczania faktur. Dzięki usługom zarządzanym możesz w każdej chwili zaoferować wsparcie i pomoc dotyczące całego procesu fakturowania oraz zapewnić lepszą wydajność, wiele funkcji raportowania, automatyczne alerty i powiadomienia oraz funkcje wykrywania nieprawidłowego wykorzystania.

  Pełna kontrola nad przepływami finansowymi w IoT

  Rozwiązanie Comarch IoT Billing pozwala kontrolować przepływ pieniędzy pomiędzy stronami dzięki zawsze aktualnym, automatycznie generowanym dokumentom finansowym dotyczącym usług IoT świadczonych wielu odbiorcom. Kontroluj wszystkie fazy świadczenia usług, włącznie z płatnościami, i przeglądaj raporty finansowe, faktury i rozliczenia pomiędzy stronami zaangażowanymi w transakcję.

  Przetwarzanie danych IoT w czasie rzeczywistym

  Platforma IoT Billing pozwala w czasie rzeczywistym gromadzić i przetwarzać dane pochodzące z sieci, urządzeń IoT, aplikacji i innych źródeł oraz ustanawiać stawki w oparciu o takie modele płatności jak prepaid, postpaid i mieszany. Dzięki wspomnianym modelom możesz dostarczać klientom rzeczywistą wartość bez względu na to, czy działają w branży handlowej, opieki zdrowotnej, samochodowej czy energii i mediów.

  Dostosowanie usług IoT do potrzeb rynków wertykalnych

  Comarch IoT Billing pozwala zapewniać wszystkim klientom różne możliwości, w wyniku czego można bardziej dynamicznie działać na rynkach wertykalnych. Dzięki platformie klienci czują, że oferta jest dostosowana do ich potrzeb, charakterystyk branży i wymogów procesowych. Klienci nabywający usługę konwergentną zapłacą za użycie usługi IoT, a nie tylko za wykorzystanie danych i wysłane wiadomości SMS. Każdy rynek pionowy jest różny, dlatego należy dostosować elementy wchodzące w skład oferty. Korzystając z platformy IoT Billing, można z łatwością tworzyć nowe oferty, odpowiadając na potrzeby różnych branż.

  Jeśli jesteś zainteresowany systemem IoT Billing, poznaj także te produkty:

  Zobacz nasze materiały wideo związane z IoT Connect:

  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

  Przejdź do formularza