Studium Przypadku: Rozwiązanie do zarządzania hurtowymi rozliczeniami międzyoperatorskimi

Polkomtel

zarządzanie hurtowymi rozliczeniami międzyoperatorskimi

Celem projektu było dostarczenie nowych rozwiązań do wyceny i rozliczeń, mających wspomóc działalność Polkomtelu dotyczącą usług hurtowych dla innych firm. Uwzględnione miały być rozmaite obszary obsługi: od umów typu interconnect oraz interworking po relacje z wszelkiego rodzaju operatorami wirtualnymi MVNO (dostawcami usług, zewnętrznymi dostawcami usług, pełnymi MVNO).

W przetargu Comarch rywalizował z czołowymi światowymi dostawcami systemów rozliczeniowych. Proces przetargowy obejmował między innymi wersję pilotażową, wizyty referencyjne i warsztaty. Ostatecznym zwycięzcą nagrodzonym zawarciem umowy na dostarczenie rozwiązania został Comarch.

Wypełnij formularz

Pobierz Studium Przypadku za darmo.

 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.