BSS Mediation

BSS Mediation dla branży telekomunikacyjnej: w pełni skalowalny system gromadzenia, przetwarzania i dystrybucji danych

Comarch BSS Mediation to w pełni skalowalny system do gromadzenia, przetwarzania i dystrybucji danych dla firm telekomunikacyjnych. Produkt ten wspiera wszystkie rodzaje usług i dostarcza systemom billingowym informacji niezbędnych do naliczania należności (w tym wykazów danych połączeń, zdarzeń itp.). Bogaty zestaw gotowych do użycia funkcji, takich jak weryfikacja źródła danych, sprawdzanie nazw plików, a także filtrowanie, wzbogacanie, usuwanie duplikatów czy korelacja danych pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę scenariuszy przetwarzania informacji spełniających określone wymagania. Wbudowany w produkt dodatkowy interpreter logiki biznesowej pozwala na wdrażanie niestandardowych operacji przetwarzania o jeszcze większym stopniu złożoności. Zyskaj nową jakość systemu mediacji dla operatorów telekomunikacyjnych.

Aby umożliwić sprawną integrację systemu, rozwiązanie Comarch do mediacji dla branży telekomunikacyjnej zapewnia szeroką gamę gotowych komponentów, które obsługują różne protokoły komunikacyjne. Działające w sposób znormalizowany narzędzie rozpoznaje problemy z łącznością oraz przetwarzaniem danych i rejestruje je w uporządkowanych, łatwo dostępnych dziennikach zdarzeń, które można przesłać do administratora systemu za pośrednictwem wiadomości e-mail lub SNMP. Technologie uwierzytelniania, autoryzacji i szyfrowania zapewniają bezpieczny dostęp dla dostawców usług mediacji w branży telekomunikacyjnej, dzięki czemu nie musisz martwić się o przechowywanie danych telekomunikacyjnych.

Korzyści zapewniane przez rozwiązanie Comarch BSS Mediation:

Szybsze wprowadzanie zmian dzięki ukierunkowaniu na logikę biznesową

Płynnie dostosowuj produkt do zmieniających się modeli biznesowych dzięki zorientowaniu na logikę biznesową oraz najnowocześniejszemu systemowi ekspertowemu wbudowanemu w moduł przetwarzania danych.

Niezależność od formatu danych

Wykonuj funkcje mediacyjne na neutralnym formacie danych, który jest niewrażliwy na zmiany właściwości rejestru, takie jak dodanie lub usunięcie pól.

Poszerzenie możliwości konfiguracji wraz z rozwojem

Realizuj scenariusze biznesowe w oparciu o konfiguracje użytkownika przygotowane z użyciem kreatorów, szablonów lub ustawień domyślnych.

Doskonała wydajność

Sprawnie przetwarzaj duże ilości danych za pomocą rozwiązania Comarch BSS Mediation — łatwo skalowalnego systemu, który sprosta rosnącym potrzebom biznesowym.

Szybkie wdrażanie

Błyskawicznie przeprowadzaj operacje mediacji danych rozliczeniowych dzięki szerokiej gamie szablonów oraz funkcji i modułów bilingowych.

Łączenie i mnożenie korzyści

Rozszerz możliwości mediacji rozliczeń telekomunikacyjnych o dostarczanie usług i mediację OSS w oparciu o uzupełniające produkty mediacyjne firmy Comarch.

Pełna kontrola

Uzyskaj dostęp do pełnych informacji administracyjnych dotyczących stanu i działania systemu za pośrednictwem centralnego interfejsu użytkownika. Pozwala on na szczegółowe śledzenie przetwarzanych danych i ręczną korektę rekordów rozliczeniowych.

Aktywna mediacja

Kontroluj naliczanie należności oraz rozliczanie usług głosowych, związanych z treścią i danymi w czasie rzeczywistym dzięki funkcji aktywnej mediacji. Produkt bazuje na standardach 3GPP i obsługuje wiele dodatkowych popularnych interfejsów branżowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały PDF!

Jeśli jesteś zainteresowany mediacją BSS, zobacz także ten produkt:

Rozwiązania Comarch BSS w użyciu 

"Elementy poprzedniego systemu BSS używanego w KPN wymagały ogromnych nakładów pracy ze strony użytkowników. Ostatecznie postanowiono kupić nowe, zintegrowane rozwiązanie - a Comarch idealnie wpasował się w sformułowane przez nas wymagania."

Cees Versteeg, Dyrektor ds. IT i Operacyjnych
KPN

Przeczytaj więcej

Kompleksowa implementacja produktów BSS

Zobacz wideo Comarch & X by Orange!

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza