Voucher & Top-up Management

Zarządzanie kartami kodów jednorazowych i doładowaniami: system do zarządzania procesem doładowań pre-paid w telekomunikacji

Comarch Voucher & Top-up Management to system obsługi cyfrowych telekomunikacyjnych kart kodów jednorazowych, który wspiera operatorów mobilnych lub dostawców usług IP w zakresie zarządzania kartami kodów jednorazowych oraz procesem doładowywania kont użytkowników. System może być zintegrowany z istniejącą infrastrukturą telekomunikacyjną, taką jak bramy medialne, lub dostarczony wraz z dedykowanym modułem IVR. Pozwala to na usprawnienie i optymalizację operacji związanych z cyfrowymi kartami kodów jednorazowych i doładowaniami w branży telekomunikacyjnej.

W zależności od potrzeb rozwiązanie Comarch Voucher & Top-up Management można z łatwością zintegrować z innymi narzędziami BSS/OSS, stosując otwarty interfejs API w standardzie web-services w celu integracji wewnętrznej lub zamawiając usługę integracji od Comarch. System zawiera wbudowaną bramkę płatniczą, która ułatwia szybkie wdrażanie usług oraz wspiera wiele różnych metod płatności, takich jak przelew bankowy czy karta kredytowa.

Notatka prasowa: Kompleksowe rozwiązanie BSS dla usług mobilnych, stacjonarnych i sieciowych:

Rozwiązanie obsługiwać będzie oferowane przez Orange usługi telefonii komórkowej prepaid i postpaid (łączność głosowa i transmisja danych), ofertę „Orange Love” (internet, TV, VoIP i mobilne), a także usługi oparte o chmurę i oferowane przez firmy trzecie na terytorium Luksemburga. Wymienione usługi będą oferowane, rozliczane, fakturowane i zarządzane...

Przeczytaj więcej

Zobacz, jak nasz inteligentny system BSS wspiera na co dzień Mobile Vikings

Zobacz nasze wideo!

Korzyści płynące z wdrożenia systemu zarządzania kartami kodów jednorazowych w celu zarządzania procesem doładowań pre-paid w telekomunikacji:

Łatwe generowanie, importowanie i eksportowanie kart kodów jednorazowych

Generowanie kart kodów jednorazowych / kodów PIN, przygotowywanie i wysyłanie kart kodów jednorazowych do druku,
generowanie kart kodów jednorazowych na życzenie, importowanie i eksportowanie ich pomiędzy systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Integracja z platformą IVR/bilingową/IN

Z łatwością zintegruj system z narzędziem IVR, aby umożliwić doładowywanie, oraz z zewnętrznym rozwiązaniem bilingowym/rozliczeniowym lub platformą IN, aby zapewnić możliwość uzupełniania stanu kont.

Zarządzanie cyklem życia kart kodów jednorazowych i kodów PIN

Zarządzaj całym cyklem życia kart zdrapek, kodów PIN i kart kodów jednorazowych (np. okresem ważności).

Wstępnie zdefiniowane i elastyczne raporty

Korzystaj z zestawu wstępnie zdefiniowanych i elastycznych raportów oraz otwartego interfejsu w standardzie web-service, który ułatwia integrację.

Samodzielne zarządzanie online dla klientów

Z łatwością zintegruj z istniejącymi portalami kompleksowe narzędzia do zarządzania za pośrednictwem sieci Web oraz aplikację samoobsługową dla użytkowników końcowych.

White labeling i wsparcie sprzedawcy

Obsługa wielu operatorów wirtualnych / dostawców usług, a także rozliczeń między partnerami.

Bezpieczeństwo danych

Wiele metod kodowania kart kodów jednorazowych, np. SHA-256, oraz szyfrowania plików, np. AES.

Zintegrowana brama płatnicza

Zaoferuj obsługę wielu metod doładowywania, takich jak kupony, karty kredytowe, przelewy bankowe i inne.

Przejrzyj nasze materiały PDF dotyczące rozwiązań do zarządzania kartami kodów jednorazowych w branży telekomunikacyjnej!

Orange Luxembourg zleca firmie Comarch całkowitą przebudowę systemu BSS

Zobacz film o współpracy Comarch i Orange Luxembourg!

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza