Comarch wspiera uruchomienie naziemnej platformy telewizyjnej - simpliTV w Austrii

Kontrakt Comarchu na wdrożenie rozwiązania Smart BSS Suite  do zarządzania klientami i rozliczania należności za dostarczane usługi.

Comarch, globalny dostawca i integrator systemów informatycznych, ogłosił dziś zakończone sukcesem wdrożenie produktu Comarch Smart BSS Suite dla simpli services, spółki należącej do firmy ORS oferującej innowacyjne usługi nadawcze. Dzięki rozwiązaniom dostarczonym przez Comarch, simpli services uruchomiła nową naziemną telewizję cyfrową – simpliTV. Dostarczony przez Comarch kompaktowy system zapewnia szereg korzyści takich jak szybka i sprawna aktywacja subskrybentów telewizji simpliTV, możliwość łatwego wprowadzania zmian w katalogu produktów, a także efektywne zarządzanie bilingiem i rozliczeniami. 

Rozwiązanie wdrożone przez Comarch zawiera także wiele funkcjonalności stworzonych z myślą o użytkownikach końcowych telewizji simpliTV. Intuicyjny i przyjazny portal samoobsługowy pozwala klientom samodzielnie zarządzać swoimi danymi i zamawiać usługi on-line. Łatwa i szybka rejestracja umożliwia aktywację dekodera w kilku prostych krokach za pośrednictwem biura obsługi klienta lub strony internetowej. Portal samoobsługowy dla klientów zintegrowany został z systemem CRM, co zapewnia sprawną obsługę i dostęp do aktualnych informacji o abonentach. System wdrożony przez Comarch gwarantuje także pełną integrację z istniejącymi systemami finansowymi, co pozwala na skuteczne zarządzanie płatnościami.

Comarch Smart BSS Suite wdrożone dla firmy simpli services obejmuje 8 głównych obszarów – CRM, katalog produktów, aktywacja usług, portal samoobsługowy, biling, rozwiązywanie problemów, API, Web Shop. System gwarantuje całościowe wsparcie procesów biznesowych, od sprzedaży, poprzez proces zamówień i aktywacji usług oraz ich rozliczania, aż po rozwiązywanie problemów technicznych.

- Comarch całkowicie spełnił nasze oczekiwania jeśli chodzi o zaangażowanie we wdrożenie i wiedzę ekspercką. Przyjęliśmy bardzo ambitny harmonogram projektu, a Comarch tak dopasował swoją ofertę, żeby wpisać się jak najlepiej w nasze założenia, zapewniając jednocześnie odpowiedni zespół ludzi, wspierający realizację naszych celów biznesowych. Po udanym starcie projektu simpliTV, chcemy kontynuować współpracę z Comarchem podczas rozszerzania naszej oferty – mówi Dominique Löpfe, Project Manager, ORS/simpli services.

W kolejnej fazie projektu, Comarch rozwinie wdrożony system o nowe funkcjonalności, które będą wspierać rozszerzanie portfolio simpliTV o nowe usługi oraz wprowadzenie oferty dla  klientów biznesowych.

- Naszą ambicją było zaoferowanie firmie simpli services rozwiązania wspierającego dynamiczne zdobycie udziału w rynku i zapewnienie satysfakcji subskrybentom telewizji simpliTV. Klient oczekiwał systemu przyjaznego użytkownikom, intuicyjnego i wydajnego,  a tak właśnie można scharakteryzować nasze rozwiązanie Comarch Smart BSS Suite. Dlatego jesteśmy przekonani, że jest to najlepszy wybór dla firm szukających kompaktowego rozwiązania, mieszczącego się w napiętych budżetach, które można wdrożyć w krótkim czasie i używać lokalnie lub „w chmurze”, – mówi Krzysztof Kwiatkowski, Product Manager BSS w Comarch.  

 

simpliTV

simpliTV to platforma telewizyjna uruchomiona przez simpli services GmbH & Co KG, spółkę należącą do Austrian Broadcasting Services (ORS comm). ORS comm odpowiada za  wprowadzanie standardu DVB-T and DVB-T2 w Austrii, podczas gdy simpli services oferuje usługi klientom końcowym. Około 90% Austriaków może oglądać simpliTV w stolicy kraju, Wiedniu, dużych miastach oraz ich okolicach przy użyciu zewnętrznej lub wewnętrznej anteny dachowej. Do korzystania z oferty simpliTV, klienci potrzebują dekodera lub modułu telewizyjnego CI+ w jakości HD. simpliTV oferuje dostęp do 40 kanałów telewizyjnych, 9 z nich w jakości HD. Programy ORF eins HD, ORF 2 HD i ServusTV HD dostępne jest za darmo, jedynie po rejestracji, klienci w Austrii mogą oglądać za darmo do 12 kanałów telewizyjnych.

Więcej informacji na stronie: www.simplitv.at

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.