CRM for Telecoms

Czym jest produkt CRM for Telecoms?

Comarch CRM for Telecoms to narzędzie do zarządzania relacjami z klientem, opracowane specjalnie z myślą o potrzebach biznesu telekomunikacyjnego. Pomaga operatorom sprzedawać więcej i być bliżej klienta końcowego.Ten elastyczny system, zaprojektowany tak, by łatwo integrować się z istniejącą infrastrukturą BSS/OSS, dostarcza scentralizowany widok klienta i automatyzuje kluczowe procesy sprzedażowe, marketingowe oraz związane z obsługą klienta.

Podstawowe funkcjonalności:

 • Automatyzacja procesów sprzedażowych i marketingowych
 • Zarządzanie kampaniami, kontaktami i sprzedażą
 • Zarządzanie zamówieniami i programami lojalnościowymi
 • Scentralizowany widok klienta
 • Ścisła integracja z istniejącymi u operatora systemami z zakresu bilingu i provisioning, jak również z systemami CRM starszej generacji
 • Automatyzacja procesów biznesowych, umożliwiająca optymalizację i standaryzację procesów zarządzania klientem
 • Wsparcie pełnego cyklu życia klienta (pozyskanie-wzrost-lojalność) dzięki zintegrowanym modułom: Campaign Management, Contact Management, Sales Management, Order Management, Service & Support, Customer Data Management

Jak zwiększać poziom zaangażowania klientów za pomocą produktu CRM for Telecoms?

Oglądaj nasze video!


Korzyści z produktu CRM for Telecoms:

 1. 01 Wzrost sprzedaży
 2. Zarządzanie leadami i ofertami pozwala skoncentrować się na najlepszych potencjalnych klientach, zwiększając efektywność ich pozyskiwania
 3. 02 Efektywne kampanie marketingowe
 4. Ustrukturyzowane planowanie, przeprowadzanie i śledzenie kampanii.
 5. 03 Zwiększenie wydajności i produktywności pracowników
 6. Dzięki umożliwieniu współpracy pierwszej linii obsługi klienta z działami obsługującymi systemy IT, działów sprzedaży z działami marketingu oraz działów biznesowych z technicznymi.
 7. 04 Satysfakcja klienta
 8. Szybkie i dobrze dostosowane odpowiadanie na zapytania i zgłoszenia klientów dzięki wygodnemu dostępowi do danych i automatyzacji procesu rozpatrywania zapytań.
 9. 05 Lepszy wgląd w informacje o kliencie
 10. 06 Poprawa ogólnej opinii klientów
 11. Mniej błędów, sprawne interakcje, lepsze adresowanie potrzeb klientów.

Wzrost sprzedaży

Zarządzanie leadami i ofertami pozwala skoncentrować się na najlepszych potencjalnych klientach, zwiększając efektywność ich pozyskiwania

Efektywne kampanie marketingowe

Ustrukturyzowane planowanie, przeprowadzanie i śledzenie kampanii.

Zwiększenie wydajności i produktywności pracowników

Dzięki umożliwieniu współpracy pierwszej linii obsługi klienta z działami obsługującymi systemy IT, działów sprzedaży z działami marketingu oraz działów biznesowych z technicznymi.

Satysfakcja klienta

Szybkie i dobrze dostosowane odpowiadanie na zapytania i zgłoszenia klientów dzięki wygodnemu dostępowi do danych i automatyzacji procesu rozpatrywania zapytań.

Lepszy wgląd w informacje o kliencie

Poprawa ogólnej opinii klientów

Mniej błędów, sprawne interakcje, lepsze adresowanie potrzeb klientów.

Powiązane produkty:

Studium przypadku:

 • Biorąc pod uwagę kompleksowość rozwiązania i jego złożoność, jak i ambitne ramy czasowe projektu, szukaliśmy doświadczonego i godnego zaufania dostawcy BSS/OSS. Comarch współpracował już z różnymi dużymi dostawcami usług telekomunikacyjnych, w tym przez ostatnie 10 lat przy różnych projektach ze spółkami Grupy Deutsche Telekom. Zaufanie to było z pewnością jednym z ważnych czynników przy wyborze ich na partnera w tym strategicznie ważnym projekcie.
  Comarch zademonstrował wysoki stopień zrozumienia naszych potrzeb i wypracowaliśmy wspólnie optymalne rozwiązanie. Dynamiczne podejście zespołu Comarch i ich umiejętność słuchania naszych potrzeb biznesowych i technicznych, jak również dostosowania wdrożenia tak, by jak najlepiej wspierało realizację naszych celów, jest ostatecznym dowodem, że podjęliśmy właściwą decyzję.
   
  Dr. Marcus Hacke, Założyciel i Dyrektor Zarządzający, ngena GmbH

  Efficient Delivery of Global NFV-based Network Services for Enterprises all over the World

  Obejrzyj video Comarch & ngena!


  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.