Convergent Billing System

Convergent Billing System – produkt do bilingu i rozliczeń dla telekomunikacji

W czasach, gdy firmy telekomunikacyjne starają się dostosować do realiów biznesowych ery usług cyfrowych i uruchamiają coraz bardziej innowacyjne usługi bazujące na Internecie Rzeczy (IoT), często we współpracy z partnerami, systemy bilingowe mają nową znaczącą rolę do odegrania. Mogą ułatwić budowanie i rozliczanie nowych ofert odpowiadających na zmieniające się potrzeby klientów oraz zapewnić dodatkowe zyski z tych usług.

Comarch Convergent Billing System to nowoczesne narzędzie, którego używać może każdy operator telekomunikacyjny. Pozwala ono na naliczanie należności za dowolny typ usługi w czasie rzeczywistym, personalizację ofert dla Twoich klientów oraz łatwiejsze zarządzanie nowymi modelami biznesowymi we współpracy z partnerami, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w obecnych realiach rynku telekomunikacyjnego.

  Jak przekształcić system BSS, aby dostarczał klientom wszystkie najważniejsze usługi?

  Oglądaj nasze video!


  Korzyści z wdrożenia produktu do rozliczeń i bilingu - Convergent Billing System:

  1. 01 Fakturowanie i naliczanie należności w czasie rzeczywistym
  2. Zarządzaj rozliczeniami usług w czasie rzeczywistym i skracaj procesy billingowe, dzięki elastycznemu i dokładnemu narzędziu do billingu w telekomunikacji.
  3. 02 Integracja z portalem samoobsługowym
  4. Twórz spersonalizowane oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych - pozwól im samodzielnie zarządzać usługami czy płatnościami oraz zapewnij przejrzystą prezentację kosztów usług i narzędzia do zarządzania budżetem.
  5. 03 Rozwój nowych modeli biznesowych w telekomunikacji
  6. Zarządzaj dostawcami billingu, produktu czy sieci. Obsługuj różne modele biznesowe oraz kieruj ofertami dla rynku biznesowego, usługami w chmurze czy IoT.

  Fakturowanie i naliczanie należności w czasie rzeczywistym

  Zarządzaj rozliczeniami usług w czasie rzeczywistym i skracaj procesy billingowe, dzięki elastycznemu i dokładnemu narzędziu do billingu w telekomunikacji.

  Integracja z portalem samoobsługowym

  Twórz spersonalizowane oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych - pozwól im samodzielnie zarządzać usługami czy płatnościami oraz zapewnij przejrzystą prezentację kosztów usług i narzędzia do zarządzania budżetem.

  Rozwój nowych modeli biznesowych w telekomunikacji

  Zarządzaj dostawcami billingu, produktu czy sieci. Obsługuj różne modele biznesowe oraz kieruj ofertami dla rynku biznesowego, usługami w chmurze czy IoT.

  Powiązane produkty:

  Studium przypadku:

  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.