Wholesale Billing

Czym jest produkt Wholesale Billing?

Oprogramowanie Comarch Wholesale Billing dla firm telekomunikacyjnych umożliwia dostawcom usług i treści wymianę danych rozliczeniowych i faktur oraz dzielenie się z partnerami informacjami o przychodach lub kosztach. System ułatwia zarządzanie relacjami z krajowymi i międzynarodowymi partnerami biznesowymi oraz wspiera różne modele biznesowe, w tym podział przychodów, usługi hurtowe i roamingowe. Ten łatwo skalowalny produkt jest w pełni przygotowany do obsługi najnowszych usług i otwarty na rozwój Twojego biznesu. Produkt Comarch Wholesale Billing dla operatorów telekomunikacyjnych umożliwia przetwarzanie ogromnych ilości różnego rodzaju usług (głosowych, transmisji danych, wiadomości, treści i innych) w ramach każdego rodzaju umowy, w tym dwustronnej, kształtowanej, podziału przychodów, roamingowej, MVNO i opartej na treściach.

Jak przekształcić system BSS, aby dostarczał klientom wszystkie najważniejsze usługi?

Oglądaj nasze video!


Korzyści z produktu Wholesale Billing:

 1. 01 Wsparcie dla różnego rodzaju rozliczeń partnerskich
 2. Wspieraj wszelkiego rodzaju rozliczenia, w tym wzajemne – roaming (TAP/RAP/NRTRDE/HUR), treści z udziałem w przychodach, MVNO, M2M, rozliczenia sygnałowe i partnerów OTT.
 3. 02 Funkcje zarządzania partnerami
 4. Zarządzaj relacjami z partnerami i dostawcami oraz automatyzuj większość zadań wymaganych do współpracy w zakresie rozliczeń wzajemnych.

Wsparcie dla różnego rodzaju rozliczeń partnerskich

Wspieraj wszelkiego rodzaju rozliczenia, w tym wzajemne – roaming (TAP/RAP/NRTRDE/HUR), treści z udziałem w przychodach, MVNO, M2M, rozliczenia sygnałowe i partnerów OTT.

Funkcje zarządzania partnerami

Zarządzaj relacjami z partnerami i dostawcami oraz automatyzuj większość zadań wymaganych do współpracy w zakresie rozliczeń wzajemnych.

Studium przypadku:

 • Comarch zapewnił nam proaktywne podejście do naszych potrzeb i doskonałe rozwiązania. To proaktywne podejście umożliwiło szybkie rozpoczęcie obsługi umów, a rozwiązanie Comarch zostało uznane za niezwykle elastyczne nie tylko w zakresie zaspokajania bieżących potrzeb, ale także wparcia nowych usług i scenariuszy biznesowych na szybko rozwijającym się rynku telekomunikacyjnym.

  Robert Kipczak, Project Manager, Netia S.A.

  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.