Real-time Data Control & Presentation

Czym jest produkt Real-time Data Control & Presentation?

W wyniku cyfrowej rewolucji na rynku telekomunikacyjnym i coraz popularniejszej wielokanałowości usług wzrosły wymagania klientów, którzy oczekują natychmiastowej dostępności online do danych osobistych, finansowych i dotyczących użytkowania poprzez wszystkie kanały. Produkt Comarch Real-time Data Control & Presentation służy do naliczania opłat za usługi na podstawie bilansów i limitów w czasie rzeczywistym. Wszystkie zmiany na poziomie usługi, takie jak zakup dodatkowych pakietów czy ulepszeń, są widoczne natychmiast dzięki transparentnemu i dokładnemu środowisku Billing Data Platform. Moduł ten ułatwia klientom korzystanie z technologii cyfrowych, prezentując w czytelnej i przejrzystej postaci graficznej obraz bieżącego wykorzystania pakietu, bilansów, limitów i wykorzystania danych. Stanowi on także źródło danych wykorzystywane podczas tworzenia wielowymiarowych raportów i wszechstronnego obrazu klientów, działań analitycznych, generowania zaleceń i mechanizmów personalizacji. Wszystko to ma ogromny wpływ na cały proces obsługi klienta.

System ten wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i rynku oraz spełnia standardy 3GPP. Zapewnia w pełni spójne zarządzanie ratingami i bilansami, umożliwia przetwarzanie wszystkich rodzajów usług w trybie online i offline z prawdziwą kontrolą w czasie rzeczywistym. Produkt Comarch Real-time Data Control & Presentation współpracuje z każdym rodzajem sieci i usług, wspierając usługi IPTV, IPVPNs czy telewizję kablową, w także usługi świadczone w ramach sieci stacjonarnych i komórkowych (od 2G po 5G).

Jednocześnie, produkt Comarch Convergent Charging & Billing wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta ery cyfrowej - zarówno ze względu na naliczanie należności w trybie online za wszystkie rodzaje usług, ale też dzięki możliwości definiowania limitów i kontrolowania ich online, wysyłania notyfikacji o bieżących kosztach czy nowych ofertach, które mogą zainteresować istniejących klientów. Umożliwia ono definiowanie limitów i ich kontrolę online oraz natychmiast wysyła powiadomienia o bieżących kosztach i potencjalnych okazjach korzystnego zakupu. Dzięki produktowi Comarch do prezentacji danych w czasie rzeczywistym, Twoi klienci mogą za pośrednictwem Internetu dokonywać zmian takich jak ustalanie limitów (np. dotyczących użycia danych w roamingu) czy aktywacja SMSów, minut lub pakietów danych.

  Korzyści z produktu Real-time Data Control & Presentation:

  1. 01 Prosta obsługa w czasie rzeczywistym i obraz kontroli kosztów
  2. Korzystaj z pełnego obrazu bieżącego użytkowania, zużycia pakietów i danych finansowych poprzez wszystkie kanały. Spójne naliczanie opłat oraz ujednolicone zarządzanie ratingiem i bilansami.
  3. 02 Zgodność z 3GPP
  4. Wdrażaj sieci i urządzenia zgodne ze standardami siedmiu głównych organizacji normalizacyjnych, obejmującymi telefonię komórkową, dostęp radiowy, sieć transportową i możliwości świadczenia usług.
  5. 03 Gotowość do 5G
  6. Obsługuj wszystkie sieci łączności stacjonarnej i mobilnej oraz wszystkie protokołów komunikacyjnych. Umożliwiaj płynne zwiększanie skali w miarę rozwoju działalności oraz łatwo integruj się zarówno z systemami Comarch, jak i innych dostawców.

  Prosta obsługa w czasie rzeczywistym i obraz kontroli kosztów

  Korzystaj z pełnego obrazu bieżącego użytkowania, zużycia pakietów i danych finansowych poprzez wszystkie kanały. Spójne naliczanie opłat oraz ujednolicone zarządzanie ratingiem i bilansami.

  Zgodność z 3GPP

  Wdrażaj sieci i urządzenia zgodne ze standardami siedmiu głównych organizacji normalizacyjnych, obejmującymi telefonię komórkową, dostęp radiowy, sieć transportową i możliwości świadczenia usług.

  Gotowość do 5G

  Obsługuj wszystkie sieci łączności stacjonarnej i mobilnej oraz wszystkie protokołów komunikacyjnych. Umożliwiaj płynne zwiększanie skali w miarę rozwoju działalności oraz łatwo integruj się zarówno z systemami Comarch, jak i innych dostawców.

  Powiązane produkty:

  A Case Study in Digital BSS Collaboration

  Obejrzyj video Comarch & X by Orange!


  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.