Real-time Data Control & Presentation

W wyniku cyfrowej rewolucji na rynku telekomunikacyjnym i coraz popularniejszej wielokanałowości usług wzrosły wymagania klientów, którzy oczekują natychmiastowej dostępności online do danych osobistych, finansowych i dotyczących użytkowania poprzez wszystkie kanały. Rozwiązanie Comarch Real-time Data Control & Presentation służy do obliczania opłat za usługi na podstawie koszy, bilansów i limitów w czasie rzeczywistym. Wszystkie zmiany na poziomie usługi, takie jak zakup dodatkowych pakietów czy ulepszeń, są widoczne natychmiast dzięki transparentnemu i dokładnemu środowisku Billing Data Platform. Moduł ten ułatwia klientom korzystanie z technologii cyfrowych, prezentując w czytelnej i przejrzystej postaci graficznej obraz bieżącego wykorzystania pakietu, bilansów, limitów i wykorzystania danych. Stanowi on także źródło danych wykorzystywane podczas tworzenia wielowymiarowych raportów i wszechstronnego obrazu klientów, działań analitycznych, generowania zaleceń i mechanizmów personalizacji. Wszystko to ma ogromny wpływ na cały proces obsługi klienta.

Rozwiązanie to wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i rynku oraz spełnia standardy 3GPP. Zapewnia w pełni spójne zarządzanie ratingami i bilansami, umożliwia przetwarzanie wszystkich rodzajów usług w trybie online i offline z prawdziwą kontrolą w czasie rzeczywistym. Zgodnie z naszą koncepcją agnostycznych sieci i usług rozwiązanie Real-time Data Control & Presentation współdziała z sieciami IPTV, IPVPN i telewizji kablowej, a także z usługami łączności stacjonarnej i mobilnej (od 2G do 5G).

Comarch udostępnia rozwiązanie Convergent Charging and Billing, które spełnia oczekiwania klientów w zakresie technologii cyfrowych pod względem ratingu i naliczania opłat online za wszystkie typy usług. Umożliwia ono definiowanie limitów i ich kontrolę online oraz natychmiast wysyła powiadomienia o bieżących kosztach i potencjalnych okazjach korzystnego zakupu. Klienci, którzy korzystają z tego rozwiązania, mogą wprowadzać zmiany online, między innymi modyfikować progi limitów, doładowywać pakiety dozwolonych ilości danych oraz aktywować dodatkowe pakiety wiadomości SMS, minut i danych.

  Korzyści z rozwiązania Real-time Data Control & Presentation:

  1. 01 Prosta obsługa w czasie rzeczywistym i obraz kontroli kosztów
  2. Korzystaj z pełnego obrazu bieżącego użytkowania, zużycia pakietów i danych finansowych poprzez wszystkie kanały. Spójne naliczanie opłat oraz ujednolicone zarządzanie ratingiem i bilansami.
  3. 02 Zgodność z 3GPP
  4. Wdrażaj sieci i urządzenia zgodne ze standardami siedmiu głównych organizacji normalizacyjnych, obejmującymi telefonię komórkową, dostęp radiowy, sieć transportową i możliwości świadczenia usług.
  5. 03 Gotowość do 5G
  6. Obsługuj wszystkie sieci łączności stacjonarnej i mobilnej oraz wszystkie protokołów komunikacyjnych. Umożliwiaj płynne zwiększanie skali w miarę rozwoju działalności oraz łatwo integruj się zarówno z systemami Comarch, jak i innych dostawców.

  Prosta obsługa w czasie rzeczywistym i obraz kontroli kosztów

  Korzystaj z pełnego obrazu bieżącego użytkowania, zużycia pakietów i danych finansowych poprzez wszystkie kanały. Spójne naliczanie opłat oraz ujednolicone zarządzanie ratingiem i bilansami.

  Zgodność z 3GPP

  Wdrażaj sieci i urządzenia zgodne ze standardami siedmiu głównych organizacji normalizacyjnych, obejmującymi telefonię komórkową, dostęp radiowy, sieć transportową i możliwości świadczenia usług.

  Gotowość do 5G

  Obsługuj wszystkie sieci łączności stacjonarnej i mobilnej oraz wszystkie protokołów komunikacyjnych. Umożliwiaj płynne zwiększanie skali w miarę rozwoju działalności oraz łatwo integruj się zarówno z systemami Comarch, jak i innych dostawców.

  Powiązane rozwiązania:

  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

  • Raport Comarch

   Raport Comarch

   66% dyrektorów IT preferuje stosowanie modelu SaaS w implementacjach AI i IoT
  • Portfolio Produktowe

   Portfolio Produktowe

   Kompleksowe portfolio rozwiązań IT i usług dla telekomunikacji
  • Studia przypadku

   Studia przypadku

   Jak operatorzy telekomunikacji na całym świecie odnoszą sukces z Comarch BSS/OSS
   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.