Real-time Data Control & Presentation

Real-time Data Control & Presentation – kontrola usług telekomunikacyjnych w czasie rzeczywistym

W wyniku cyfrowej rewolucji na rynku telekomunikacyjnym i rosnącej popularności wielokanałowej obsługi klienta i sprzedaży (omnichannel) wzrosły wymagania klientów, którzy oczekują że w każdej chwili będą mieli dostęp online do swoich danych osobowych, informacji finansowych i dotyczących użytkowania usług we wszystkich kanałach.

Produkt Comarch Real-time Data Control & Presentation służy do naliczania opłat za usługi telekomunikacyjne na podstawie bilansów i limitów, w czasie rzeczywistym. Wszystkie zmiany na poziomie usługi, takie jak zakup dodatkowych pakietów czy ulepszeń, są widoczne natychmiast dzięki transparentnemu i precyzyjnemu środowisku Billing Data Platform. Moduł ten prezentuje klientowi operatora telekomunikacyjnego w czytelnej i przejrzystej postaci graficznej obraz bieżącego wykorzystania pakietu, bilansów, limitów i wykorzystania danych. Stanowi on także źródło danych wykorzystywane podczas tworzenia wielowymiarowych raportów i kompleksowego obrazu klientów, działań analitycznych, generowania zaleceń i mechanizmów personalizacji. Wszystko to ma ogromny wpływ na cały proces obsługi klienta.

System Real-time Data Control & Presentation wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i rynku oraz spełnia standardy 3GPP. Zapewnia w pełni spójne zarządzanie ratingami i bilansami, umożliwia przetwarzanie wszystkich rodzajów usług w trybie online i offline z prawdziwą kontrolą w czasie rzeczywistym. Produkt współpracuje z każdym rodzajem sieci i usług, wspierając usługi IPTV, IPVPNs czy telewizję kablową, a także usługi świadczone w ramach sieci stacjonarnych i komórkowych (od 2G po 5G).

Z produktem tym może też zostać zintegrowany system billingowy Comarch Convergent Charging & Billing, który umożliwia naliczanie należności w trybie online za wszystkie rodzaje usług, definiowanie stosownych limitów i kontrolowania ich online, wysyłania notyfikacji o bieżących kosztach czy nowych ofertach, które mogą zainteresować istniejących klientów. Dzięki produktowi Comarch do prezentacji danych w czasie rzeczywistym, Twoi klienci mogą za pośrednictwem Internetu dokonywać zmian takich jak ustalanie limitów (np. dotyczących użycia danych w roamingu) czy aktywacja SMSów, minut lub pakietów danych.

  Cyfrowa obsługa klienta w sercu strategii Omnichannel

  Zobacz nasze wideo!

  Korzyści z wdrożenia produktu do kontroli usług w czasie rzeczywistym - Real-time Data Control & Presentation:

  Łatwa obsługa i kontrola usług w czasie rzeczywistym

  Korzystaj z pełnego obrazu bieżącego użytkowania usług przez klientów, zużycia pakietów danych i informacji finansowych, z uwzględnieniem wszystkich kanałów zakupów i obsługi klienta. Ciesz się spójnym naliczaniem opłat oraz ujednoliconym zarządzaniem ratingiem i bilansami.

  Zarządzanie rozliczeniami w czasie rzeczywistym w ramach sieci 5G

  Obsługuj wszystkie sieci łączności stacjonarnej i mobilnej oraz wszystkie protokoły komunikacyjne. Umożliwiaj płynne zwiększanie skali biznesu w miarę rozwoju działalności oraz łatwo integruj się zarówno z systemami Comarch, jak i innych dostawców.

  Rozwiązanie zgodne ze standardami branżowymi 3GPP

  Wdrażaj sieci i urządzenia zgodne ze standardami siedmiu głównych organizacji normalizacyjnych, obejmującymi telefonię komórkową, dostęp radiowy, sieć transportową i możliwości świadczenia usług.

  Zobacz nasze materiały PDF związane z kontrolą usług telekomunikacyjnych w czasie rzeczywistym!

  Jeśli jesteś zainteresowany systemem Real-time Data Control & Presentation, poznaj także te produkty:

  Kompleksowa implementacja produktów BSS

  Zobacz wideo Comarch & X by Orange!

  Proszę czekać

  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

  Przejdź do formularza