Digital Self Service

Digital Self Service – kompleksowy system samoobsługowy dla klientów firm telekomunikacyjnych

W dzisiejszych czasach klienci posiadają dostęp do ogromnej ilości informacji oraz serwisów, i gdy korzystają z usług telekomunikacyjnych, wymagają takiego samego poziomu i prostoty obsługi, do którego przyzwyczaili się, robiąc zakupy w serwisie Amazon czy rezerwując nocleg za pośrednictwem Airbnb. W relacjach z dostawcą usług telekomunikacyjnych pragną mieć możliwość korzystania z preferowanych przez siebie kanałów informacyjnych i zakupowych. Dla większości klientów działających w dzisiejszym środowisku mobilnym oznacza to dostęp wielokanałowy (omnichannel).

Comarch Digital Self Service pełni kluczową funkcję w pakiecie Comarch oferującym zróżnicowane możliwości obsługi klienta – daje użytkownikom końcowym usług telekomunikacyjnych opcję używania aplikacji mobilnej lub korzystania z wersji internetowej za pośrednictwem komputera, w zależności od indywidualnych preferencji. Rozwiązanie Comarch Digital Self Service, zintegrowane z głównymi platformami społecznościowymi, zapewnia klientom dostęp do usług telekomunikacyjnych przez całą dobę. Ten kompleksowy samoobsługowy system telekomunikacyjny pozwala klientom w wygodny i elastyczny sposób przeglądać i analizować dokumenty finansowe, sprawdzać informacje dotyczące konta, włączać i wyłączać usługi, a także kontaktować się z personelem operatora.

  Notatka prasowa: Implementacja rozwiązania Digital Self Service w Orange Luxemburg:

  Rozwiązanie obsługiwać będzie oferowane przez Orange usługi telefonii komórkowej prepaid i postpaid (łączność głosowa i transmisja danych), ofertę „Orange Love” (internet, TV, VoIP i mobilne), a także usługi oparte o chmurę i oferowane przez firmy trzecie na terytorium Luksemburga. Wymienione usługi będą oferowane, rozliczane, fakturowane i zarządzane...

  Przeczytaj więcej

  Cyfrowa obsługa klienta w sercu strategii Omnichannel

  Zobacz nasze wideo!

  Korzyści z wdrożenia samoobsługowego systemu Comarch Digital Self Service:

  Zapewnienie użytkownikom prawdziwie wielokanałowej obsługi

  Zwiększ poziom satysfakcji klientów, zapewniając im stały dostęp do preferowanego, wygodnego kanału kontaktowego. Bez względu na to, czy klient używa komputera, czy urządzenia przenośnego, model obsługi jest dostosowany do wybranego kanału i realizowanego zadania. Dzięki wielokanałowemu pakietowi Comarch, klient może w każdej chwili i bez potrzeby przepisywania podanych informacji, zmienić kanał samoobsługowy na inny - na przykład biuro obsługi lub punkt sprzedaży.

  Uproszczenie procesu sprzedaży i zgłaszania problemów

  Zapewnij klientom łatwy dostęp do informacji dotyczących nowych dostępnych usług i produktów, możliwość włączania i wyłączania usług oraz zgłaszania problemów w prosty i wygodny sposób. Udostępnij kreatory dla poszczególnych usług telekomunikacyjnych, które przeprowadzą klientów przez proces sprzedaży lub rozwiązywania problemu.

  Obniżenie kosztów obsługi klienta

  Zmniejsz obciążenie zespołów obsługi klienta, redukując liczbę połączeń i przenosząc dużą część zadań związanych z zarządzaniem w ręce samych klientów.

  Zwiększenie kontroli klientów nad ich finansami

  Zapewnij klientom możliwość przeglądania faktur, doładowywania konta i dokonywania płatności online, a także sprawdzania historii operacji finansowych, przeglądania dokumentów finansowych oraz wyboru języka systemu dla danej sesji.

  Poprawa wyników marketingu i sprzedaży

  Usprawnij działania marketingowe, korzystając z nieinwazyjnej platformy marketingu bezpośredniego do reklamowania nowych usług i promocji. Zwiększ liczbę nowych zamówień dzięki możliwości dostarczania klientom odpowiednio ukierunkowanych, spersonalizowanych ofert prosto na urządzenia przenośne i komputery.

  Zachęcenie klientów do stania się ambasadorami marki

  Zachęć klientów za pośrednictwem kanałów społecznościowych (takich jak Facebook czy Google), aby dzielili się wrażeniami z korzystania z Twoich usług, i motywuj ich za pomocą nagród. Zapewnij im komfortowe korzystanie ze swojej tożsamości społecznościowej w kontaktach z Twoją firmą.

  Zobacz nasze materiały PDF związane z samoobsługą klienta w kanałach cyfrowych!

  Jeśli jesteś zainteresowany systemem Digital Self Service dla firm telekomunikacyjnych, poznaj także ten produkt:

  Dostarczenie rozwiązania Comarch BSS zapewniającego lepsze procesy user experience

  "Elementy poprzedniego systemu BSS używanego w KPN wymagały ogromnych nakładów pracy ze strony użytkowników. Ostatecznie postanowiono kupić nowe, zintegrowane rozwiązanie - a Comarch idealnie wpasował się w sformułowane przez nas wymagania."

  Cees Versteeg, Dyrektor ds. IT i Operacyjnych
  KPN

  Przeczytaj więcej

  Orange Luxembourg podpisał umowę z Comarch na przebudowę systemów BSS

  Zobacz wideo Comarch & Orange Luxembourg!

  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

  Przejdź do formularza