Enterprise Product Catalog

Enterprise Product Catalog – katalog produktów dla klientów biznesowych

Comarch Enterprise Product Catalog umożliwia proste i elastyczne przechowywanie całego portfolio produktów operatora telekomunikacyjnego w jednym miejscu. W każdej domenie lub linii biznesowej można utworzyć kilka katalogów pomocniczych. Służą one do przedstawiania ofert klientom końcowym i wspomagają odpowiednie rozwiązania do naliczania opłat i rozliczania. Firmy telekomunikacyjne współpracujące z pośrednikami sprzedaży, wykorzystując dostępną w module Enterprise Product Catalog możliwość współdzielenia i obsługi wielu lokalizacji, mogą umożliwić każdemu partnerowi indywidualne zarządzanie ofertami na podstawie istniejącego katalogu produktów, a w rezultacie znaczne obniżenie kosztów towarzyszących zarządzaniu ofertą produktową.

Dobrze zdefiniowane i kontrolowane role użytkowników, efektywne procesy zarządzania cyklem życia oraz kontrola wersji wszystkich jednostek danych stanowią potężne narzędzia, które umożliwiają nieustanne wprowadzanie innowacji do istniejącego portfolio usług dla klientów biznesowych, modyfikowanie go lub poszerzanie. Ochronę procesów propagacyjnych konfiguracji zapewnia mechanizm zatwierdzania zmian przez uprawnionych pracowników przed ich opublikowaniem w pomocniczych katalogach produktów i systemach podmiotów trzecich za pośrednictwem interfejsu OpenAPI oferowanego w produkcie. Etapy i uczestnicy procesu publikacji, role połączonych katalogów produktów oraz ścieżki eksportu i importu danych są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu można zautomatyzować wszystkie wymiany danych i zapewnić pełną zgodność procesów z danym kształtem architektury i organizacją operatora telekomunikacyjnego.  Dodatkowo, dzięki obsłudze wielu walut i różnych systemów podatkowych, w pełni obsługiwane są przypadki, w których w grę wchodzi szereg partnerów rozmieszczonych w różnych krajach.

Putting the Digital Customer Experience at The Heart of Telco Omnichannel Strategies

Oglądaj nasze video!


Korzyści z produktu Enterprise Product Catalog:

 1. 01 Katalog produktów dla segmentu B2B uwzględniający różne role i lokalizacje
 2. Korzystaj z łatwo konfigurowalnego katalogu produktów, który można dostosować do środowisk z wieloma lokalizacjami i rolami, tak aby uwzględnić nawet najbardziej złożone organizacje i relacje partnerskie.
 3. 02 Centralizacja procesu zarządzania dzięki ofercie dla klientów biznesowych
 4. Trzymaj informację o produktach i ofertach w jednym miejscu. Enterprise Product Catalog to katalog produktów B2B dla operatorów telekomunikacyjnych, opracowany zgodnie ze standardami rynkowymi. Produkt ten umożliwia zarządzanie wzorcami specyfikacji i ofert produktowych, ze wszystkimi ich detalami i wzajemnymi relacjami.
 5. 03 Możliwość łączenia z innymi katalogami produktów
 6. Dzięki ujednoliconym interfejsom i API, Comarch Product Catalog jest otwarty na działanie w ramach szerszego środowiska IT. Może być on zarówno nadrzędnym (master) jak i podległym (slave) katalogiem produktów dla klientów biznesowych.
 7. 04 Proste zarządzanie cyklem życia produktów B2B
 8. Ułatwiaj tworzenie, kopiowanie, testowanie, zatwierdzanie oraz wycofywanie produktów dzięki procesom wbudowanym w systemie Comarch Enterprise Product Catalog. Łatwo zarządzaj zarówno pojedynczymi elementami, jak i większymi konfiguracjami jest niezwykle łatwe przez cały cykl życia produktu.

Katalog produktów dla segmentu B2B uwzględniający różne role i lokalizacje

Korzystaj z łatwo konfigurowalnego katalogu produktów, który można dostosować do środowisk z wieloma lokalizacjami i rolami, tak aby uwzględnić nawet najbardziej złożone organizacje i relacje partnerskie.

Centralizacja procesu zarządzania dzięki ofercie dla klientów biznesowych

Trzymaj informację o produktach i ofertach w jednym miejscu. Enterprise Product Catalog to katalog produktów B2B dla operatorów telekomunikacyjnych, opracowany zgodnie ze standardami rynkowymi. Produkt ten umożliwia zarządzanie wzorcami specyfikacji i ofert produktowych, ze wszystkimi ich detalami i wzajemnymi relacjami.

Możliwość łączenia z innymi katalogami produktów

Dzięki ujednoliconym interfejsom i API, Comarch Product Catalog jest otwarty na działanie w ramach szerszego środowiska IT. Może być on zarówno nadrzędnym (master) jak i podległym (slave) katalogiem produktów dla klientów biznesowych.

Proste zarządzanie cyklem życia produktów B2B

Ułatwiaj tworzenie, kopiowanie, testowanie, zatwierdzanie oraz wycofywanie produktów dzięki procesom wbudowanym w systemie Comarch Enterprise Product Catalog. Łatwo zarządzaj zarówno pojedynczymi elementami, jak i większymi konfiguracjami jest niezwykle łatwe przez cały cykl życia produktu.

Powiązane produkty:

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

  Zobacz wszystkie materiały

  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.