Sieci autonomiczne dla nieograniczonego wykorzystywania 5G

Wykorzystaj moc inteligentnego i autonomicznego rozwiązania sieciowego 5G, aby już dziś dokonać transformacji swojego biznesu

Rynek usług telekomunikacyjnych nieustannie czeka na nowe technologie, które pozwalają nadążyć za stale zmieniającymi się wymaganiami klientów i wyższymi oczekiwaniami wobec usług, które muszą być przystępne cenowo i precyzyjnie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Wdrożenie pełnej automatyzacji jest jedynym sposobem, który pozwoli operatorom sprostać tym wymaganiom, zwłaszcza przy wprowadzaniu na rynek 5G oraz powiązanych nowych form biznesu i produkcji, ponieważ są one oparte na usługach telekomunikacyjnych, które muszą być ustandaryzowane i uproszczone, aby klienci mogli nimi zarządzać w sposób samodzielny.

Comarch wnosi do swoich rozwiązań w tej dziedzinie ponad 25 lat doświadczenia, oferując niezrównane produkty dopasowane do dzisiejszych technologii i do tego, co może pojawić się na horyzoncie. Oferowane narzędzia pomagają operatorom zaprojektować efektywne metody interakcji pomiędzy elementami infrastruktury i usług, stworzyć odpowiednią uniwersalną bazę wiedzy dla systemów autonomicznych oraz wdrożyć nowe procesy utrzymania systemów autonomicznych.

Dzięki automatyzacji sieci w pętli zamkniętej, autoleczeniu i autoskalowaniu w sposób całkowicie zautomatyzowany i w czasie rzeczywistym rozwiązania Comarch prowadzą do zwiększenia stabilności i wydajności sieci, zmniejszenia poziomu interwencji człowieka, uproszczenia sposobu projektowania usług, poprawy parametrów usług oraz szybkiej reakcji na zdarzenia występujące w sieci.

Sieci autonomiczne dla nieograniczonego wykorzystywania 5G

Uzyskaj w pełni inteligentny system autonomiczny sieci i zyskaj następujące korzyści

  • Intuicyjne projektowanie usług z automatyczną optymalną realizacją
  • Natychmiastowa adaptacja topologii usług do zmieniających się poziomów ruchu
  • Stale aktywna sieć dzięki proaktywnej optymalizacji wykorzystania zasobów

  • Redukcja kosztów operacyjnych OPEX
  • Bezobsługowe zarządzanie siecią stanowiące wsparcie koncepcji Przemysłu 4.0
  • Uproszczenie wdrożenia i utrzymania sieci

Dowiedz się, jak pomogliśmy LG U+ wdrożyć pierwszą sieć 5G na świecie

Na drodze do 5G: Pierwsze uruchomienie sieci 5G na świecie

Chcesz wiedzieć więcej?

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza