Usługi

Jednymi z najważniejszych warunków odniesienia przez operatorów telekomunikacyjnych sukcesu w erze usług cyfrowych są elastyczność działania i sprawność operacyjna – często kryjące się pod angielskim terminem business agility. Firmy telekomunikacyjne często borykają się z dużą ilością skomplikowanych procesów biznesowych i narzędzi IT, co uniemożliwia im osiągnięcie powyższych celów.

Dlatego Comarch poza oprogramowaniem BSS/OSS oferuje również szeroką gamę usług. Klienci w branży telekomunikacyjnej korzystają z naszych usług doradztwa biznesowego, zarządzania transformacjami BSS/OSS, całościowej realizacji projektów oraz Usług Zarządzanych.

W ramach doradztwa biznesowego Comarch pomaga Twojej firmie przeanalizować obecne środowisko biznesowe i IT i znaleźć najbardziej efektywne, optymalne cenowo i najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb biznesowych rozwiązanie, by pomóc Twojej firmie rosnąć, unikając przy tym niepotrzebnych inwestycji.

Wdrażając systemy BSS/OSS, Comarch najczęściej nie jest jedynie dostawcą sprzętu, lecz również integratorem, w zależności od wymagań klienta. Jesteśmy gotowi, by dostarczać projekty BSS/OSS w formie kompleksowej i całościowej, posiadamy również doświadczenie, by pomóc Twojej firmie ze skomplikowanymi, dużymi transformacjami procesów i IT, nawet tymi, które obejmują kilka krajów czy regionów.

Usługi Zarządzane Comarch sprawiają, że możesz przestać się martwić o przeszkody operacyjne i skupić się na najważniejszych wskaźnikach biznesowych. Oferujemy usługi outsourcingu systemów, procesów i działań operacyjnych. Posiadamy przy tym dedykowany zespół specjalistów w zakresie Usług Zarządzanych. W efekcie możesz spodziewać się znacznego obniżenia wydatków operacyjnych (OPEX) – nawet do 50%! A dzięki odciążeniu Twojego personelu masz więcej rąk do pracy przy nowych ważnych inicjatywach biznesowych.

Sprawdź nasze usługi!

Może Cię również zainteresować:

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

 • Raport Comarch

  Raport Comarch

  66% dyrektorów IT preferuje stosowanie modelu SaaS w implementacjach AI i IoT
 • Portfolio Produktowe

  Portfolio Produktowe

  Kompleksowe portfolio rozwiązań IT i usług dla telekomunikacji
 • Studia przypadku

  Studia przypadku

  Jak operatorzy telekomunikacji na całym świecie odnoszą sukces z Comarch BSS/OSS
 • Comarch Overview

  Comarch Overview

  Dowiedz się więcej o sektorze Telekomunikacji!
  Zobacz wszystkie materiały

  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.