Usługi

Usługi i rozwiązania Comarch dla firm telekomunikacyjnych

By odnieść sukces w erze usług cyfrowych operatorzy telekomunikacyjni muszą wykazać się elastycznością działania i sprawnością operacyjną – często kryjącymi się pod angielskim terminem business agility. Firmy telekomunikacyjne często borykają się z dużą ilością skomplikowanych procesów biznesowych i narzędzi IT, co uniemożliwia im osiągnięcie powyższych celów – ale by konkurować z firmami OTT i dostawcami usług cyfrowych, często muszą przeprowadzić transformację IT i procesów operacyjnych.

Poza oprogramowaniem BSS/OSS Comarch oferuje również szeroką gamę usług. Klienci w branży telekomunikacyjnej korzystają z naszego doradztwa biznesowego, zarządzania transformacjami BSS/OSS, całościowej realizacji projektów oraz Usług Zarządzanych (Managed Services).

W ramach usług doradztwa biznesowego dla telekomunikacji Comarch pomaga przeanalizować obecne środowisko biznesowe i IT w Twojej firmie, by znaleźć najbardziej efektywny, optymalny cenowo i najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb biznesowych system IT – i pomóc Twojej firmie rosnąć, unikając przy tym niepotrzebnych inwestycji.

Wdrażając systemy BSS/OSS, Comarch najczęściej pełni znacznie ważniejszą rolę niż tylko dostawca oprogramowania – często jesteśmy integratorem, zajmujemy się wdrożeniem, a po sprzedaży świadczymy dodatkowe usługi wsparcia, w tym również usługi zarządzane. Jesteśmy gotowi, by dostarczać projekty BSS/OSS w formie kompleksowej i całościowej, i posiadamy doświadczenie, by pomóc Twojej firmie ze skomplikowanymi, dużymi transformacjami procesów i IT, nawet tymi, które obejmują kilka krajów czy regionów.

Usługi Zarządzane Comarch sprawiają, że możesz przestać się martwić o przeszkody operacyjne i skupić się na najważniejszych wskaźnikach biznesowych. Oferujemy usługi outsourcingu systemów, procesów i działań operacyjnych – dzięki własnym centrom danych (Data Center) w kilku lokalizacjach na świecie możemy wspomóc Cię również infrastrukturą sprzętową potrzebną do utrzymania narzędzi IT. Posiadamy też dedykowany zespół specjalistów w zakresie Usług Zarządzanych. W efekcie możesz spodziewać się znacznego obniżenia wydatków operacyjnych (OPEX) – nawet do 50%! A dzięki odciążeniu Twojego personelu masz więcej rąk do pracy przy nowych, ważnych inicjatywach biznesowych.

Dlaczego oferowanie usług chmurowych w modelu White Label jest idealną strategią dla firm telekomunikacyjnych?

Zobacz nasze wideo!

Nasza kompleksowa oferta usług IT dla operatorów telekomunikacyjnych uwzględnia:

Jeśli jesteś zainteresowany usługami telekomunikacyjnymi dla operatorów i dostawców, mogą spodobać Ci się także:

Produkty i rozwiązania BSS

Dowiedz się więcej

Produkty i rozwiązania OSS

Dowiedz się więcej

Usługi dla telekomunikacji

Dowiedz się więcej

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały PDF!

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza