Usługi

Jednymi z najważniejszych warunków odniesienia przez operatorów telekomunikacyjnych sukcesu w erze usług cyfrowych są elastyczność działania i sprawność operacyjna – często kryjące się pod angielskim terminem business agility. Firmy telekomunikacyjne często borykają się z dużą ilością skomplikowanych procesów biznesowych i narzędzi IT, co uniemożliwia im osiągnięcie powyższych celów.

Dlatego Comarch poza oprogramowaniem BSS/OSS oferuje również szeroką gamę usług. Klienci w branży telekomunikacyjnej korzystają z naszych usług doradztwa biznesowego, zarządzania transformacjami BSS/OSS, całościowej realizacji projektów oraz Usług Zarządzanych.

W ramach doradztwa biznesowego Comarch pomaga Twojej firmie przeanalizować obecne środowisko biznesowe i IT i znaleźć najbardziej efektywny, optymalny cenowo i najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb biznesowych system IT, by pomóc Twojej firmie rosnąć, unikając przy tym niepotrzebnych inwestycji.

Wdrażając systemy BSS/OSS, Comarch najczęściej nie jest jedynie dostawcą sprzętu, lecz również integratorem, w zależności od wymagań klienta. Jesteśmy gotowi, by dostarczać projekty BSS/OSS w formie kompleksowej i całościowej, posiadamy również doświadczenie, by pomóc Twojej firmie ze skomplikowanymi, dużymi transformacjami procesów i IT, nawet tymi, które obejmują kilka krajów czy regionów.

Usługi Zarządzane Comarch sprawiają, że możesz przestać się martwić o przeszkody operacyjne i skupić się na najważniejszych wskaźnikach biznesowych. Oferujemy usługi outsourcingu systemów, procesów i działań operacyjnych. Posiadamy przy tym dedykowany zespół specjalistów w zakresie Usług Zarządzanych. W efekcie możesz spodziewać się znacznego obniżenia wydatków operacyjnych (OPEX) – nawet do 50%! A dzięki odciążeniu Twojego personelu masz więcej rąk do pracy przy nowych ważnych inicjatywach biznesowych.

Sprawdź nasze usługi!

Może Cię również zainteresować:

Produkty i rozwiązania BSS

Dowiedz się więcej >>

Produkty i rozwiązania OSS

Dowiedz się więcej >>

Usługi dla telekomunikacji

Dowiedz się więcej >>

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

    Zobacz wszystkie materiały

    Potrzebujesz porady w doborze produktów?

    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.