Comarch Transaction Protection - tPro ECC

Comarch tPro ECC to innowacyjne urządzenie USB, służące do potwierdzania tożsamości oraz autoryzacji, w szczególności dokumentów i transakcji elektronicznych w bankowości, bazujące na mechanizmie podpisu cyfrowego. Zaprojektowane, aby spełnić najwyższe wymagania bezpieczeństwa klientów bankowości korporacyjnej i prywatnej. W przeciwieństwie do kart inteligentnych i innych urządzeń kryptograficznych, które do działania potrzebują dodatkowych sterowników i bibliotek, tPro ECC działa bez dodatkowych komponentów softwarowych dzięki czemu jest niezależny od systemu operacyjnego i przeglądarki. Wszystko to dzięki unikalnemu na rynku mechanizmowi łączności. Ponadto obecność wbudowanego przycisku, który użytkownik musi nacisnąć i zwolnić, aby autoryzować transakcje, czyni tPro ECC niezwykle skutecznym urządzeniem do przeciwdziałania zdalnym atakom.

Wysokie bezpieczeństwo

Token tPro ECC jest wyposażony w koprocesor kryptograficzny dostarczający silne mechanizmy kryptograficzne, w szczególności krzywe eliptyczne (ECC), dzięki którym token zapewnia natychmiastowe generowanie kluczy i błyskawiczne podpisywanie. Zaawansowaną ochronę zapewnia dodatkowy przycisk autoryzacyjny.

Niskie koszty

tPro ECC działa na komputerach PC ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi i przeglądarkami internetowymi, bez instalacji dodatkowych sterowników, wtyczek lub oprogramowania, co zmniejsza koszty związane z konserwacją i wsparciem.

Prosta integracja

tPro ECC można łatwo zintegrować po stronie przeglądarki poprzez bibliotekę JavaScript (w oparciu o WebSocket API). Podpisy elektroniczne mogą być weryfikowane przez standardowe komponenty PKI, bezpłatne biblioteki tPro lub tPro Authentication Server.

Wyprodukowane w 100% w Europie

Tokeny tPro ECC są projektowane, opracowywane przez inżynierów COMARCH i produkowane przez Comarch we własnych obiektach w Krakowie, spełniając w ten sposób wszystkie wymagania i standardy UE. Daje to gwarancję, że tPro ECC jest jednym z najbardziej niezawodnych tokenów z przyciskiem dostępnym na rynku.

Rozwiązania Comarch tPro

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu szczegółowego omówienia
interesujących Państwa produktów i usług skierowanych do branży finansowej.Przejdź do formularza