Comarch Transaction Protection

Potrzebujesz optymalnego rozwiązania, aby zabezpieczyć logowanie i transakcje swoich klientów? Comarch Transaction Protection (tPro) jest tym, czego szukasz! Platforma tPro, zaprojektowana dla banków i innych instytucji finansowych, składa się z dwóch innowacyjnych rozwiązań zapewniających silne uwierzytelnianie klienta i autoryzację transakcji: tPro ECC i tPro Mobile.

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu do pracy zdalnej

Kluczowe korzyści biznesowe

Rozszerzona ochronaProaktywne funkcje bezpieczeństwa zostały zaprojektowane w celu zwiększenia ochrony klienta podczas logowania i autoryzacji transakcji.
Niższe kosztyRozwiązanie działa bez względu na używany system operacyjny oraz nie wymaga instalacji dodatkowych kompontentów po stronie użytkownika końcowego.
Możliwość łączenia z innymi rozwiązaniamiIstnieje możliwość integracji z tPro Authentication Server, modułem Comarch Identity and Access Management (IAM), wprowadzając dodatkowe funkcjonalności.
ElastycznośćPełna kontrola nad rozwojem i produkcją pozwala na łatwą konfigurację sprzętu i oprogramowania adresując bieżące potrzeby rynku.

Rozwiązania Comarch tPro

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług skierowanych do branży finansowej.