Centrum Szkoleniowe

szkolenia informatyczne i biznesowe stacjonarne i zdalne

COMARCH IT AKADEMIA ( IT Camp )

Comarch IT Camp - Junior Java Developer

Przygotowuje do roli Młodszego Programisty Java. Podczas kursu uczestnik pozna narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy programisty, język Java, oraz podstawy wielu technologii pozwalających na tworzenie profesjonalnych projektów komercyjnych.

Comarch IT Camp - Analiza danych dla analityków

Szkolenie kompleksowo przygotowuje do zawodu analityka danych bazując na zróżnicowanym pakiecie narzędzi analitycznych, co umożliwia w prosty sposób dostosowanie swojej wiedzy do wymogów przedsiębiorstwa. Szkolenie jest również przeznaczone dla osób pracujących w zawodzie analityka danych na poziomie poczatkującym.

Comarch Micro Camp - PostgreSQL – język SQL i analityka danych

IT camp dla słuchaczy, którzy przeprowadzają operacje analityczne lub tworzą raporty w środowisku PostgreSQL. Szkolenie jest kierowane do wszystkich, którzy potrzebują przeprowadzać analizę danych i podejmować decyzje biznesowe.

Comarch Micro Camp - Programista VBA w Microsoft Excel

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się automatyzacji prac wykonywanych w arkuszach kalkulacyjnych oraz zdobyć wiedzę na poziomie zaawansowanym w zakresie programowania w języku VBA.

Comarch Micro Camp - Programowanie, administrowanie i nadzór nad stronami WWW tworzonymi na potrzeby biznesowe

Kurs ten przeznaczony jest dla nie programistów, ale biznesmanów, działajacych na styku biznesu i informatyki (np. sprzedawcy rozwiązań IT) Zapraszamy osoby\zespoły, powiązane z aplikacjami\stronami opartymi o HTML\JS.

Comarch Micro Camp - Współpraca z klientem i jego obsługa w warunkach pracy zdalnej i izolacji społecznej

Szkolenie przeznaczone dla osób pracujących zdalnie z Klientem.

Comarch Micro Camp - Administracja chmurą publiczną w firmie

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności zarządzania infrastrukturą chmury publicznej w zakresie niezbędny do wydajnej i bezpiecznej eksploatacji.

Zobacz pełną ofertę Comarch IT Camp >>>

Najbliższe szkolenia

Zmień układ

Na czasie

IT Camp – Junior Java Developer - przeczytaj wywiad z uczestnikiem

Kolejna edycja od 6 marca 2021

Pakiet e-szkoleń Microsoft Outlook

w Nowym Roku GRATIS do wybranych tematów

BEZPŁATNE WEBINARY 

FINANSOWANIE 

  Pełna oferta usług

  Oferta szkoleń w grupach tematycznych

  Specjalistyczna edukacja informatyczna i biznesowa: 

  Centrum Szkoleniowe

  szkolenia informatyczne i biznesowe

  Centrum Szkoleniowe Comarch – część struktury firmy Comarch SA zajmująca się organizowaniem szkoleń informatycznych oraz biznesowych.

  Oferujemy szeroki zestaw specjalistycznych szkoleń w wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu oraz szkolenia zdalne i e-learningowe.

  Skupiamy się na dwóch rodzajach szkoleń: szkoleniach informatycznych i biznesowych.

  Najczęściej zadawane pytania

  Klienci o naszych szkoleniach

  • Stwierdzamy, że usługi szkoleniowe świadczone przez Centrum Szkoleniowe Comarch SA odpowiadają wysokim standardom.

   Wyrażamy zdowolenie z odbytych szkoleń oraz wysoko oceniamy ich poziom.

   General Logistycs Systems Poland Sp zoo

  • Usługi szkoleniowe zostały zrealizowane profesjonalnie oraz na bardzo wysokim poziomie. Przygotowane materiały szkoleniowe były bardzo przejrzyste i czytelne. Szkolenia prowadzone były w sposób komunikatywny i bardzo interesujący, bazując na konkretnych przykładach i praktycznej wiedzy prowadzących.

   PostMaster Sp zoo

  • Dobra ocena przeprowadzonych szkoleń, na którą składają się wysokie kompetencje trenerów, dobrze opracowane merytoryczne zagadnienia jak i materiały szkoleniowe, niezawodne wyposażenie sal komputerowych, sprawna organizacja, nie tylko szkoleń, ale także zamówień i rozliczeń, zaowocowały kontynuacją współpracy w kolejnym roku. Polecamy współpracę z firmą COMARCH.

   WABCO Polska Sp zoo

  • Zarówno realizację, jak i badanie potrzeb oraz obsługę szkoleń oceniamy bardzo dobrze. Firma wywiązała się ze wszystkich poczynionych ustaleń. Uczestnicy ocenili szkolenia, jako przydatne i wartościowe z punktu widzenia ich bieżących i przyszłych zadań zawodowych. Przy organizacji szkolenia pracownicy wykazali się dużą elastycznością i życzliwością. Wobec powyższego możemy rekomendować Comarch SA jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie organizacji szkoleń informatycznych.

   Orange Polska

    

    

  • Niewątpliwym atutem szkoleń była duża liczba ćwiczeń, które pracownicy krok po kroku rozwiązywali pod okiem trenera. Trener potrafił świetnie dostosować tempo do pracy uczestników, a uczestnicy chwalili również możliwość zadawania pytań o funkcjonalności, które wykraczały poza obszar kursu.

   BRICOMAN POLSKA Sp zoo

  • Współpraca z Comarch przebiegała bardzo pozytywnie również dzięki wzorowym kontaktom z przedstawicielami firmy odpowiedzialnymi za logistykę projektu szkoleniowego. 

   TESCO POLSKA

  • Realizując szkolenia dla naszych pracowników Comarch okazał się solidnym i wiarygodnym Partnerem szkoleniowym. 

   Mininsterstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi 

   Gwarancja jakości usług

   Skontaktuj się z naszym konsultantem

   Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

   Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

   31-864 Kraków

   ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33