Centrum Szkoleniowe

specjalistyczne szkolenia informatyczne i biznesowe

Najbliższe szkolenia

Księgowość w Comarch ERP Optima Księga Podatkowa – Rozliczenia z kontrahentami i urzędami Biznes Comarch ERP Optima Kraków 1 dni
2019-01-21
Osiągnięto minimum zgłoszeń
Microsoft SQL Server 2012 – język Transact-SQL – poziom zaawansowany Informatyka Microsoft Kraków 3 dni
2019-01-21
nowość Osiągnięto minimum zgłoszeń
E-Autoryzacja Comarch ERP Altum – Administracja, BPM i Wdrożenie Biznes Comarch ERP Altum Internet (platforma E-Profesor) 30 dni
2019-01-21
nowość
VMware vSphere Install, Configure, Manage [V6.5] Informatyka Warszawa 5 dni
2019-01-21
Płace i Kadry w Comarch ERP Optima – Ewidencja pracowników oraz rozliczenia z ZUS i US Biznes Comarch ERP Optima Kraków 1 dni
2019-01-22
nowość Osiągnięto minimum zgłoszeń
E-Autoryzacja Comarch ERP Altum – Logistyka Biznes Comarch ERP Altum Internet (platforma E-Profesor) 30 dni
2019-01-22

Na czasie

Comarch Competence Day

konferencja w formule open space
Kraków, 21 marca 2019

Kawa z Comarch IT Camp

spotkanie informacyjne
Kraków, 23 stycznia 2019

Puzzle kompetencji

bezpłatne szkolenia 

  Polecane szkolenia z minimum zgłoszeń

  Pełna oferta usług

  Oferta szkoleń w grupach tematycznych

  Specjalistyczna edukacja informatyczna i biznesowa: 

  Centrum Szkoleniowe

  szkolenia informatyczne i biznesowe

  Centrum Szkoleniowe Comarch – część struktury firmy Comarch SA zajmująca się organizowaniem szkoleń informatycznych oraz biznesowych.

  Oferujemy szeroki zestaw specjalistycznych szkoleń w wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu. 

  Skupiamy się na dwóch rodzajach szkoleń: szkoleniach informatycznych i biznesowych. 
  Aktualności

  Nowe terminy Comarch IT Camp - Junior Java Developer

  Kurs ma na celu przygotowanie do roli Młodszego Programisty Java. Podczas kursu uczestnik pozna narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy programisty, język Java, podstawy technologii, które umożliwiają tworzenie aplikacji webowych oraz aplikacji mobilnych na platformę Android.

  Kawa z IT Camp Comarch

  Jeśli interesuje Cię IT Camp przyjdź na spotkanie informacyjne: KAWA Z IT CAMP – 23 stycznia 2019, Comarch, SSE 7 Zgłoś udział: http://bit.ly/ITCampGrupaFB

  Konferencja Efektywny controlling w praktyce biznesowej

  Za nami 4 edycja konferencji Efektywny Controlling w praktyce biznesowej. ponad 100 uczestników, 16 doświadczonych prelegentów, merytoryczne sesje plenarne, sesje z aktywnym udziałem uczestników, networking. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział oraz atmosferę wzajemnej inspiracji.

  Spotkanie z systemami Comarch ERP

  15 listopada br w siedzibie głównej Comarch w Krakowie odbyło się seminarium z zakresu systemów Comarch ERP. Uczestnicy mieli możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń w nauczaniu w oparciu o oprogramowanie Comarch ERP.

  Kierunek Kariera Zawodowa

  7 listopada 2018 uruchomiony został system bonów na szkolenia w ramach projektu Kierunek Kariera Zawodowa, w ramach którego każdy Uczestnik indywidualny (planowana ich liczba to ponad 14 tys. osób ) ma prawo do otrzymania 337 bonów o łącznej wartości ponad 75 mln zł, które może zrealizować na szkolenia zawodowe, w firmach zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych.

  Autoryzowane szkolenia Microsoft

  Obniżamy ceny szkoleń autoryzowanych Microsoft. Niektóre tematy nawet do 50% !

  Najczęściej zadawane pytania

  Klienci o naszych szkoleniach

  • Stwierdzamy, że usługi szkoleniowe świadczone przez Centrum Szkoleniowe Comarch SA odpowiadają wysokim standardom.

   Wyrażamy zdowolenie z odbytych szkoleń oraz wysoko oceniamy ich poziom.

   General Logistycs Systems Poland Sp zoo

  • Usługi szkoleniowe zostały zrealizowane profesjonalnie oraz na bardzo wysokim poziomie. Przygotowane materiały szkoleniowe były bardzo przejrzyste i czytelne. Szkolenia prowadzone były w sposób komunikatywny i bardzo interesujący, bazując na konkretnych przykładach i praktycznej wiedzy prowadzących.

   PostMaster Sp zoo

  • Dobra ocena przeprowadzonych szkoleń, na którą składają się wysokie kompetencje trenerów, dobrze opracowane merytoryczne zagadnienia jak i materiały szkoleniowe, niezawodne wyposażenie sal komputerowych, sprawna organizacja, nie tylko szkoleń, ale także zamówień i rozliczeń, zaowocowały kontynuacją współpracy w kolejnym roku. Polecamy współpracę z firmą COMARCH.

   WABCO Polska Sp zoo

  • Zarówno realizację, jak i badanie potrzeb oraz obsługę szkoleń oceniamy bardzo dobrze. Firma wywiązała się ze wszystkich poczynionych ustaleń. Uczestnicy ocenili szkolenia, jako przydatne i wartościowe z punktu widzenia ich bieżących i przyszłych zadań zawodowych. Przy organizacji szkolenia pracownicy wykazali się dużą elastycznością i życzliwością. Wobec powyższego możemy rekomendować Comarch SA jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie organizacji szkoleń informatycznych.

   Orange Polska

    

    

  • Niewątpliwym atutem szkoleń była duża liczba ćwiczeń, które pracownicy krok po kroku rozwiązywali pod okiem trenera. Trener potrafił świetnie dostosować tempo do pracy uczestników, a uczestnicy chwalili również możliwość zadawania pytań o funkcjonalności, które wykraczały poza obszar kursu.

   BRICOMAN POLSKA Sp zoo

  • Współpraca z Comarch przebiegała bardzo pozytywnie również dzięki wzorowym kontaktom z przedstawicielami firmy odpowiedzialnymi za logistykę projektu szkoleniowego. 

   TESCO POLSKA

  • Realizując szkolenia dla naszych pracowników Comarch okazał się solidnym i wiarygodnym Partnerem szkoleniowym. 

   Mininsterstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi 

   Gwarancja jakości usług

   Skontaktuj się z naszym konsultantem

   Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

   Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

   31-864 Kraków

   ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33