Centrum Szkoleniowe

szkolenia informatyczne i biznesowe stacjonarne i zdalne

Witamy w  Centrum Szkoleniowym Comarch!

Jesteśmy częścią struktury firmy Comarch SA zajmująca się organizowaniem szkoleń informatycznych oraz biznesowych. Oferujemy szeroki zestaw specjalistycznych szkoleń w wielu miastach Polski. Nasze ośrodki znajdują się w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gliwicach, Białymstoku, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie oraz Łodzi. Realizujemy zamówienia zarówno w siedzbie Klienta jak i w innych wspólnie ustalonych lokalizacjach!

Najbliższe szkolenia

Zmień układ

Spotkajmy się na szkoleniach zdalnych

 • Teraz możesz wziąć udział w szkoleniach z naszej oferty realizowanych w trybie distance learning! Aby skorzystać z naszych szkoleń online wystarczy komputer z dostępem do Internetu i wygodne, ciche miejsce.

  Naszą ofertę wzbogaciliśmy o pakiet najpopularniejszych szkoleń, które zrealizują Państwo na dedykowanej platformie w domowym zaciszu lub z dowolnego miejsca, w którym się Państwo znajdują! 

  Sprawdź ofertę

  Minium zgłoszeń osiągnięte

  Nasza oferta

  Z myślą o bieżących potrzebach edukacyjnych oraz tych związanych z potrzebą rozwoju zawodowego naszych Klientów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w której odnajdą Państwo szeroki wachlarz szkoleń, webinariów i konferencji.

  Naszym celem jest satysfakcja Klientów osiągnięta poprzez zaspokajanie ich zidentyfikowanych potrzeb oraz rozwój naszej oferty i inwestycje.

  COMARCH IT AKADEMIA

  Bootcampy Programistyczne oraz Intensywne Kursy Biznesowe!
  Wejdź na  COMARCH IT AKADEMIA i sprawdź pełną ofertę wyjątkowych kursów.

   Jak szkolimy?

   Świadczymy usługi szkoleniowego dla klientów z różnych branż. Wiemy jak ważna jest komunikacja i podanie wszystkich kluczowych informacji naszym klientom.  Dlatego zanim spotkamy się na szkoleniu, upewnij się, że posiadasz wszystkie niezbędne informacje o organizacji szkolenia, w którym będziesz uczestniczył.

   PRZECZYTAJ FAQ

    

   Zapoznaj się z naszym "Regulaminem świadczenia usług szkoleniowych" obowiązującym w Centrum Szkoleniowym Comarch. Regulamin zamieszczony poniżej w załączniku określa warunki świadczenia Usług Szkoleniowych, warunki zawierania umów, a także tryb postępowania reklamacyjnego.

   REGULAMIN SZKOLEŃ

   Podążaj za naszymi aktualnościami

   Pakiet e-szkoleń Microsoft Outlook

   GRATIS do wybranych tematów 

   Bezpłatne webinary

   Zapraszamy do udziału

   Finansowanie

   Sprawdź możliwości

    Dołącz do grona zadowolonych klientów!

    • Stwierdzamy, że usługi szkoleniowe świadczone przez Centrum Szkoleniowe Comarch SA odpowiadają wysokim standardom.

     Wyrażamy zdowolenie z odbytych szkoleń oraz wysoko oceniamy ich poziom.

     General Logistycs Systems Poland Sp zoo

    • Usługi szkoleniowe zostały zrealizowane profesjonalnie oraz na bardzo wysokim poziomie. Przygotowane materiały szkoleniowe były bardzo przejrzyste i czytelne. Szkolenia prowadzone były w sposób komunikatywny i bardzo interesujący, bazując na konkretnych przykładach i praktycznej wiedzy prowadzących.

     PostMaster Sp zoo

    • Zarówno realizację, jak i badanie potrzeb oraz obsługę szkoleń oceniamy bardzo dobrze. Firma wywiązała się ze wszystkich poczynionych ustaleń. Uczestnicy ocenili szkolenia, jako przydatne i wartościowe z punktu widzenia ich bieżących i przyszłych zadań zawodowych. Przy organizacji szkolenia pracownicy wykazali się dużą elastycznością i życzliwością. Wobec powyższego możemy rekomendować Comarch SA jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie organizacji szkoleń informatycznych.

     Orange Polska

      

      

    • Dobra ocena przeprowadzonych szkoleń, na którą składają się wysokie kompetencje trenerów, dobrze opracowane merytoryczne zagadnienia jak i materiały szkoleniowe, niezawodne wyposażenie sal komputerowych, sprawna organizacja, nie tylko szkoleń, ale także zamówień i rozliczeń, zaowocowały kontynuacją współpracy w kolejnym roku. Polecamy współpracę z firmą COMARCH.

     WABCO Polska Sp zoo

    • Niewątpliwym atutem szkoleń była duża liczba ćwiczeń, które pracownicy krok po kroku rozwiązywali pod okiem trenera. Trener potrafił świetnie dostosować tempo do pracy uczestników, a uczestnicy chwalili również możliwość zadawania pytań o funkcjonalności, które wykraczały poza obszar kursu.

     BRICOMAN POLSKA Sp zoo

    • Współpraca z Comarch przebiegała bardzo pozytywnie również dzięki wzorowym kontaktom z przedstawicielami firmy odpowiedzialnymi za logistykę projektu szkoleniowego. 

     TESCO POLSKA

    • Realizując szkolenia dla naszych pracowników Comarch okazał się solidnym i wiarygodnym Partnerem szkoleniowym. 

     Mininsterstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi 

     Gwarancja jakości usług

     Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

     31-864 Kraków

     ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33