Centrum Szkoleniowe

szkolenia informatyczne i biznesowe stacjonarne i zdalne

Witamy w  Centrum Szkoleniowym Comarch!

Jesteśmy częścią struktury firmy Comarch SA zajmująca się organizowaniem szkoleń informatycznych oraz biznesowych. Oferujemy szeroki zestaw specjalistycznych szkoleń w wielu miastach Polski. Nasze ośrodki znajdują się w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gliwicach, Białymstoku, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie oraz Łodzi. Realizujemy zamówienia zarówno w siedzbie Klienta jak i w innych wspólnie ustalonych lokalizacjach!

Teraz możesz wziąć udział w szkoleniach z naszej oferty realizowanych w trybie distance learning! Aby skorzystać z naszych szkoleń online wystarczy komputer z dostępem do Internetu i wygodne, ciche miejsce. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o pakiet najpopularniejszych  szkoleń, które zrealizują Państwo na dedykowanej platformie w domowym zaciszu lub z dowolnego miejsca, w którym się Państwo znajdują.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Najbliższe szkolenia

Zmień układ

Nasza oferta

Z myślą o bieżących potrzebach edukacyjnych oraz tych związanych z potrzebą rozwoju zawodowego naszych Klientów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w której odnajdą Państwo szeroki wachlarz szkoleń, webinariów i konferencji.

Naszym celem jest satysfakcja Klientów osiągnięta poprzez zaspokajanie ich zidentyfikowanych potrzeb oraz rozwój naszej oferty i inwestycje.

COMARCH IT AKADEMIA

Bootcampy Programistyczne oraz Intensywne Kursy Biznesowe!
Wejdź na  COMARCH IT AKADEMIA i sprawdź pełną ofertę wyjątkowych kursów.

  Jak szkolimy?

  Świadczymy usługi szkoleniowego dla klientów z różnych branż. Wiemy jak ważna jest komunikacja i podanie wszystkich kluczowych informacji naszym klientom.  Dlatego zanim spotkamy się na szkoleniu, upewnij się, że posiadasz wszystkie niezbędne informacje o organizacji szkolenia, w którym będziesz uczestniczył.

  PRZECZYTAJ FAQ

   

  Zapoznaj się z naszym "Regulaminem świadczenia usług szkoleniowych" obowiązującym w Centrum Szkoleniowym Comarch. Regulamin zamieszczony poniżej w załączniku określa warunki świadczenia Usług Szkoleniowych, warunki zawierania umów, a także tryb postępowania reklamacyjnego.

  REGULAMIN SZKOLEŃ

  Podążaj za naszymi aktualnościami

  Pakiet e-szkoleń Microsoft Outlook

  GRATIS do wybranych tematów 

  Bezpłatne webinary

  Zapraszamy do udziału

  Finansowanie

  Sprawdź możliwości

   Dołącz do grona zadowolonych klientów!

   • Stwierdzamy, że usługi szkoleniowe świadczone przez Centrum Szkoleniowe Comarch SA odpowiadają wysokim standardom.

    Wyrażamy zdowolenie z odbytych szkoleń oraz wysoko oceniamy ich poziom.

    General Logistycs Systems Poland Sp zoo

   • Usługi szkoleniowe zostały zrealizowane profesjonalnie oraz na bardzo wysokim poziomie. Przygotowane materiały szkoleniowe były bardzo przejrzyste i czytelne. Szkolenia prowadzone były w sposób komunikatywny i bardzo interesujący, bazując na konkretnych przykładach i praktycznej wiedzy prowadzących.

    PostMaster Sp zoo

   • Zarówno realizację, jak i badanie potrzeb oraz obsługę szkoleń oceniamy bardzo dobrze. Firma wywiązała się ze wszystkich poczynionych ustaleń. Uczestnicy ocenili szkolenia, jako przydatne i wartościowe z punktu widzenia ich bieżących i przyszłych zadań zawodowych. Przy organizacji szkolenia pracownicy wykazali się dużą elastycznością i życzliwością. Wobec powyższego możemy rekomendować Comarch SA jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie organizacji szkoleń informatycznych.

    Orange Polska

     

     

   • Dobra ocena przeprowadzonych szkoleń, na którą składają się wysokie kompetencje trenerów, dobrze opracowane merytoryczne zagadnienia jak i materiały szkoleniowe, niezawodne wyposażenie sal komputerowych, sprawna organizacja, nie tylko szkoleń, ale także zamówień i rozliczeń, zaowocowały kontynuacją współpracy w kolejnym roku. Polecamy współpracę z firmą COMARCH.

    WABCO Polska Sp zoo

   • Niewątpliwym atutem szkoleń była duża liczba ćwiczeń, które pracownicy krok po kroku rozwiązywali pod okiem trenera. Trener potrafił świetnie dostosować tempo do pracy uczestników, a uczestnicy chwalili również możliwość zadawania pytań o funkcjonalności, które wykraczały poza obszar kursu.

    BRICOMAN POLSKA Sp zoo

   • Współpraca z Comarch przebiegała bardzo pozytywnie również dzięki wzorowym kontaktom z przedstawicielami firmy odpowiedzialnymi za logistykę projektu szkoleniowego. 

    TESCO POLSKA

   • Realizując szkolenia dla naszych pracowników Comarch okazał się solidnym i wiarygodnym Partnerem szkoleniowym. 

    Mininsterstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi 

    Gwarancja jakości usług

    Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

    31-864 Kraków

    ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33