Oprogramowanie do pracy zdalnej Comarch

Utrzymaj wysoką produktywność bez względu na to skąd pracujesz

W dzisiejszych czasach domowe biuro jest standardem, ale praca zdalna wymaga zagwarantowania bezproblemowego i bezpiecznego połączenia z zasobami firmy. Zapewnienie ciągłości biznesowej w zmieniającym się środowisku jest celem wszystkich organizacji, ale najwyższy priorytet znajduje wśród tych, które mają do czynienia z danymi wrażliwymi.

Sprostaj wyzwaniom masowej pracy zdalnej dzięki oprogramowaniu do pracy zdalnej Comarch

Comarch dostarcza kompleksowy zestaw narzędzi, które przygotują Twoją organizację do efektywnej pracy zdalnej. Nasze rozwiązania pozwalają na stworzenie bezpiecznego połączenia VPN i dostarczenie pracownikom aplikacji mobilnej działającej jako narzędzie do uwierzytelniania 2-składnikowego. Możesz określić uprawnienia dostępu do danych w oparciu o lokalizację pracownika, przy czym procesy biznesowe będą przebiegać w zwykły sposób, wspomagane przez zdalne podpisywanie dokumentów.

Dowiedz się więcej o systemach ERP w chmurze Comarch.

Chmura eliminuje konieczność inwestowania w infrastrukturę serwerową, licencje i wstępną konfigurację sprzętu.

System pracy zdalnej Comarch

Zyski dla Twojej organizacji

Wydajność

Nie spowalniaj swoich operacji. Zapewnij pracownikom nieprzerwany dostęp do zasobów firmowych dzięki rozwiązaniu, które może obsłużyć do 50 zgłoszeń VPN na sekundę.

Oszczędność kosztów

Ciesz się 3 razy niższym całkowity koszt posiadania (TCO) w porównaniu z innymi rozwiązaniami na rynku. Brak dodatkowych kosztów, inaczej niż w przypadku uwierzytelniania SMS OTP.

Silne uwierzytelnienie

Weryfikuj, czy osoba, która ma dostęp do Twojego środowiska korporacyjnego, jest tą, która ma na to pozwolenie. Nasze narzędzia zapewniają najwyższy dostępny poziom bezpieczeństwa dzięki uwierzytelnianiu wielopoziomowemu – nieodzownemu dla instytucji finansowych.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Chroń dane przed nieautoryzowanym dostępem. Niezależnie od obszaru działania, dane, umowy lub kody źródłowe pozostają bezpieczne. Zadbaj o to, że nawet gdy pracujesz zdalnie, Twoja organizacja przetwarza poufne dane zgodnie z wymaganiami RODO i PSD2.

Skalowalność

Zwiększaj w razie potrzeby liczbę pracowników posiadających zdalny dostęp. Możesz zaplanować przejście na masową pracę zdalną etapami.

Łatwy onboarding

Spraw, by Twoi pracownicy mogli sprawnie zorganizować i prowadzić swoje biuro domowe.

Prawa dostępu do danych w oparciu o lokalizację użytkownika

Bądź pewien, że pracownicy, którzy pracują zdalnie, przebywają tam, gdzie powinni. Możesz ograniczyć dostęp do określonych zasobów firmy z określonych lokalizacji: zza granicy lub spoza UE.

Zdalne podpisywanie dokumentów

Zadbaj o ciągłość procesów, które wymagają dodatkowej autoryzacji. Nasze narzędzie może być wykorzystane do autoryzacji umów i innych dokumentów krążących pomiędzy Tobą a Twoimi klientami lub sprzedawcami.

Oprogramowanie do zdalnego monitorowania pracy

Dostarcz pracownikom prostą aplikację do zaznaczania ich obecności w pracy i obliczania czasu pracy.

Nasze kompetencje zostały potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami

Podczas procesu wdrażania oprogramowania do pracy zdalnej korzystają Państwo z naszego bogatego doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa IT, potwierdzonego branżowymi certyfikatami.

CEHCISACISMCISSPCISSP ISSAP

Cieszę się, że jako sektor finansowy w Comarch od lat rozwijamy nasze produkty w obszarze cyber bezpieczeństwa. Kiedy pojawiła się pandemia, a wraz z nią konieczność pracy zdalnej na masową skalę, nasze rozwiązanie pozwoliło całej firmie sprostać temu wyzwaniu. Mówię o naszej infrastrukturze VPN zintegrowanej z tokenem mobilnym Comarch tPro..

Bardzo się cieszę, że rozwiązanie to jest nie tylko bezpieczne, ale i intuicyjne dla użytkownika końcowego. Pozwala ono na efektywną realizację bieżących kontraktów i sprawną pracę nad dalszym rozwojem naszej firmy.

Andrzej Przewięźlikowski, szef działu Finanse, Bankowość, Ubezpieczenia w Comarch

Oprogramowanie do pracy zdalnej testowane na nas samych: Comarch przechodzi na masową pracę zdalną

Jeśli szukasz gwarancji, że nasze rozwiązanie jest odpowiednie nawet dla dużych organizacji – weź pod uwagę nasz własny przykład. Aplikacja tPro Mobile zapewnia stabilny dostęp do sieci VPN dla ponad 5000 pracowników Comarch na świecie. Podczas przechodzenia na masową pracę zdalną, skalowanie rozwiązania i testy wydajnościowe zajęły nam zaledwie 3 dni. Sprzedawane przez nas rozwiązanie do pracy zdalnej jest obecnie w użyciu w naszej firmie.

Szybka zmiana modelu pracy na zdalną oraz zapewnienie bezpiecznej metody uwierzytelniania dla naszych pracowników były w dużej mierze możliwe dzięki rozwiązaniu Comarch VPN oraz aplikacji 2FA – tPro Mobile.

Marcin Warwas,szef działu Usługi, Comarch

Rodzina produktów Comarch Transaction Protection

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Opowiedz nam o swoich potrzebach biznesowych. Znajdziemy idealne rozwiązanie.