Comarch Digital Insurance

Chcesz sprostać oczekiwaniom swoich klientów ubezpieczeniowych? Czy Twoja firma potrzebuje przyspieszyć digitalizację i zwiększyć wydajność działu sprzedaży?

Rozwiązaniem odpowiednim dla Twoich problemów i wyzwań jest nowoczesne oprogramowanie ubezpieczeniowe, które zadowoli wszystkich: Twoich klientów, agentów, brokerów i pracowników działu back-office. Oprogramowanie, które sprawi, że Twoja firma będzie lepiej reagować na zmieniające się cyfrowe otoczenie.

Mockup CDI desktop

Comarch Digital Insurance - zaawansowane, omnichannelowe oprogramowanie, które pracuje dla Ciebie

Jako nowoczesny i konkurencyjny ubezpieczyciel dostrzegasz szybko postępującą digitalizację, wzrost znaczenia kanałów sprzedaży online oraz konieczność ciągłego dostosowywania oferowanych produktów. Rozwiązaniem dla tych problemów i wyzwań jest najnowocześniejszy system ubezpieczeń.

Comarch Digital Insurance jest oprogramowaniem dla ubezpieczeń, które pozwoli na przyspieszenie cyfrowej transformacji w Twojej firmie. To system przeznaczony dla działu front-office, który zapewnia digitalizację procesów sprzedażowych i obsługi klienta. Rozwiązanie zapewnia dostęp w wielu kanałach i wspólne doświadczenia klienta oraz swobodę zmiany kanału (omnichannel). Umożliwiaj swoim klientom i dystrybutorom kontakt z Twoją firmą za pomocą różnych urządzeń, w dowolnym miejscu i czasie.

Twoi pracownicy, dystrybutorzy i klienci odczują różnicę w swoich doświadczeniach, dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi. To rozwiązanie pozwoli nie tylko zwiększyć ich satysfakcję, ale także zautomatyzować i zoptymalizować procesy sprzedaży. Zamodelowanie przepływu procesu i automatyczne zarządzanie zadaniami usprawni organizację pracy i pozwoli zaoszczędzić czas. Nowoczesne oprogramowanie ubezpieczeniowe jest również niezbędne do zapewnienia zgodności prawnej w stale zmieniającym się środowisku biznesowym. Wyobraź sobie, że dzięki konfigurowalnym modułom możesz mieć to wszystko w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Szybkie wdrożenie jest kolejną zaletą tego cyfrowego rozwiązania ubezpieczeniowego. Korzystając z tego systemu możesz również konfigurować swoją ofertę wedle Twoich potrzeb.

Agenci mogą łatwo współpracować z klientami: procesy sprzedażowe rozpoczęte przez klientów mogą być kontynuowane przez agentów. Podobnie, oferta przygotowana przez agenta może być natychmiast przyjęta i zaakceptowana przez klienta. Obie strony mogą na bieżąco wymieniać się informacjami i dokumentami. Wszystkie funkcje potrzebne do zapewnienia kompleksowej obsługi za pośrednictwem różnych kanałów są dostępne w jednym systemie ubezpieczeniowym. To możliwe z oprogramowaniem Comarch Digital Insurance, które zapewni Twojej firmie zintegrowane aplikacje dla różnych użytkowników w oparciu o jeden wspólny silnik logiki biznesowej. Aplikacja dedykowana dla administratorów biznesowych wesprze elastyczność oferty Twojej firmy oraz pozwoli administratorom zarządzać parametrami definicji produktu, tłumaczeniami, słownikami, szablonami dokumentów, strukturą organizacyjną i nie tylko. Czyli wszystko, czego klienci oczekują w dzisiejszych czasach.

 Główną zaletą Comarch Digital Insurance jest to, że obejmuje aplikacje front-office łączące agentów call-center, niezależnych agentów i klientów w czasie rzeczywistym, co zapewnia zsynchronizowany przepływ informacji i usprawnione procesy pracy dla agentów podczas składania wniosków”.

The Forrester Wave™: Insurance Agency Portals, Q3 2020

Różne produkty ubezpieczeniowe w jednym miejscu

Jak możesz wykorzystać oprogramowanie Comarch Digital Insurance

Cyfrowe oprogramowanie dla ubezpieczeń jest modułowe, co zapewnia elastyczność. Ubezpieczyciel może wybrać poszczególne elementy naszego oprogramowania dopasowane do jego potrzeb. Comarch Digital Insurance może służyć jako:

Using of digital insurance software

Rozwiązanie CPQ (Configure, Price, Quote) do szybkiej kalkulacji składki

Using of digital insurance software

Narzędzie dla dystrybutorów do lepszego zarządzania pracą i poprawy wydajności

Using of digital insurance software

Bezpośredni, zorientowany na klienta kanał sprzedaży oraz portal klientów

Using of digital insurance software

Portal polis grupowych do kompleksowego zarządzania polisami ubezpieczeniowymi

Using of digital insurance software

Omnichannelowe rozwiązanie do poprawy jakości usług

Using of digital insurance software

Nowoczesna nakładka na starsze systemy

Zobacz, jak wykorzystują je nasi klienci...

Czego potrzebował klient:
W celu zwiększenia wydajności pracy musieliśmy dostarczyć sieci dystrybucyjnej AXA nowoczesne narzędzie do sprzedaży i obsługi klienta, które będzie dostosowane do nowych regulacji, a w zakresie satysfakcji klienta stworzy podstawy strategii omnichannel.

Czy klient był zadowolony?
„Nie współpracowaliśmy wcześniej z Comarch i wybór nowicjusza na rynku luksemburskim wiązał się z pewnym ryzykiem. Dziś możemy powiedzieć, że to była dobra decyzja i projekt został zrealizowany na czas, w odpowiednim zakresie i w budżecie”. – Olivier Vansteelandt, Dyrektor ds. informacji w AXA Luxembourg
Czego potrzebował klient:
Zapewnić rozwiązanie, które skróci czas sprzedaży i obsługi posprzedażowej dzięki dodatkowemu kanałowi komunikacji z klientem, umożliwiającemu szybką i wydajną obsługę klienta

Czy klient był zadowolony?

„Funkcje zaoferowane przez Comarch zapewniają naszym agentom, kierownikom i pracownikom call-center optymalną wydajność pracy, a klientom obsługę na najwyższym poziomie – szybko i sprawnie”. – Jacek Szwankowski, Project Manager POS 2.0 w UNIQA

Użytkownicy Comarch Digital Insurance

Wszystkie aplikacje przeznaczone dla działu sprzedaży, klientów i administratora biznesowego są oparte na jednym wspólnym silniku, który zapewnia logikę biznesową. Silnik zapewnia płynny przepływ zadań i działań, sprawne zarządzanie definicjami produktów ubezpieczeniowych, a także łatwy dostęp do danych i polis klientów. Architektura ta pozwala użytkownikom na współpracę i kontynuację procesów sprzedażowych lub obsługowych, rozpoczętych przez jeden typ użytkownika, a zakończonych przez inny. Każda grupa użytkowników ma swój własny zestaw modułów i funkcjonalności zoptymalizowanych dla swoich potrzeb.

Każda grupa użytkowników ma swój własny zestaw modułów i funkcjonalności zoptymalizowanych dla swoich potrzeb.

Dystrybutorzy tacy jak agenci, brokerzy, pośrednicy czy pracownicy ubezpieczyciela, mają dostęp do aplikacji z bardziej zaawansowanymi funkcjonalnościami.

Administrator biznesowy może konfigurować parametry, reguły biznesowe, kalkulację składki, uprawnienia, role w strukturze organizacyjnej oraz posiada możliwość zmiany lub dostosowania produktów w razie potrzeby.

Klienci końcowi, którzy od czasu do czasu korzystają z aplikacji, będą zadowoleni z szerokiej gamy łatwych w użyciu funkcjonalności i możliwości zakupu polisy online.

Zwiastun wideo demo CDI

Obejrzyj zwiastun wideo demo Comarch Digital Insurance –oprogramowania zapewniającego cyfryzację procesów sprzedaży i obsługi klienta. Chcesz obejrzeć pełną prezentację wideo?

Obejrzyj pełne demo wideo

Co możesz osiągnąć z Comarch Digital Insurance

Zapewnij swoim klientom spójną, wielokanałową obsługę

Płynne przełączanie klientów pomiędzy kanałami

Zaoszczędź czas swoich agentów i brokerów dzięki jednemu rozwiązaniu dla wszystkich zadań w zakresie sprzedaży i obsługi

Wszystkie najważniejsze funkcje w jednym oprogramowaniu front-office dla ubezpieczeń

Zapewnij użytkownikom dostęp na smartfonie, tablecie i komputerze

Obsługa różnych urządzeń dzięki Responsive Web Design

Wznieś sprzedaż i obsługę na wyższy

Wspieraj digitalizację i przyspieszenie procesów, aby zapewniać sprawną obsługę klienta i wydajność pracy dzięki procesom eliminującym dokumenty papierowe

Obsługuj różne produkty w jednym oprogramowaniu

Sprawna obsługa wszystkich rodzajów linii biznesowych i produktów ubezpieczeniowych w jednym oprogramowaniu dla ubezpieczeń

Wspieraj lojalność i zaangażowanie swoich klientów i agentów

Czerp korzyści z dedykowanego interfejsu użytkownika i zwiększonej ergonomii

Płynnie wdrażaj nowoczesne technologii

Zaawansowane technologie: komponenty open-source, otwarta architektura i podejście plugingowe, umożliwiające bezproblemowe wdrożenie i optymalną wydajność aplikacji

Nieustannie rozwijaj swoją firmę

Szybkie wprowadzenie na rynek dzięki inteligentnemu definiowaniu produktów i konfiguracji

Ulotka Comarch Digital Insurance

Napędzany codziennymi potrzebami działalności ubezpieczeniowej, mający na celu zwiększenie wydajności i ułatwienie sprzedaży i usług - produkt dla każdego ubezpieczyciela!


Pobierz

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Powiedz nam o potrzebach Twojej firmy. Znajdziemy idealne rozwiązanie.