Po co wdrażać oprogramowanie dla ubezpieczeń

Jako nowoczesny i konkurencyjny ubezpieczyciel wiesz, że następuje szybka digitalizacja, wzrost znaczenia kanałów sprzedaży online oraz konieczność ciągłego dostosowywania oferowanych produktów. Rozwiązaniem dla tych wyzwań jest najnowocześniejszy system ubezpieczeń.

Comarch Digital Insurance jest oprogramowaniem dla ubezpieczeń, które pozwala na urzeczywistnienie cyfrowej transformacji w twojej firmie.

Twoi pracownicy, partnerzy i klienci odczują różnicę w swoich doświadczeniach, dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika. Pozwoli to nie tylko zwiększyć ich satysfakcję, ale także zautomatyzować i zoptymalizować proces sprzedaży. Przepływ pracy i automatyczne zarządzanie zadaniami usprawni organizację pracy i zaoszczędzi czas. Nowoczesne oprogramowanie ubezpieczeniowe jest również niezbędne do zapewnienia zgodności z prawem w stale zmieniającym się środowisku biznesowym. Wyobraź sobie, że dzięki konfigurowalnym modułom możesz mieć to wszystko w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Szybkie wdrożenie jest kolejną zaletą tego cyfrowego rozwiązania ubezpieczeniowego. A kiedy już je posiadasz, możesz również elastycznie kształtować swoją ofertę dzięki parametryzacji.

Zwiastun demo CDI

Obejrzyj zwiastun demo Comarch Digital Insurance – omnichannelowego oprogramowania informatycznego dla agentów i klientów. Chcesz obejrzeć pełną prezentację wideo?

Zapytaj o pełną wersję demo


Comarch Digital Insurance – zaawansowane, omnichannelowe oprogramowanie dla firm

Chcesz przyspieszyć digitalizację i poprawić wydajność działu sprzedaży? Chcesz, aby twoi agenci i klienci byli zadowoleni i zaangażowani? Comarch Digital Insurance to rozwiązanie, którego potrzebujesz!

Dedykowany front-office dla ubezpieczeń zapewnia digitalizację procesów sprzedażowych i obsługowych, zgodnie ze strategią omnichannel. Dostęp do portalu dystrybutora lub klienta z różnych urządzeń, w dowolnym miejscu.

CDI zapewnia zintegrowane aplikacje dla różnych użytkowników w oparciu o jeden wspólny silnik logiki biznesowej. Dzięki takiej architekturze, agenci mogą łatwo współpracować z klientami: procesy sprzedażowe rozpoczęte przez klientów mogą być kontynuowane przez agentów. Lub: oferta przygotowana przez agentów może być natychmiast przyjęta i rozpatrzona przez klientów. Obie strony mogą na bieżąco wymieniać się informacjami i dokumentami. Wszystkie funkcje potrzebne do zapewnienia kompleksowej obsługi za pośrednictwem różnych kanałów są dostępne w jednym systemie ubezpieczeń. Wszystko, czego klienci oczekują w dzisiejszych czasach.

Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie dla ubezpieczeń cyfrowych

Oprogramowanie dla cyfrowych ubezpieczeń jest modułowe, co zapewnia elastyczność. Ubezpieczyciel może wybrać poszczególne elementy naszego oprogramowania dla ubezpieczeń dopasowane do jego potrzeb. Comarch Digital Insurance może służyć jako:
 • Rozwiązanie CPQ (Configure, Price, Quote) do szybkiej kalkulacji składki
 • Narzędzie dla dystrybutorów w celu lepszego zarządzania pracą i wydajnością
 • Bezpośredni, zorientowany na klienta kanał sprzedaży oraz portal klientów
 • Portal polis grupowych do kompleksowego zarządzania umowami ubezpieczeniowymi
 • Omnichannelowe rozwiązanie dla poprawy jakości usług
 • Nowoczesna fasada dla starszych systemów

Dlaczego warto wybrać Comarch Digital Insurance?

Użytkownicy Comarch Digital Insurance

Wszystkie aplikacje dedykowane dla działu sprzedaży, klientów i administratora biznesowego są oparte na jednym wspólnym silniku, który zapewnia logikę biznesową. Silnik zapewnia płynny przepływ zadań i działań, sprawne zarządzanie definicjami produktów ubezpieczeniowych, a także łatwy dostęp do danych i polis klientów. Architektura ta pozwala użytkownikom na współpracę i kontynuację procesów sprzedażowych lub obsługowych rozpoczętych przez jeden typ użytkownika, a zakończonych przez inny.

Każda grupa użytkowników ma swój własny zestaw modułów i funkcjonalności zoptymalizowanych dla swoich potrzeb.

Dystrybutorzy podobnie jak agenci, brokerzy, pośrednicy czy pracownicy ubezpieczyciela, mają dostęp do aplikacji z bardziej zaawansowanymi funkcjonalnościami.
Klienci końcowi, którzy od czasu do czasu korzystają z aplikacji, będą zadowoleni z szerokiej gamy łatwych w użyciu funkcjonalności i możliwości zakupu polisy online.
Administrator biznesowy może konfigurować parametry, reguły biznesowe, kalkulację składki, uprawnienia, role w strukturze organizacyjnej oraz posiadać możliwość zmiany lub dostosowania produktów w programie, w razie potrzeby.

Nasze case studies

Comarch Digital Insurance jest innowacyjnym oprogramowaniem dla ubezpieczeń wykorzystującym nowoczesne technologie i zapewniającym najlepszy wygląd i funkcjonalność. Wspiera zarówno siły sprzedaży, ułatwiając im codzienną pracę, jak i klientów, zapewniając im doskonałe doświadczenie i satysfakcję. Sprawdź nasze case studies lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej.

  Więcej case studies

  Ulotka Comarch Digital Insurance

  Comarch Digital Insurance odpowiada na codzienne potrzeby branży ubezpieczeniowej, zwiększa wydajność oraz ułatwia sprzedaż i upraszcza usługi

  Pobierz


  Ulotka Comarch Commission & Incentive

  Pozwól, aby polityka prowizyjna i programy motywacyjne w pełni odpowiadały potrzebom sieci sprzedaży

  Pobierz


  Oprogramowanie IT Comarch dla ubezpieczeń

  Oferta Comarch dla branży ubezpieczeniowej, w tym AI, BI, cyberbezpieczeństwo, e-zdrowie i inne

  Pobierz

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch

  Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług skierowanych do branży finansowej.