Application Integration Framework

Application Integration Framework do integracji systemów telekomunikacyjnych

Wkrocz do świata automatyzacji i płynnej integracji w środowisku BSS dla operatorów telekomunikacyjnych. Wydajna współpraca z partnerami biznesowymi wymaga zastosowania bramki komunikacyjnej B2B, która jednocześnie uprości procesy biznesowe. Należy zrezygnować z czasochłonnych procesów przeprowadzanych ręczne na rzecz zautomatyzowanego systemu powiązanego z partnerami biznesowymi. Comarch Application Integration Framework integruje systemy zewnętrzne ze środowiskiem BSS firmy telekomunikacyjnej i ujednolica przepływ informacji pomiędzy wszystkimi zintegrowanymi usługami. To zapewniające duże możliwości konfiguracji narzędzie upraszcza architekturę procesów, zwiększa automatyzację i umożliwia płynne zintegrowanie systemów partnerów biznesowych z platformą BSS dostawcy usług telekomunikacyjnych.

Zawsze, gdy rozwój twojej firmy niesie ze sobą zapotrzebowanie na nowe usługi, nasz zaprojektowany do integracji systemów telekomunikacyjnych produkt oparty na ESB pozwala je kolejno integrować na żądanie, równocześnie unikając ingerencji w te, które już działają na platformie. System pozwala na wstępne zdefiniowanie usług, do których dany partner biznesowy, taki jak MVNO, może uzyskać dostęp. Umożliwia również określenie, jaki rodzaj danych ma być dostarczany partnerom (dane dotyczące użytkowania, dane rozliczeniowe lub oba). Comarch Application Integration Framework zapewnia szybki i niezawodny dostęp do określonych funkcji platformy BSS operatora poprzez zautomatyzowaną bramkę B2B. Wraz ze wzrostem liczby operatorów MVNO i ich abonentów, zyskasz możliwość łatwego zaktualizowania systemu, aby spełnić wszelkie wymagania biznesowe.

Zobacz, jak nasz inteligentny system BSS wspiera na co dzień Mobile Vikings

Zobacz nasze wideo!

Korzyści płynące z wdrożenia narzędzia Comarch Application Integration Framework:

Ułatwienie komunikacji pomiędzy wszystkimi zintegrowanymi usługami

Integruj wszystkie zewnętrzne systemy i nowe usługi za pośrednictwem platformy pracującej w oparciu o ESB, bez wpływu na działające już rozwiązania.

Sprawne dostosowywanie rozwiązań do potrzeb partnerów

Zyskaj możliwość konfigurowania częstotliwości aktualizacji danych, a także definiowania formatów plików i innych parametrów do wymogów partnerów biznesowych.

Ponowne wykorzystywanie w celu uzyskania integralności i spójności procesów

Ponownie wykorzystuj sprawdzone procesy przepływu pracy w środowisku BSS, aby z łatwością obsługiwać wszystkie zgłoszenia serwisowe przychodzące od partnerów.

Bezpieczeństwo komunikacji

Korzystaj z bezpiecznego kanału komunikacji z partnerami biznesowymi, sortuj dane (użytkowe, bilingowe itp.) i definiuj dostęp na różnych poziomach.

Automatyzacja komunikacji w celu optymalizacji procesów biznesowych

Korzystaj z wbudowanej bramki B2B, aby za pośrednictwem usług sieciowych szybko uzyskiwać dostęp do konkretnych funkcji bazowej platformy BSS.

Szybkie reagowanie na zmiany rynkowe

Płynnie aktualizuj usługi i w przejrzysty sposób dostosowuj system, aby wraz ze wzrostem znaczenia hostowanych sieci MVNO spełniać wszystkie wymogi biznesowe.

Zobacz przykłady zastosowania narzędzia Comarch Application Integration Framework. Przeczytaj referencje klientów:

Orange logo
Orange Luxembourg

Kompleksowe rozwiązanie BSS obsługujące usługi komórkowe, stacjonarne i sieciowe

Orange logo
Orange Wybrzeże Kości Słoniowej

Współpraca dotycząca transformacji IT w celu zapewnienia lepszych doświadczeń cyfrowych rosnącej grupie klientów końcowych korzystających z usług mobilnych i stacjonarnych.

TDC Group logo
TDC Group (Dania)

Wsparcie w zakresie transformacji procesów biznesowych, obniżenia kosztów operacyjnych, automatyzacji procesów zamawiania usług a także optymalizacji procesów i rozliczeń międzyoperatorskich dzięki Comarch BSS

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały PDF!

Jeśli rozwiązanie Application Integration Framework wzbudziło Twoje zainteresowanie, poznaj również te produkty:

Obsługa rozliczeń i należności w czasie rzeczywistym online dla Síminn:

„Doceniamy elastyczność firmy Comarch i jej wysoki profesjonalizm w realizacji powierzonych projektów. Wdrożenie Managed Services pozwoli nam na osiągnięcie założonych oszczędności w ramach wydatków operacyjnych OPEX, co bezpośrednio przełoży się na wynik finansowy Síminn. Miesiące przygotowań upewniły nas, że Comarch jest właściwym partnerem do czasochłonnych i systematycznych działań z obszaru IT”

Eric Figueras, wiceprezes i dyrektor ds. technicznych
Síminn

Przeczytaj więcej

Orange Luxembourg podpisał umowę z Comarch na przebudowę systemów BSS

Zobacz wideo Comarch & Orange Luxembourg!

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza