Partner Management

Partner Management – zarządzanie partnerami w procesie tworzenia i dostarczania usług cyfrowych

Produkt Comarch Partner Management umożliwia spójne zarządzanie łańcuchem dostaw usług cyfrowych, zapewniając elastyczność niezbędną w zakresie łączności między przedsiębiorstwami i podmiotami trzecimi. System umożliwia modelowanie dowolnego rodzaju usług: od ofert i umów dotyczących poziomu świadczenia usług (SLA), aż po centralny katalog produktów.

Procesy wyceny i sprzedaży są modelowane zgodnie z podejściem opartym na centralnym katalogu produktów. Pierwsza wycena jest sporządzana natychmiast na podstawie minimalnego zbioru informacji niezbędnego do przedstawienia ofert szybko, a zarazem dokładnie. Cały proces, łącznie z komunikacją z partnerami, jest w pełni zautomatyzowany — natychmiast po zaakceptowaniu oferta jest przekształcana w zamówienie ze strony klienta.

Dla firm telekomunikacyjnych i ich klientów korporacyjnych prowadzących operacje globalnie istotne znaczenie ma obsługa wielu walut. Odpowiedzią jest produkt Comarch Partner Management zapewniający spójność ofert – centrale dużych firm otrzymują od operatora oferty w jednej wspólnej walucie bez względu na lokalizację oddziału firmy oraz waluty, w których przedłożone zostały oferty usług dla placówek zdalnych. Comarch Partner Management to produkt, który udostępnia operatorom telekomunikacyjnym obsługującym korporacje działające na terenie wielu krajów zaoferowanie bezpieczeństwa, uspójnienia, stabilności i łatwości wdrożenia usług globalnych dla firm.

Efficient Delivery of Global NFV-based Network Services for Enterprises all over the World

Obejrzyj video Comarch & ngena!


Korzyści z produktu Partner Management:

 1. 01 Holistyczne zarządzanie ekosystemem cyfrowym
 2. Uprość codzienne procesy biznesowe poprzez wprowadzenie jednego ujęcia różnych systemów walutowych i lokalizacji w tym samym systemie
 3. 02 Podejście oparte na modelu
 4. Bez trudu modyfikuj konfiguracje rzeczywistego sposobu działania systemów i procesów dzięki modułowi centralnego katalogu produktów (Product Catalog) i modułowi informacji o zaangażowanych partnerach (Party Information).
 5. 03 Współpracuj z partnerami biznesowymi na całym świecie
 6. Prowadź rozliczenia w dowolnej walucie, systemie podatkowym czy języku – a to wszystko z użyciem jednego narzędzia IT.

Holistyczne zarządzanie ekosystemem cyfrowym

Uprość codzienne procesy biznesowe poprzez wprowadzenie jednego ujęcia różnych systemów walutowych i lokalizacji w tym samym systemie

Podejście oparte na modelu

Bez trudu modyfikuj konfiguracje rzeczywistego sposobu działania systemów i procesów dzięki modułowi centralnego katalogu produktów (Product Catalog) i modułowi informacji o zaangażowanych partnerach (Party Information).

Współpracuj z partnerami biznesowymi na całym świecie

Prowadź rozliczenia w dowolnej walucie, systemie podatkowym czy języku – a to wszystko z użyciem jednego narzędzia IT.

Powiązane produkty:

Studium przypadku:

 • Biorąc pod uwagę kompleksowość rozwiązania i jego złożoność, jak i ambitne ramy czasowe projektu, szukaliśmy doświadczonego i godnego zaufania dostawcy BSS/OSS. Comarch współpracował już z różnymi dużymi dostawcami usług telekomunikacyjnych, w tym przez ostatnie 10 lat przy różnych projektach ze spółkami Grupy Deutsche Telekom. Zaufanie to było z pewnością jednym z ważnych czynników przy wyborze ich na partnera w tym strategicznie ważnym projekcie.
  Comarch zademonstrował wysoki stopień zrozumienia naszych potrzeb i wypracowaliśmy wspólnie optymalne rozwiązanie. Dynamiczne podejście zespołu Comarch i ich umiejętność słuchania naszych potrzeb biznesowych i technicznych, jak również dostosowania wdrożenia tak, by jak najlepiej wspierało realizację naszych celów, jest ostatecznym dowodem, że podjęliśmy właściwą decyzję.
    
  Dr. Marcus Hacke, Założyciel i Dyrektor Zarządzający, ngena GmbH

  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.