Partner Management

Czym jest produkt Partner Management?

Aby nowoczesne rozwiązania dla branży telekomunikacyjnej były dostosowane do globalnej gospodarki cyfrowej, muszą zapewniać koordynację między klientami korporacyjnymi i ich partnerami pod względem języka, czasu, waluty i platformy. Produkt Comarch Partner Management zapewnia elastyczność niezbędną w zakresie łączności między przedsiębiorstwami i podmiotami trzecimi, umożliwiając modelowanie dowolnego rodzaju usług: od ofert i umów dotyczących poziomu usług (SLA), aż po centralny katalog produktów.

Procesy wyceny i sprzedaży są modelowane zgodnie z podejściem opartym na katalogu. Pierwsza wycena jest sporządzana natychmiast na podstawie minimalnego zbioru informacji niezbędnego do przedstawienia ofert szybko, a zarazem dokładnie. Cały proces, łącznie z komunikacją z partnerami, jest w pełni zautomatyzowany — natychmiast po zaakceptowaniu oferta jest przekształcana w zamówienie ze strony klienta.

Dla firm CSP i firm klientów prowadzących operacje globalnie istotne znaczenie ma obsługa wielu walut. Odpowiedzią jest produkt Comarch Partner Management zapewniający spójność ofert - centrale firm otrzymują oferty w jednej wspólnej walucie bez względu na lokalizację oddziału firmy oraz waluty, w których przedłożone zostały oferty usług dla placówek zdalnych. Odpowiedzią jest produkt Comarch Partner Management zapewniający spójność ofert - centrale firm otrzymują oferty w jednej wspólnej walucie bez względu na lokalizację oddziału firmy oraz waluty, w których przedłożone zostały oferty usług dla placówek zdalnych. Comarch Partner Management to produkt, który udostępnia klientom działającym na terenie wielu krajów bezpieczne, ujednolicone, stabilne i łatwe do wdrożenia usługi globalne.

Efficient Delivery of Global NFV-based Network Services for Enterprises all over the World

Obejrzyj video Comarch & ngena!


Korzyści z produktu Partner Management:

 1. 01 Holistyczne zarządzanie ekosystemem cyfrowym
 2. Uprość codzienne procesy biznesowe przez wprowadzenie przez ujęcie różnych systemów walutowych i lokalizacji w jednym systemie.
 3. 02 Podejście oparte na modelu
 4. Bez trudu modyfikuj konfiguracje rzeczywistego sposobu działania systemów i procesów dzięki modułowi Centralized Product Catalog & Party Information.
 5. 03 Gotowość do globalnej ekspansji
 6. Obsługuj wszystkie wymagane waluty, systemy podatkowe i języki za pomocą jednego systemu.

Holistyczne zarządzanie ekosystemem cyfrowym

Uprość codzienne procesy biznesowe przez wprowadzenie przez ujęcie różnych systemów walutowych i lokalizacji w jednym systemie.

Podejście oparte na modelu

Bez trudu modyfikuj konfiguracje rzeczywistego sposobu działania systemów i procesów dzięki modułowi Centralized Product Catalog & Party Information.

Gotowość do globalnej ekspansji

Obsługuj wszystkie wymagane waluty, systemy podatkowe i języki za pomocą jednego systemu.

Powiązane produkty:

Studium przypadku:

 • Biorąc pod uwagę kompleksowość rozwiązania i jego złożoność, jak i ambitne ramy czasowe projektu, szukaliśmy doświadczonego i godnego zaufania dostawcy BSS/OSS. Comarch współpracował już z różnymi dużymi dostawcami usług telekomunikacyjnych, w tym przez ostatnie 10 lat przy różnych projektach ze spółkami Grupy Deutsche Telekom. Zaufanie to było z pewnością jednym z ważnych czynników przy wyborze ich na partnera w tym strategicznie ważnym projekcie.
  Comarch zademonstrował wysoki stopień zrozumienia naszych potrzeb i wypracowaliśmy wspólnie optymalne rozwiązanie. Dynamiczne podejście zespołu Comarch i ich umiejętność słuchania naszych potrzeb biznesowych i technicznych, jak również dostosowania wdrożenia tak, by jak najlepiej wspierało realizację naszych celów, jest ostatecznym dowodem, że podjęliśmy właściwą decyzję.
    
  Dr. Marcus Hacke, Założyciel i Dyrektor Zarządzający, ngena GmbH

  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.