Partner Management

Partner Management – zarządzanie partnerami w procesie tworzenia i dostarczania usług cyfrowych

Produkt Comarch Partner Management umożliwia spójne zarządzanie łańcuchem dostaw usług cyfrowych, zapewniając elastyczność niezbędną w zakresie łączności między przedsiębiorstwami i podmiotami trzecimi. System umożliwia modelowanie dowolnego rodzaju usług: od ofert i umów dotyczących poziomu świadczenia usług (SLA), aż po centralny katalog produktów.

Procesy wyceny i sprzedaży są modelowane zgodnie z podejściem opartym na centralnym katalogu produktów. Pierwsza wycena jest sporządzana natychmiast na podstawie minimalnego zbioru informacji niezbędnego do przedstawienia ofert szybko, a zarazem dokładnie. Cały proces, łącznie z komunikacją z partnerami, jest w pełni zautomatyzowany — natychmiast po zaakceptowaniu oferta jest przekształcana w zamówienie ze strony klienta.

Dla firm telekomunikacyjnych i ich klientów korporacyjnych prowadzących operacje globalnie istotne znaczenie ma obsługa wielu walut. Odpowiedzią jest produkt Comarch Partner Management zapewniający spójność ofert – centrale dużych firm otrzymują od operatora oferty w jednej wspólnej walucie bez względu na lokalizację oddziału firmy oraz waluty, w których przedłożone zostały oferty usług dla placówek zdalnych. Comarch Partner Management to produkt, który udostępnia operatorom telekomunikacyjnym obsługującym korporacje działające na terenie wielu krajów zaoferowanie bezpieczeństwa, uspójnienia, stabilności i łatwości wdrożenia usług globalnych dla firm.

Korzyści z wdrożenia produktu do zarządzania komunikacją z partnerami i ich usługami - Partner Management:

Holistyczne zarządzanie ekosystemem cyfrowym

Uprość codzienne procesy biznesowe poprzez wprowadzenie jednego ujęcia różnych systemów walutowych i lokalizacji w tym samym systemie.

Podejście oparte na modelu

Bez trudu modyfikuj konfiguracje rzeczywistego sposobu działania systemów i procesów dzięki modułowi centralnego katalogu produktów (Product Catalog) i modułowi informacji o zaangażowanych partnerach (Party Information).

Współpracuj z partnerami biznesowymi na całym świecie

Prowadź rozliczenia w dowolnej walucie, systemie podatkowym czy języku – a to wszystko z użyciem jednego narzędzia IT.

Zobacz nasze materiały PDF związane z zarządzaniem partnerami w procesie tworzenia i dostarczania usług cyfrowych!

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Partner Management dla firm telekomunikacyjnych, poznaj także te produkty:

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza