Mobile & Fixed Core Inventory

Mobile & Fixed Core Inventory - niezależna od dostawcy ewidencja zasobów sterujących w sieciach mobilnych i stacjonarnych.

Mobile & Fixed Core Inventory to niezależna od dostawcy i szczegółowa inwentaryzacja zasobów sterujących (np. MSS, MME, SPGW , HSS itp.) w sieciach mobilnych i stacjonarnych, w tym fizycznych elementów sieci i logicznych funkcji sieciowych. Rozwiązanie obejmuje sieć z przełączaniem pakietów i sieć z przełączaniem obwodów - od starszej sieci PSTN / 2G / 3G do dojrzałych rozwiązań EPC/LTE oraz wirtualizacji elementów sterujących dla wirtualnych elementów EPC i 5G. Produkt Comarch MFC obejmuje wszystkie aspekty podstawowej konfiguracji urządzeń, w tym:

  • Ewidencję zasobów sygnalizacyjnych  (np. SS7, Diameter)
  • Mapę sieci ze ścieżkami / połączeniami sygnalizacyjnymi, przygotowana przez predefiniowane kreatory
  • Półautomatyczne narzędzia do konfiguracji elementów MFC w oparciu o specyfikacje zasobów i szablony zarządzania konfiguracją

Zintegrowany produkt Network Auto-discovery & Reconciliation może zapewnić aktualizowaną sieciowo inwentaryzację, która zminimalizuje całkowity wysiłek związany z utrzymaniem aktualnej ewidencji zasobów sieciowych, oraz będzie prawdziwą siłą motoryczną umożliwiającą zaawansowane i skuteczne zapewnienie jakości.

Notatka prasowa: Implementacja systemu OSS w LG U+:

Koreański dostawca usług telekomunikacyjnych zdecydował się na wdrożenie Comarch OSS do monitoringu sieci w ramach przygotowań do zakrojonego na szeroką skalę wdrażania infrastruktury 5G, które rozpoczęło się w kwietniu 2019 r. Działania te miały przede wszystkim na celu...

Przeczytaj więcej

Przejmij kontrolę nad procesem wdrożenia 5G dzięki Comarch OSS

Zobacz nasze wideo!

Korzyści z wdrożenia systemu do inwentaryzacji zasobów sterujących sieci mobilnych i stacjonarnych dla telekomunikacji - Comarch Mobile & Fixed Core Inventory:

Zmniejszenie złożoności inwentaryzacji sieci MFC

Zapewnij sobie kompleksowy, wielotechnologiczny zestaw narzędzi do gromadzenia, wizualizacji i sprawdzania konfiguracji elementów sterujących sieci mobilnych i stacjonarnych pochodzących od wielu dostawców.

Wizualna weryfikacja architektury sygnalizacyjnej

Uzyskaj możliwość przeglądania ścieżek sygnalizacyjnych MFC utworzonych przez kreatory, oraz podglądu różnych typów obiektów sygnalizacyjnych umieszczonych na mapach - na przykład SG, DRA i STP.

Udostępnienie procesów i kreatorów planowania sieci

Produkt obejmuje rozwiązania problemów  inwentaryzacji zarówno dla starszego sprzętu, jak i dla najnowszych rozwiązań zwirtualizowanych. Zapewnij sobie wsparcie w zarządzaniu siecią nawet w skomplikowanych przypadkach, takich jak zamiana funkcji sieciowych na nowszą technologię lub prowadzenie inwestycji MFC od podstaw.

Obniżenie kosztów zarządzania siecią MFC

Zyskaj niezawodną usługę dla prawie wszystkich codziennych rekonfiguracji. Automatyzacja procesów wykrywania zmian operacyjnych da Ci możliwość wykrycia błędów w konfiguracjach elementów sterujących siecią, oszczędzając tym samym czas.

Zobacz nasze materiały PDF związane z systemami do inwentaryzacji zasobów sterujących sieci mobilnych i stacjonarnych dla telekomunikacji

Kompleksowe projektowanie i optymalizacja sieci telekomunikacyjnych

Obejrzyj nasze video!

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza

Proszę czekać