Mobile & Fixed Core Inventory

Mobile and Fixed Core Inventory — niezależna od dostawcy inwentaryzacja zasobów sieciowych dla branży telekomunikacyjnej

Mobile and Fixed Core Inventory to przeznaczona dla branży telekomunikacyjnej, niezależna od dostawcy i szczegółowa inwentaryzacja zasobów sieci szkieletowych w mobilnych i stacjonarnych sieciach 5G, w tym fizycznych elementów sieci i logicznych funkcji sieciowych. Produkt zapewnia obsługę komutacji pakietów i obwodów w sieci szkieletowej 5G — od starszych sieci PSTN/2G/3G po najnowsze rozwiązania do wirtualizacji elementów sterujących i sieci dla wirtualnych elementów EPC i 5G. Rozwiązanie Comarch MFC dla branży telekomunikacyjnej to narzędzie do zarządzania zasobami sieci 5G, które obejmuje wszystkie aspekty podstawowej konfiguracji urządzeń, w tym:

  • inwentaryzację zasobów sygnalizacyjnych (np. SS7, Diameter, HTTP/2 w 5GC);
  • mapę sieci ze ścieżkami sygnalizacyjnymi przygotowaną przy użyciu wstępnie zdefiniowanych kreatorów;
  • półautomatyczne narzędzia do konfiguracji elementów MFC w oparciu o specyfikacje zasobów i szablony zarządzania konfiguracją.

Zintegrowany system Network Auto-discovery & Reconciliation może zapewnić opartą na sieci inwentaryzację, która ułatwia utrzymanie aktualnej ewidencji zasobów sieciowych. W efekcie stanowi podstawę zaawansowanego procesu skutecznego zapewniania jakości.

Wykorzystaj rozwiązania Comarch dla mobilnych i stacjonarnych sieci szkieletowych w branży telekomunikacyjnej, które zostały dostosowane do wyśrubowanych wymagań związanych z sieciami telekomunikacyjnymi klasy operatorskiej. Rozbuduj i wykorzystaj pełny potencjał swojej sieci dzięki zestawowi innowacyjnych narzędzi wykorzystujących technologie opracowane z myślą o przyszłości. Zapewniają one bezkonkurencyjne wsparcie kompleksowych usług ewidencji zasobów sygnalizacyjnych, w tym dla protokołów SS7, Diameter oraz 5G http/2. Dzięki obsłudze IR.21 możesz z łatwością zarządzać elementami mechanizmów roamingowych. Uzyskaj nieograniczone możliwości w branży telekomunikacyjnej i wyrusz w przyszłość wraz z Comarch. 

Komunikat prasowy: Wdrożenie systemu Comarch OSS w LG U+:

Koreański dostawca usług telekomunikacyjnych zdecydował się na wdrożenie Comarch OSS do monitoringu sieci w ramach przygotowań do zakrojonego na szeroką skalę wdrażania infrastruktury 5G, które rozpoczęło się w kwietniu 2019 r. Działania te miały przede wszystkim na celu...

Przeczytaj więcej

Koncepcja bloków technologicznych w kontekście usług telekomunikacyjnych – katalogi produktów

Zobacz nasze wideo!

Korzyści zapewniane przez Comarch Mobile and Fixed Core:

Uproszczenie ewidencji zasobów mobilnych i stacjonarnych sieci szkieletowych

Comarch OSS zapewnia kompleksowy, technologicznie różnorodny zestaw narzędzi do gromadzenia, wizualizowania i weryfikowania konfiguracji zasobów sieci szkieletowych w mobilnych i stacjonarnych sieciach obsługiwanych przez wielu dostawców.

Wizualna weryfikacja architektury sygnalizacyjnej

Użytkownicy rozwiązania Comarch Network Inventory Management mogą przeglądać ścieżki sygnalizacyjne MFC utworzone za pomocą kreatorów oraz monitorować różne rodzaje obiektów sygnalizacyjnych umieszczonych na mapach, na przykład SG, DRA czy STP.

Udostępnienie procesów i kreatorów planowania sieci

Produkt umożliwia rozwiązywanie problemów z inwentaryzacją w przypadku zarówno starszego sprzętu jak i najnowszych rozwiązań zwirtualizowanych. Zapewnia on wsparcie w zarządzaniu siecią nawet w złożonych przypadkach, takich jak wymiana funkcji sieciowych na nowsze technologie lub prowadzenie inwestycji MFC od podstaw.

Niższy koszt zarządzania siecią MFC

Mobilne i stacjonarne sieci szkieletowe oferują niezawodne usługi dla niemal wszystkich standardowych konfiguracji. Automatyzacja wykrywania zmian operacyjnych zapewnia dostawcy usług możliwość identyfikowania błędów w konfiguracjach elementów sieci szkieletowej, co oszczędza czas.

Pomyślne wdrożenie stacji bazowych 5G z wykorzystaniem systemu Comarch OSS

Obejrzyj nasze video!

Przejrzyj nasze materiały PDF dotyczące rozwiązań do inwentaryzacji zasobów mobilnych i stacjonarnych sieci szkieletowych w branży telekomunikacyjnej!

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza

Proszę czekać