Service Activation

Świadczenie i aktywowanie usług w branży telekomunikacyjnej: system do uruchamiania i realizacji usług telekomunikacyjnych

Comarch Service Activation odpowiada za aktywację i dostarczanie komponentów usług w branży telekomunikacyjnej zarówno na starszych (opartych na NMS), jak i nowoczesnych (wykorzystujących technologie NFS/SDN) platformach usługowych. Jako element większego produktu Service Fulfillment & Orchestration, który umożliwia koordynowane działań aktywacyjnych na różnych platformach, ułatwia on dostarczanie usług konwergentnych oraz złożonych produktów w łańcuchu wartości.

System umożliwia bezproblemową integrację i szybkie wdrażanie nowych produktów oraz usług, a także zapewnia operatorom przewagę, dzięki której mogą wyprzedzić konkurencję w zakresie świadczenia i aktywacji usług telekomunikacyjnych. Wykorzystywanie tego systemu wraz z graficznym interfejsem użytkownika umożliwia definiowanie złożonych procedur integracji w łatwy, oparty na regułach sposób, jak również pozwala operatorom na monitorowanie wniosków o aktywację dla każdej zintegrowanej platformy.

Comarch Service Activation to obsługujące wiele protokołów narzędzie przygotowane z myślą o wysokiej wydajności i integracji oprogramowania dla przedsiębiorstw. Produkt ten można łatwo skonfigurować przy użyciu graficznego interfejsu użytkownika. Oznacza to, że za jego pomocą można przekształcić niemal każdy punkt końcowy, system lub element sieci w gotowy do aktywacji komponent zgodny z TMF.

Usprawnij działalność firmy dzięki orkiestratorowi wspieranemu przez sztuczną inteligencję

Zobacz nasze wideo!

Korzyści płynące z wdrożenia systemu do aktywacji i uruchamiania usług telekomunikacyjnych Comarch Service Activation:

Ukierunkowanie na logikę biznesową

System kontroluje różne zachowania i działania w oparciu o łatwe w konfiguracji zasady biznesowe, co sprawia, że stanowi silny fundament dla nowych usług oraz ich procedur aktywacji. Dzięki temu operatorzy nie muszą poświęcać dużo czasu na tworzenie skryptów, gdy definiują logikę obsługi żądań. Zamiast tego stosowany jest mechanizm bazujący na zasadach, który można szybko dostosować. 

Płynna integracja i szybkie wdrażanie w chmurze

Dzięki bogatemu zestawowi ogólnodostępnych, w pełni konfigurowalnych adapterów korzystających z interfejsu southbound rozwiązanie Service Activation zapewnia płynną integrację z Twoją infrastrukturą. Pozwala obniżyć koszty i zaoszczędzić czas, oferując obsługę nowych oraz dotychczasowych interfejsów. Narzędzie współpracuje z innymi systemami BSS/OSS za pośrednictwem interfejsu northbound. Adaptery umożliwiające dostęp infrastruktury sieciowej oraz narzędzia wsparcia procesu wdrażania umożliwiają szybką implementację produktów. Co więcej, każdy produkt można zainstalować w chmurze.

Pełny obraz usług

Centralny graficzny interfejs użytkownika zapewnia administratorowi systemu kompletne, szczegółowe informacje na temat kondycji oraz ogólnej wydajności systemu. Umożliwia też precyzyjne śledzenie zgłoszeń dotyczących usług telekomunikacyjnych.

Rzeczywista konwergencja usług

Dzięki natywnej zgodności z rozwiązaniami  Comarch BSS Mediation i Comarch OSS Mediation oprogramowanie Comarch Service Activation oferuje możliwość korzystania z funkcji tych produktów, gdy wymagana jest rzeczywista konwergencja usług.

Przejrzyj nasze materiały PDF dotyczące rozwiązań do świadczenia usług telekomunikacyjnych w erze sieci 5G!

Jeśli rozwiązania do aktywacji usług telekomunikacyjnych wzbudziły Twoje zainteresowanie, zobacz również te produkty:

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza