OSS Service Desk

OSS Service Desk – system do sprawnej obsługi zgłoszeń serwisowych w telekomunikacji

Dostępność sieci i jej wysoka jakość są w dobie 5G i ciągłego rozwoju technologii jednym z kluczowych czynników decydujących o sukcesie firmy telekomunikacyjnej. Dlatego skuteczne zarządzanie awariami w sieci telekomunikacyjnej, będącymi potencjalnym źródłem reklamacji klientów, jest w dzisiejszych czasach niezbędne.

Comarch OSS Service Desk (OSSSD) pomaga inżynierom pracującym w centrach operacji sieciowych obsługiwać sytuacje, które mogą potencjalnie negatywnie rzutować na doświadczenia klientów, a tym samym na przychody firmy. To wyspecjalizowany system przepływu pracy skupiający się na trzech najważniejszych procesach określonych w bibliotece IT Infrastructure Library (ITIL®):

 • Incident Management
 • Problem Management
 • Change Management

Comarch OSS Service Desk wspiera operatorów sieci telekomunikacyjnej w szybkim rozwiązywaniu problemów związanych z infrastrukturą sieciową, w sposób zgodny z określonymi umowami dotyczącymi poziomu świadczenia usług (SLA). System do obsługi zgłoszeń serwisowych w telekomunikacji zapewnia też skuteczną analizę przyczyn zgłaszanych problemów oraz staranne planowanie zmian w zakresie sieci, mając zminimalizować wpływ na klienta i umowy biznesowe w branży telekomunikacyjnej.
Standard Incident and Problem Management processes powered by AI

Korzyści z wdrożenia systemu obsługi zgłoszeń serwisowych - OSS Service Desk:

 1. 01 Automatyzacja obsługi zgłoszeń serwisowych w telekomunikacji nawet w 90%
 2. Stosuj zbiór scentralizowanych i ujednoliconych akcji uruchamianych przez zaawansowane reguły korelacji, korzystając z informacji pochodzących z różnych źródeł, i zmniejsz nawet o 90% liczbę zgłoszeń, które muszą być manualnie przetwarzane przez operatorów.
 3. 02 Zwiększenie wydajności operacyjnej
 4. Zautomatyzuj maksymalnie analizę przyczyn źródłowych i ich wpływu na klienta, dzięki zastosowaniu elastycznego mechanizmu korelacji i wyjątkowych mechanizmów list kontrolnych.
 5. 03 Inteligentne, kompleksowe przetwarzanie zgłoszeń serwisowych w telekomunikacji
 6. Zarządzaj zgłoszeniami problemów od klientów i tymi pochodzącymi z sieci telekomunikacyjnej, w ramach jednego kompleksowego ekosystemu przetwarzania zdarzeń sieciowych z różnych źródeł.
 7. 04 Jedno źródło informacji o jakości sieci telekomunikacyjnej i usług
 8. Kumuluj wiedzę o klientach, usługach i sieci w jednym miejscu. Możesz wykorzystać wiedzę zespołów operacyjnych i osadzić ją w systemie w sposób umożliwiający jej użycie przez algorytmy uczenia maszynowego.

Automatyzacja obsługi zgłoszeń serwisowych w telekomunikacji nawet w 90%

Stosuj zbiór scentralizowanych i ujednoliconych akcji uruchamianych przez zaawansowane reguły korelacji, korzystając z informacji pochodzących z różnych źródeł, i zmniejsz nawet o 90% liczbę zgłoszeń, które muszą być manualnie przetwarzane przez operatorów.

Zwiększenie wydajności operacyjnej

Zautomatyzuj maksymalnie analizę przyczyn źródłowych i ich wpływu na klienta, dzięki zastosowaniu elastycznego mechanizmu korelacji i wyjątkowych mechanizmów list kontrolnych.

Inteligentne, kompleksowe przetwarzanie zgłoszeń serwisowych w telekomunikacji

Zarządzaj zgłoszeniami problemów od klientów i tymi pochodzącymi z sieci telekomunikacyjnej, w ramach jednego kompleksowego ekosystemu przetwarzania zdarzeń sieciowych z różnych źródeł.

Jedno źródło informacji o jakości sieci telekomunikacyjnej i usług

Kumuluj wiedzę o klientach, usługach i sieci w jednym miejscu. Możesz wykorzystać wiedzę zespołów operacyjnych i osadzić ją w systemie w sposób umożliwiający jej użycie przez algorytmy uczenia maszynowego.

Powiązane produkty:

Studium przypadku:

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

  Zobacz wszystkie materiały

  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.