E-Sklep i e-BOK

Poznaj korzyści zapewniane przez produkt Smart BSS: e-Sklep i e-BOK

Skutecznie prezentuj ofertę potencjalnym klientom

Powiększ swoją bazę klientów, kierując konkurencyjne oferty do określonych grup odbiorców.

Zwiększ poziom satysfakcji klientów

Ogranicz rezygnację klientów, ułatwiając obsługę dzięki zoptymalizowanemu procesowi wdrażania i prostemu w obsłudze systemowi zgłoszeń.

Pełne wsparcie klienta online

Zwiększ poziom zadowolenia klienta, oferując kompleksową obsługę, która zapewnia dostęp do wszystkich kluczowych funkcjonalności w jednym miejscu.

Dowiedz się więcej na temat modułów dostępnych w produkcie Smart BSS e-Sklep i e-BOK:

E-Sklep — inteligentny system Smart BSS do obsługi e-Sklepu


E-Sklep to sklep internetowy, który integruje i prezentuje ofertę Katalogu Produktów Twoim klientom, zachęcając ich do zakupów prostym i przyjaznym interfejsem graficznym. System domyślnie jest dostępny dla wszystkich użytkowników i zintegrowany z platformą e-BOK – dedykowanej zarejestrowanym i uwierzytelnionym klientom.

Dzięki temu połączeniu możesz dokonywać sprzedaży usług istniejącym klientom, jednocześnie utrzymując ich zainteresowanie. Możesz też przyciągać nowych klientów dzięki marketingowi ze sprawnym procesem sprzedaży usług online. W celu tworzenia ofert dopasowanych do różnych kanałów sprzedaży, lokalizacji i grup docelowych, wszystkie produkty w e-Sklep/e-BOK są zarządzane centralnie. Usługi dostępne w systemie są zdefiniowane w Twoim Katalogu Produktów, ale Ty decydujesz, które pozycje będą widoczne dla klientów.

E-Sklep można podzielić na wiele sekcji, przeznaczonych dla klientów indywidualnych i biznesowych, które mogą istotnie się od siebie różnić. Pierwsza sekcja prezentuje standardowe produkty i usługi z Katalogu Produktów, które można nabyć bez modyfikacji. Klient może utworzyć konto po podaniu wszystkich koniecznych danych i wyrażeniu zgody na obowiązujący regulamin, a następnie wybrać metodę płatności. Jednak klient biznesowy może wymagać bardziej indywidualnego podejścia. W ten sposób, korzystając z innych narzędzi sklepu internetowego, nabywca może wybrać interesujące go oferty, podać dane kontaktowe i wysłać prośbę o kontakt ze strony Twojego działu obsługi klienta. W e-Sklep może istnieć wiele niezależnych obszarów stworzonych przy użyciu wspomnianych dwóch schematów, co umożliwia kierowanie oferty do wybranych grup docelowych.

Możesz dostosować e-Sklep, dodając własną ofertę, grafiki i branding, obowiązujący regulamin i znacznie więcej. Ten system to niezawodny sklep internetowy z koszykiem, do którego potencjalni klienci mogą dodawać produkty lub je z niego usuwać. Wygodny interfejs zawiera uprzednio zdefiniowaną listę najczęściej zadawanych pytań – wybieraj spośród dostępnych lub twórz własne.

Smart BSS oferuje również funkcję sprawdzania dostępności w danej lokalizacji, dzięki której potencjalni klienci mogą dowiedzieć się, czy interesująca ich usługa jest oferowana w ich regionie. System zarządza listą adresów, dla których dostępne są usługi. Jeżeli żądanego adresu nie ma na liście, otrzymasz powiadomienie o zgłoszeniu wysłanym przez klienta. Może to doprowadzić do zwiększenia liczby klientów i pozyskania danych do analizy potencjalnych obszarów rozwoju.

Platforma e-BOK — moduł Smart BSS do samozarządzania online

Twoim obecnym klientom oferujemy platformę Smart BSS e-BOK. Po obowiązkowym uwierzytelnieniu, użytkownicy mogą bez problemów wykonywać operacje zarządzania kontem. Klienci mogą z łatwością przeglądać umowy, zarządzać subskrypcjami i danymi osobowymi, a także dokonywać płatności za pomocą różnych zintegrowanych bramek płatniczych, korzystając z przyjaznego użytkownikowi interfejsu graficznego. Zgłoszenia, umowy, kupony i tym podobne są w pełni zintegrowane z platformą CRM, dzięki czemu usługa działa płynnie i niezawodnie. Jednocześnie uprawnienia klienta mogą zostać zmodyfikowane i ograniczone, aby dostosować je do Twojego modelu biznesowego. Należy pamiętać, że platforma e-BOK została zaprojektowana jako część e-Sklep, co ułatwia sprzedaż dodatkowych usług i zmniejsza rezygnacje klientów.

Leaflet: Smart BSS
Canada’s VALO Networks has chosen Comarch as partner to provide BSS for Innovative Broadband Project
Kanadyjska firma VALO Networks wybrała Comarch na dostawcę systemu BSS do obsługi innowacyjnego projektu szerokopasmowego dostępu do Internetu
Unleashed wybiera Comarch na dostawcę BSS dla celów reorganizacji IT
Case Study: Implementation of Comarch Smart BSS
Thales Alenia Space Spain chooses Comarch Smart BSS

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza