CRM

Poznaj korzyści zapewniane przez produkt Smart BSS: CRM

Zwiększ poziom obsługi klienta

Twoi pracownicy mogą jeszcze lepiej wykonywać powierzone im zadania dzięki temu scentralizowanemu i wszechstronnemu narzędziu, ułatwiającemu pełnienie codziennych obowiązków.

Dokonaj szerokiego zakresu integracji bez konieczności pisania kodu

Pomimo modułowej struktury, Smart BSS oferuje płynną integrację CRM z innymi funkcjonalnościami za pośrednictwem przyjaznego użytkownikowi interfejsu graficznego.

Zyskaj niezakłócony przepływ informacji i poufność

Usprawnij obsługę klientów, udostępniając dane wszystkim pracownikom, a w razie potrzeby ograniczając dostęp do poufnych danych i specjalnych funkcji.

CRM — narzędzie Smart BSS do zarządzania relacjami z klientami

Kluczowym elementem platformy CRM jest panel z 360-stopniowym widokiem klienta, za pomocą którego możesz zarządzać wszystkimi danymi i parametrami wszystkich kont klientów. Jest to możliwe dzięki wyjątkowo ścisłej integracji z Katalogiem Produktów oraz Billingiem i Finansami oraz platformami online (e-BOK i e-Sklep). Dzięki temu możesz z łatwością:

  • Tworzyć konta klientów i wprowadzać dane kontaktowe
  • Tworzyć interakcje
  • Składać zamówienia i wprowadzać aktualizacje
  • Tworzyć dane dotyczące płatności i zarządzać ściąganiem należności
  • Załadować na serwer oraz wysyłać dokumenty i powiadomienia
  • Modyfikować konta klientów i zarządzać kontaktami
  • Obsługiwać i rozwiązywać wiele rodzajów zgłoszeń
  • Usuwać i anonimizować dane, aby zapewnić zgodność z RODO
  • Tworzyć raporty analityki biznesowej

CRM — platforma Smart BSS do obsługi klienta

CRM to platforma, do której możesz przyznać dostęp pracownikom odpowiedzialnym za zarządzanie klientami. Obejmuje zarządzanie kontami klientów i ułatwianie komunikacji z nimi.

Natomiast Smart BSS CRM, poza obsługą klienta, oferuje zintegrowanie zarządzania Katalogiem Produktów oraz Billingiem & Finansami, aby stworzyć wszechstronne rozwiązanie. Dzięki możliwości definiowania ról o różnym zakresie dostępu, z tej samej platformy mogą korzystać pracownicy biura obsługi klienta, administratorzy, personel działu finansowego oraz przedstawiciele handlowi. Obok elastyczności, Smart BSS CRM oferuje wszechstronny panel funkcjonalności związanych z cyklem życia klienta: od utworzenia konta i wdrożenia, po zarządzanie i rozwiązanie współpracy — wszystko w jednym dashboardzie. Funkcja 360-stopniowego widoku klienta ułatwia przeprowadzanie wszystkich operacji dzięki prostocie oraz umieszczeniu ich w jednym panelu. Obejmuje to billing, fakturowanie oraz automatyczne ściąganie należności za niezapłacone faktury.

Kolejną istotną funkcjonalnością Smart BSS CRM jest platforma do codziennej komunikacji, co umożliwia tworzenie powiadomień w prostym kreatorze HTML i wysyłanie ich kanałami kontaktowymi. Twoi pracownicy mogą zarządzać zgłoszeniami i problemami klientów oraz podejmować inne działania. Zarządzanie interakcjami obejmuje również uzyskiwanie zgody RODO, zarządzanie kampaniami marketingowymi oraz programy lojalnościowe. System jest dostarczany z uprzednio zdefiniowanymi opcjami, takimi jak powiadomienia w języku angielskim, ale w każdej chwili możesz utworzyć własną obszerną bazę powiadomień w wybranym języku. Za pomocą tego systemu możesz też generować i publikować oferty zdefiniowane w Katalogu Produktów. Wbudowana funkcja tworzenia wykresów umożliwia Ci gromadzenie danych w celu dalszej analizy i zarządzania potencjalnymi klientami. Dzięki temu Smart BSS CRM jest kompaktową i wszechstronną platformą dla każdej firmy, zarabiającej na billingach pochodzących z subskrypcji na rynku pionowym.

Leaflet: Smart BSS
Canada’s VALO Networks has chosen Comarch as partner to provide BSS for Innovative Broadband Project
Kanadyjska firma VALO Networks wybrała Comarch na dostawcę systemu BSS do obsługi innowacyjnego projektu szerokopasmowego dostępu do Internetu
Unleashed wybiera Comarch na dostawcę BSS dla celów reorganizacji IT
Case Study: Implementation of Comarch Smart BSS
Thales Alenia Space Spain chooses Comarch Smart BSS

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza