Performance Management

Performance Management – zarządzanie wydajnością sieci telekomunikacyjnej

Zwiększenie zadowolenia klienta wymaga wydajnego przetwarzania i monitorowania wskaźników sieci telekomunikacyjnej. Rosnący ruch sieciowy i wprowadzanie zaawansowanych technologii monitorowania niosą za sobą potrzebę przetwarzania ogromnych ilości danych niemalże w czasie rzeczywistym, a decydenci w firmach telekomunikacyjnych oczekują przejrzystych raportów umożliwiających podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących inwestycji związanych z infrastrukturą sieciową.

Comarch Performance Management to system do zarządzania wydajnością sieci telekomunikacyjnej, który łączy w sobie automatyzację procesów, z możliwością kompleksowej wizualizacji, analizy i raportowania. Produkt ten został stworzony z myślą o obsłudze i zarządzaniu jakością w sieci telekomunikacyjnej zbudowanej z zasobów sieciowych pochodzących od wielu dostawców, w oparciu o różne technologie. Dzięki integracji z platformą Hadoop system umożliwia także przetwarzanie zbiorów danych big data. System Comarch Performance Management stanowi element gamy produktów Comarch Integrated Assurance, która pozwala rozszerzyć możliwości kontroli jakości usług, zwiększyć zadowolenie klienta oraz obniżyć inwestycje kapitałowe i koszty operacyjne w firmie telekomunikacyjnej.

Notatka prasowa: Implementacja rozwiązania Real-time Performance Monitoring dla Arqiva:

Comarch świadczy na rzecz brytyjskiego telekomu usługi specjalistyczne w zakresie wsparcia dla należącej do rządowego projektu platformy Smart Metering Programme. Projekt zakłada instalację inteligentnych liczników w 26 milionach domów i mieszkań w Wielkiej Brytanii do 2020 roku...

Przeczytaj więcej

Sprawdź sam, jak sztuczna inteligencja może przenieść zarządzanie jakością usług telekomunikacyjnych na wyższy poziom!

Example of Performance Management Custom Dashboard

Example of Performance Management Custom Dashboard

Odkryj rolę sztucznej inteligencji w zarządzaniu jakością usług telekomunikacyjnych

Zobacz nasze wideo!

Korzyści z wdrożenia systemu do zarządzania wydajnością sieci komórkowej - Performance Management:

Centralizacja monitoringu sieci telekomunikacyjnej

Zintegruj systemy monitorowania wykorzystujące różnorodne technologie w jednym narzędziu – ciesz się wygodą użytkowania systemu, dzięki centralizacji informacji i usprawnieniu operacji sieciowych.

Monitorowanie sieci 5G i Internetu rzeczy (IoT)

Otwórz swój biznes telekomunikacyjny na możliwość skutecznego monitorowania nowych zasobów sieciowych oferowanych w ramach technologii 5G i IoT.

Proaktywne zarządzanie jakością sieci telekomunikacyjnej, dzięki konserwacji predykcyjnej

Używaj algorytmów uczenia maszynowego, by automatycznie określać poziomy bazowe danych urządzeń i wykrywać nieprawidłowości w sieci.

Zintegrowane KPI w inteligentnym przetwarzaniu zdarzeń sieciowych
 

Osadź zdarzenia przekraczające wartości progowe generowane w toku procesów Performance Management w ramach kompleksowego systemu przetwarzania zdarzeń z różnych źródeł – by mieć pełen obraz jakości sieci i usług.

Zobacz nasze materiały PDF związane z zarządzaniem wydajnością sieci telekomunikacyjnej!

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Performance Management, poznaj także te produkty:

Studium przypadku: Implementacja systemu Comarch Performance Management w Telefónica

Jak sztuczna inteligencja pomaga operatorom optymalizować koszty

Zobacz nasze wideo!

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza