Performance Management

Performance Management – zarządzanie wydajnością sieci telekomunikacyjnej

Zwiększenie zadowolenia klienta wymaga wydajnego przetwarzania i monitorowania wskaźników sieci telekomunikacyjnej. Rosnący ruch sieciowy i wprowadzanie zaawansowanych technologii monitorowania niosą za sobą potrzebę przetwarzania ogromnych ilości danych niemalże w czasie rzeczywistym, a decydenci w firmach telekomunikacyjnych oczekują przejrzystych raportów umożliwiających podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących inwestycji związanych z infrastrukturą sieciową.

Comarch Performance Management to system do zarządzania wydajnością sieci telekomunikacyjnej, który łączy w sobie automatyzację procesów, z możliwością kompleksowej wizualizacji, analizy i raportowania. Produkt ten został stworzony z myślą o obsłudze i zarządzaniu jakością w sieci telekomunikacyjnej zbudowanej z zasobów sieciowych pochodzących od wielu dostawców, w oparciu o różne technologie. Dzięki integracji z platformą Hadoop system umożliwia także przetwarzanie zbiorów danych big data. System Comarch Performance Management stanowi element gamy produktów Comarch Integrated Assurance, która pozwala rozszerzyć możliwości kontroli jakości usług, zwiększyć zadowolenie klienta oraz obniżyć inwestycje kapitałowe i koszty operacyjne w firmie telekomunikacyjnej.

Example of Performance Management Custom Dashboard
Example of Performance Management Custom Dashboard

Predictive Maintenance as the first step towards Intelligent Assurance

Obejrzyj nasze video!


Korzyści z wdrożenia systemu do zarządzania wydajnością sieci komórkowej - Performance Management:

 1. 01 Centralizacja monitoringu sieci telekomunikacyjnej
 2. Zintegruj systemy monitorowania wykorzystujące różnorodne technologie w jednym narzędziu – ciesz się wygodą użytkowania systemu, dzięki centralizacji informacji i usprawnieniu operacji sieciowych.
 3. 02 Proaktywne zarządzanie jakością sieci telekomunikacyjnej, dzięki konserwacji predykcyjnej
 4. Używaj algorytmów uczenia maszynowego, by automatycznie określać poziomy bazowe danych urządzeń i wykrywać nieprawidłowości w sieci.
 5. 03 Zintegrowane KPI w inteligentnym przetwarzaniu zdarzeń sieciowych
 6. Osadź zdarzenia przekraczające wartości progowe generowane w toku procesów Performance Management w ramach kompleksowego systemu przetwarzania zdarzeń z różnych źródeł – by mieć pełen obraz jakości sieci i usług.
 7. 04 Monitorowanie sieci 5G i Internetu rzeczy (IoT)
 8. Otwórz swój biznes telekomunikacyjny na możliwość skutecznego monitorowania nowych zasobów sieciowych oferowanych w ramach technologii 5G i IoT.

Centralizacja monitoringu sieci telekomunikacyjnej

Zintegruj systemy monitorowania wykorzystujące różnorodne technologie w jednym narzędziu – ciesz się wygodą użytkowania systemu, dzięki centralizacji informacji i usprawnieniu operacji sieciowych.

Proaktywne zarządzanie jakością sieci telekomunikacyjnej, dzięki konserwacji predykcyjnej

Używaj algorytmów uczenia maszynowego, by automatycznie określać poziomy bazowe danych urządzeń i wykrywać nieprawidłowości w sieci.

Zintegrowane KPI w inteligentnym przetwarzaniu zdarzeń sieciowych

Osadź zdarzenia przekraczające wartości progowe generowane w toku procesów Performance Management w ramach kompleksowego systemu przetwarzania zdarzeń z różnych źródeł – by mieć pełen obraz jakości sieci i usług.

Monitorowanie sieci 5G i Internetu rzeczy (IoT)

Otwórz swój biznes telekomunikacyjny na możliwość skutecznego monitorowania nowych zasobów sieciowych oferowanych w ramach technologii 5G i IoT.

Powiązane produkty:

Studium przypadku:

Efficient Delivery of Global NFV-based Network Services for Enterprises all over the World

Obejrzyj video Comarch & ngena!


Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

  Zobacz wszystkie materiały

  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.