Service Quality Management

Service Quality Management – system do zarządzania jakością usług telekomunikacyjnych

Comarch Service Quality Management (SQM) pozwala przekształcić tradycyjny i skoncentrowany na urządzeniach system monitorowania sieci telekomunikacyjnej w proces kompleksowego zarządzania jakością usług ukierunkowany na klienta. Wgląd w dane dotyczące oceny jakości usług telekomunikacyjnych przez klienta pozwala zarządzać wydajnością sieci w oparciu o prognozowany wpływ na jego zadowolenie z usługi. System do zarządzania jakością usług telekomunikacyjnych Comarch SQM pozwala proaktywnie zarządzać jakością tychże usług, poprzez zapobieganie problemom po stronie klienta, co jest możliwe dzięki funkcjom analizy trendów i konserwacji predykcyjnej (Predictive Maintenance).

Era usług cyfrowych spowodowała wzrost wymagań klientów dotyczących zakresu i jakości usług dostarczanych przez jakąkolwiek firmę. Tradycyjny system zarządzania siecią oraz jakością usług nie stanowi już gwarancji zadowolenia klienta - obecnie konieczne jest proaktywne zarządzanie jakością usług telekomunikacyjnych, które pozwala zapobiegać wszelkim problemom i incydentom sieciowym, zanim klienci zauważą ich symptomy.

  Predictive Maintenance as the first step towards Intelligent Assurance

  Obejrzyj nasze video!


  Korzyści z wdrożenia produktu Service Quality Management:

  1. 01 Zarządzanie usługami z perspektywy klienta, usług i sieci telekomunikacyjnej
  2. Definiuj modele usług i korzystaj z nich do monitorowania wzajemnych zależności między klientami, usługami i siecią.
  3. 02 Proaktywne zapewnienie wysokiej jakości sieci telekomunikacyjnej, dzięki konserwacji predykcyjnej
  4. Używaj algorytmów uczenia maszynowego wbudowanych w system, by automatycznie określać poziomy bazowe i wykrywać nieprawidłowości.
  5. 03 Integracja wskaźników jakości, dzięki inteligentnemu przetwarzaniu zdarzeń
  6. Osadź zdarzenia przekraczające wartości progowe generowane w toku procesów SQM w kontekście kompleksowego przetwarzania zdarzeń z różnych źródeł, by mieć pełen obraz jakości sieci i usług.
  7. 04 Monitorowanie jakości usług telekomunikacyjnych opartych o sieci 5G i IoT
  8. Produkt Service Quality Management stanowi jeden z fundamentów wydajnego monitorowania nowych usług cyfrowych, oferowanych w ramach technologii 5G, IoT i innych.

  Zarządzanie usługami z perspektywy klienta, usług i sieci telekomunikacyjnej

  Definiuj modele usług i korzystaj z nich do monitorowania wzajemnych zależności między klientami, usługami i siecią.

  Proaktywne zapewnienie wysokiej jakości sieci telekomunikacyjnej, dzięki konserwacji predykcyjnej

  Używaj algorytmów uczenia maszynowego wbudowanych w system, by automatycznie określać poziomy bazowe i wykrywać nieprawidłowości.

  Integracja wskaźników jakości, dzięki inteligentnemu przetwarzaniu zdarzeń

  Osadź zdarzenia przekraczające wartości progowe generowane w toku procesów SQM w kontekście kompleksowego przetwarzania zdarzeń z różnych źródeł, by mieć pełen obraz jakości sieci i usług.

  Monitorowanie jakości usług telekomunikacyjnych opartych o sieci 5G i IoT

  Produkt Service Quality Management stanowi jeden z fundamentów wydajnego monitorowania nowych usług cyfrowych, oferowanych w ramach technologii 5G, IoT i innych.

  Comarch Service Quality Management – Overview

  Powiązane produkty:

  Studium przypadku:

  • Comarch, wraz ze swoim nowoczesnym i innowacyjnym portfolio OSS, już kilkakrotnie okazał się silnym i godnym zaufania partnerem biznesowym Vodafone. Dzięki wysokiej jakości produktom i usługom OSS wdrożyliśmy rozwiązanie na czas i zgodnie z budżetem. Comarch spełnił wszystkie nasze wymagania w zakresie: czasu wprowadzania produktów na rynek, jakości usług, zorientowania na klienta, sprawności działania, dostarczonej wartości i innowacyjności.
      
   Shane Gaffney, Dyrektor sektora OSS na Europę Środkową, Vodafone

   Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

    Zobacz wszystkie materiały

    Potrzebujesz porady w doborze produktów?

    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.