Platforma B2B Self-enablement

Czym jest Platforma B2B Self-enablement?

W centrum zainteresowania każdego dostawcy CSP znajdują się klienci korporacyjni. Ich wpływ na roczne przychody jest tak istotny, że zasługują na specjalne traktowanie. Dedykowane, obejmujące wiele usług oferty z niestandardowymi cenami, zamawianie jednorazowo setek, a nawet tysięcy usług oraz wielopoziomowy dostęp do portalu samoobsługowego zapewniają klientom biznesowym spersonalizowane podejście i kontrolę, której wymagają. Dla większości z tych przedsiębiorstw tworzenie platformy do komunikacji i współpracy oraz zarządzanie nią nie jest podstawową działalnością i raczej oczekują, że ich dostawca CSP zapewni platformę, dzięki której każdy pracownik będzie dysponował skutecznymi narzędziami pozwalającymi osiągać oczekiwane rezultaty — zawsze i wszędzie.

Platforma Comarch Telecom Digital B2B umożliwia dostawcom CSP oferowanie przedsiębiorstwom wszystkich usług telekomunikacyjnych, w tym telefonii komórkowej i stacjonarnej, transmisji danych i sieci VPN. Te usługi można łączyć z ujednoliconymi systemami w zakresie komunikacji, bezpieczeństwa i chmury w jeden katalog produktów (Product Catalog), który steruje wszystkimi procesami zarządzania zamówieniami, w sposób zaspokajający potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw i pozwala dostawcom usług telekomunikacyjnych z łatwością wprowadzać nowe usługi.

Platforma telekomunikacyjna B2B zapewnia jednolity, kompleksowy, całościowy przegląd, za pomocą którego klient może sprawdzić dane i statystyki związane z zamówieniami, sprawami i informacjami finansowymi. Klienci biznesowi mogą łatwo zarządzać nawet najbardziej złożonymi hierarchiami, reprezentującymi ich własną strukturę organizacyjną, mieć dostęp do szczegółowych raportów w kontekście, a także konfigurować kontrolę w czasie rzeczywistym lub zasady podziału rachunków na podstawie wykorzystania usług. Oparty na rolach dostęp do samoobsługowego portalu dla różnych poziomów zarządzania w przedsiębiorstwie ułatwia przypisywanie obowiązków związanych z zarządzaniem do odpowiedniego działu. Wielokanałowy dostęp do wszystkich funkcji platformy, takich jak zamawianie, zarządzanie przypadkami i użytkownikami, zapewnia w dowolnym czasie spójne środowisko dla klientów korzystających z kanałów wspomaganych i niewspomaganych.

  Jak przygotować systemy billingowe, by stać się dostawcą usług cyfrowych?

  Oglądaj nasze video!


  Korzyści z platformy B2B Self-enablement:

  1. 01 Wsparcie dla zarządzania przez klienta złożonymi hierarchiami i wieloma rolami
  2. Umożliwiaj firmom dzielenie rachunków (na przykład dzielenie kosztów między pracowników i pracodawców) oraz kontroli kosztów subskrypcji w czasie rzeczywistym.
  3. 02 Zaawansowane raportowanie
  4. Zdobywaj dokładne informacje o potrzebach biznesowych Twoich kientów dzięki narzędziom analitycznym oraz prekonfigurowanym widokom użytkownika i raportom doraźnym.
  5. 03 Podejście oparte na modelu
  6. Niezwłocznie wprowadzaj nowe usługi i produkty – dzięki możliwościom ponownego wykorzystania wcześniejszych konfiguracji i grupowania, eksperymentowanie i kierowanie firmy w stronę potrzeb rynku nigdy nie było łatwiejsze.
  7. 04 Podejście wielokanałowe
  8. Wykorzystaj kompleksowy widok globalny i możliwości zarządzania na podstawie subskrypcji, zamówień i przypadków oraz informacji finansowych w tradycyjnych i nowoczesnych kanałach cyfrowych.

  Wsparcie dla zarządzania przez klienta złożonymi hierarchiami i wieloma rolami

  Umożliwiaj firmom dzielenie rachunków (na przykład dzielenie kosztów między pracowników i pracodawców) oraz kontroli kosztów subskrypcji w czasie rzeczywistym.

  Zaawansowane raportowanie

  Zdobywaj dokładne informacje o potrzebach biznesowych Twoich kientów dzięki narzędziom analitycznym oraz prekonfigurowanym widokom użytkownika i raportom doraźnym.

  Podejście oparte na modelu

  Niezwłocznie wprowadzaj nowe usługi i produkty – dzięki możliwościom ponownego wykorzystania wcześniejszych konfiguracji i grupowania, eksperymentowanie i kierowanie firmy w stronę potrzeb rynku nigdy nie było łatwiejsze.

  Podejście wielokanałowe

  Wykorzystaj kompleksowy widok globalny i możliwości zarządzania na podstawie subskrypcji, zamówień i przypadków oraz informacji finansowych w tradycyjnych i nowoczesnych kanałach cyfrowych.

  Powiązane produkty:

  Studium przypadku:

  • Elementy poprzedniego systemu BSS używanego w KPN wymagały ogromnych nakładów pracy ze strony użytkowników. Ostatecznie postanowiono kupić nowe, zintegrowane rozwiązanie – a Comarch idealnie wpasował się w sformułowane przez nas wymagania.
    
   Cees Versteeg, Dyrektor ds. IT i Operacyjnych, KPN

   Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

    Zobacz wszystkie materiały

    Potrzebujesz porady w doborze produktów?

    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.