Zarządzanie Sprzedażą Detaliczną i Hurtową

Poznaj korzyści zapewniane przez produkt Smart BSS: Zarządzanie Sprzedażą Detaliczną i Hurtową

Powiększ sieć sprzedaży

Rozszerz swoją działalność, oferując opcje sprzedaży hurtowej sprzedawcom detalicznym w modelach B2B2C i B2B2B.

Zarządzaj wszystkimi klientami detalicznymi i hurtowymi w jednym systemie

Fakturowanie, CRM, raporty, powiadomienia i wiele innych funkcji dla sprzedawców detalicznych i klientów końcowych w jednym systemie z możliwością zmiany brandingu.

Zadbaj o bezpieczeństwo i prywatność danych

Korzystaj z ról i przywilejów, aby ograniczyć dostęp sprzedawców hurtowych tylko do ich klientów końcowych.

Zarządzanie Sprzedażą Detaliczną i Hurtową — rozwiązanie Smart BSS do zarządzania transakcjami sprzedaży detalicznej i hurtowej

Comarch SBSS CRM pozwala Ci zarządzać klientami hurtowymi i powiększać sieć sprzedaży o nowe rynki i grupy docelowe. Zorientowane na biznes podejście ułatwia stworzenie systemu obsługi w formacie SaaS lub chmurowym albo z wykorzystaniem infrastruktury lokalnej. Tworzy powiązanie rozwiązania B2B z przepływem produktów i strategią operacyjną przez umożliwienie użytkownikom bezpośredniej sprzedaży i wystawiania faktur sprzedawcom detalicznym. Wysoki poziom automatyzacji i liczne integracje upraszczają współpracę między stronami i ułatwiają podział przychodów. Jednocześnie system oddaje do dyspozycji sprzedawcom detalicznym sklepy internetowe, aplikacje biznesowe o znaczeniu krytycznym oraz funkcjonalność zarządzania klientami, dzięki którym mogą przyśpieszyć wzrost i ograniczyć koszty działalności. Dzięki Smart BSS rozwijasz się wraz ze swoimi sprzedawcami.

Wdrażając nasze rozwiązanie do sprzedaży hurtowej, możesz skutecznie zapobiegać większości problemów związanych ze sprzedażą detaliczną. Zwiększy to jakość obsługi klienta, a dostęp do scentralizowanej platformy CRM pozwoli przedstawicielom sprzedawców detalicznych zadbać o odpowiedni poziom zadowolenia klientów końcowych. Jednocześnie wszystkim sprzedawcom detalicznym gwarantujemy niezakłócone działanie e-Sklep i platformy e-BOK, zapewniając im zindywidualizowane platformy, prezentujące docelowym odbiorcom aktualny, centralnie opracowany Katalog Produktów za pośrednictwem określonych kanałów sprzedaży. Cały system zorganizowany jest w taki sposób, aby umożliwić różnoraki branding i ograniczyć dostęp sprzedawców detalicznych wyłącznie do danych ich klientów. Rozwiązanie oferuje też większą skalowalność wraz z opartym na współpracy rozwojem partnerów i ograniczeniem niezdrowej konkurencji wewnętrznej.

Ponadto sprzedawca hurtowy ma kontrolę nad wszelkimi transakcjami finansowymi oraz dostęp do raportów wyników i przychodów sprzedawców detalicznych, dzięki czemu może lepiej planować i ukierunkowywać rozwój, aby maksymalizować wzrost. Elementy takie jak faktury i platforma e-BOK można opatrzyć brandingiem sprzedawców detalicznych, natomiast wszystkie rejestry w CRM, dane ze ściągania należności i raporty analityczne klientów końcowych są scentralizowane w jednym systemie. Dodatkowy moduł do obsługi sprzedaży hurtowej jest częścią systemu, co pozwala na oszczędność czasu dzięki integracji z funkcjami finansowymi bez rezygnacji z głównego Katalogu Produktów oraz zarządzania relacjami z klientami. Takie podejście pomaga ograniczać koszty, gdziekolwiek to możliwe, podczas niezakłóconego dostarczania klientom końcowym usług.  

zarządzanie sprzedażą smart bss

Leaflet: Smart BSS
Canada’s VALO Networks has chosen Comarch as partner to provide BSS for Innovative Broadband Project
Kanadyjska firma VALO Networks wybrała Comarch na dostawcę systemu BSS do obsługi innowacyjnego projektu szerokopasmowego dostępu do Internetu
Unleashed wybiera Comarch na dostawcę BSS dla celów reorganizacji IT
Case Study: Implementation of Comarch Smart BSS
Thales Alenia Space Spain chooses Comarch Smart BSS

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza