Network Consolidation for M&A

Network Consolidation for M&A – system IT do zarządzania konsolidacją sieci dwóch operatorów w procesach przejęć i akwizycji

Produkt Network Consolidation for M&A (mergers & acquisitions) pozwala na efektywną organizację i uproszczenie procesów planowania i konsolidacji sieci w projektach przejęcia i łączenia się firm telekomunikacyjnych. Powstał on na bazie elementów portfolio produktów OSS nowej generacji oferowanych przez Comarch.

Główne moduły produktu to Network Inventory Management (paszportyzacja / inwentaryzacja zasobów sieciowych), Planning Framework (służący do planowania rozwoju sieci radiowych, transportowych i szkieletowych), System Informacji Geograficznej (GIS), Mediacja, Raportowanie i Zarządzanie Procesami Biznesowymi. Comarch Network Consolidation zawiera również specjalny system parowania i ratingu, umożliwiający automatyczne porównywanie i wybór lokalizacji sieciowych, co zwiększa możliwości systemu w zakresie planowania zasobów.

  Jak zaoszczędzić czas i pieniądze przy konsolidacji sieci podczas procesów przejęcia i łączenia firm telekomunikacyjnych

  Zobacz nasze wideo!

  Korzyści z wdrożenia systemu OSS do zarządzania konsolidacją sieci - Network Consolidation for M&A:

  Planowanie sieci docelowej jeszcze przed zatwierdzeniem fuzji lub przejęcia
   

  Dzięki wbudowanej funkcjonalności zarządzania uprawnieniami dostępu do danych, skorzystaj z możliwości migracji danych przez Comarch i pozwól nam pracować na nich już podczas procesu łączenia lub przejęcia firm, izolując jednocześnie dane wrażliwe do czasu zatwierdzenia projektu przez odpowiednie organy. Umożliwia to przyspieszenie wyboru lokalizacji sieciowych i procesu planowania skonsolidowanej sieci docelowej, co z kolei pozwala na uruchomienie działalności operacyjnej bezpośrednio po oficjalnym zatwierdzeniu fuzji lub przejęcia.

  Personalizacja przepływów pracy związanych z planowaniem sieci telekomunikacyjnej

  Łatwo konfiguruj procesy biznesowe wbudowane w system, pozwalające na koordynację prac związanych z planowaniem sieci. Kadra zarządzająca może w prosty sposób śledzić i raportować etapy procesu, dzięki czemu możliwy jest ciągły i przejrzysty podgląd procesu konsolidacji.
   

  Spójny widok procesów planowania sieci telekomunikacyjnej

  Korzystaj z wygodnego podglądu i dostępu do raportów dotyczących działań podejmowanych przez pracowników planujących sieć radiową i transportową, i oglądaj sieć w widoku geograficznym. Skonfiguruj własne KPI (kluczowe wskaźniki efektywności), by obliczać postępy i wyniki konsolidacji.

  Synchronizacja z pozostałymi narzędziami OSS dzięki mediacji danych

  Automatyzuj zadania związane z planowaniem i optymalizacją sieci telekomunikacyjnej, jak również synchronizuj wszystkie działania związane z fuzją lub przejęciem, zarządzane za pomocą istniejących narzędzi OSS, dzięki wbudowanemu modułowi mediacji.

  Możliwość projektowania dowolnej sieci w dowolnej technologii

  Obsługuj wszystkie dostępne technologie radiowe (2G/3G/4G/5G), a także stosowane na rynku logiczne i fizyczne warstwy sieci transportowej.

  Łatwe rozszerzenie o kolejne moduły Comarch OSS

  W miarę jak rosną Twoje potrzeby, rozszerzaj produkt o kolejne funkcjonalności z portfolio OSS Comarch (produkt korzysta z modelu Comarch Next Generation Network Planning). Możesz na przykład rozbudować system o moduł Configuration Management, aby automatycznie integrować wprowadzone zmiany bezpośrednio do zasobów sieciowych.

  Zobacz nasze materiały PDF związane z zarządzaniem konsolidacją sieci w procesach fuzji i przejęć w telekomunikacji!

  Wykorzystanie AI i ML w automatycznym procesie skalowania i samonaprawiania wirtualnych funkcji sieciowych różnych dostawców

  Zobacz nasze wideo!

  Jeśli jesteś zainteresowany systemem Network Consolidation for M&A, poznaj także te produkty:

  Poprawa efektywności planowania sieci i optymalizacji procesów za pomocą Comarch Next Generation Network Planning

  "Obecnie wdrażane u nas systemy OSS oraz systemy wspierające operacje sieciowe są częścią strategii Telefónica - dzięki nim możemy tworzyć usługi i docierać z nimi do naszych klientów. Wdrożenie Comarch Next Generation Network Planning to milowy krok w stronę poprawy efektywności planowania sieci i optymalizacji procesów w naszych filiach w Ameryce Łacińskiej. Wybraliśmy Comarch, ponieważ firma już wcześniej sprawdziła się jako zaufany partner Grupy Telefónica w Europie i wykazała się ogromną elastycznością oraz otwartością na nasze potrzeby. Realizowane wdrożenie wiąże się również z wprowadzeniem platformy integracyjnej dedykowanej najlepszemu w swojej klasie, zintegrowanemu i wykorzystywanemu w całej grupie rozwiązaniu OSS."

  José González Díaz, Dyrektor ds. Transformacji i OSS, Global CTO
  Telefónica S.A.

  Przeczytaj więcej

  Proszę czekać

  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

  Przejdź do formularza