Topological Correlations

Topological Correlations – system IT do korelacji alarmów w sieci telekomunikacyjnej

Comarch Topological Correlations to moduł z gamy produktów OSS, który wykorzystuje informacje o konfiguracji sieci otrzymane bezpośrednio z infrastruktury (za pomocą produktu do wykrywania i rekoncyliacji błędów w sieci telekomunikacyjnej), albo z ewidencji zasobów sieciowych (Network Inventory) w celu wydajnego korelowania alarmów. Topologia sieciowa, uwzględniająca infrastrukturę fizyczną, logiczną i zwirtualizowaną, jest ładowana do bazy danych, gdzie wykorzystuje się ją do przetwarzania zdarzeń przychodzących z sieci. System pozwala zredukować ilość alarmów w sieci telekomunikacyjnej o 30% do 70% (zależnie od technologii, dostawcy, konfiguracji sieci i środowiska OSS).

Moduł Topological Correlations wraz z modułem uczenia maszynowego Machine Learning stanowią najnowocześniejszy aparat korelacji, będący częścią systemu do zarządzania awariami sieciowymi Comarch Fault Management – pozwalają one zwiększyć stopień korelacji alarmów, skrócić średni czasu naprawy awarii i w pełni zautomatyzować proces zarządzania jakością usług.

Topological Correlations - graph definition
Topological Correlations – logic definition

Monitorowanie sieci 5G z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji i Uczenia Maszynowego

Zobacz nasze wideo!


Korzyści z wdrożenia systemu do zarządzania korelacją alarmów sieciowych - Topological Correlations:

Wykorzystanie topologii sieci telekomunikacyjnej do analizy przyczyn źródłowych awarii

Zintegruj proces monitorowania sieci z systemem ewidencji zasobów Network Inventory, by ulepszać proces zarządzania jakością usług.

Wstępnie skonfigurowane pakiety technologiczne
 

Obsługuj różne technologie i reguły korelacji alarmów sieciowych, zgodnie ze standardami branżowymi oraz specyfikacjami dostawców.

Integracja korelacji topologicznych z zewnętrznym systemem Fault Management

Łatwo zintegruj moduł Comarch Topological Correlations z produktem do zarządzania awariami sieciowymi, pochodzącym od innego producenta.
 

Zapewnienie współdziałania systemów opartych na regułach i na sztucznej inteligencji

Rozszerz moduł korelacji topologicznych o algorytmy uczenia maszynowego, by zyskać kompletny, inteligentny system zarządzania jakością usług Intelligent Assurance & Analytics.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

    Zobacz wszystkie materiały

    Powiązane produkty:

    Studium przypadku:

    Potrzebujesz porady w doborze produktów?

    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.