Doradztwo Biznesowe

Czym jest Doradztwo Biznesowe?

Misją zespołu Comarch Business Consulting jest pomoc operatorom telekomunikacyjnym i dostawcom technologii w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych oraz w zwiększeniu efektywności w zakresie OSS/BSS poprzez przebudowę architektury i konfiguracji środowisk IT. W skład zespołu wchodzą analitycy, managerowie oraz konsultanci BSS/OSS mający doświadczenie w projektach realizowanych dla największych światowych operatorów.
 

 

 

Oferta usług doradztwa biznesowego Comarch zbudowana została na trzech stabilnych podstawach:

Korzyści z produktu Doradztwo Biznesowe:

 1. 01 Wsparcie transformacji biznesowych
 2. Optymalizujemy procesy i zwiększamy efektywność środowiska biznesowego i IT.
 3. 02 Pokonywanie barier operacyjnych
 4. Zwiększamy skuteczność przedsiębiorstwa dzięki: integracji procesów, optymalizacji TCO i uproszczaniu integracji pomiędzy środowiskiem IT i biznesowym.
 5. 03 Maksymalizację korzyści biznesowych
 6. Ustawiaj częstotliwość aktualizacji danych, definiuj formaty plików i inne parametry, by dostosować się do zmieniających się wymagań biznesowych.

Wsparcie transformacji biznesowych

Optymalizujemy procesy i zwiększamy efektywność środowiska biznesowego i IT.

Pokonywanie barier operacyjnych

Zwiększamy skuteczność przedsiębiorstwa dzięki: integracji procesów, optymalizacji TCO i uproszczaniu integracji pomiędzy środowiskiem IT i biznesowym.

Maksymalizację korzyści biznesowych

Ustawiaj częstotliwość aktualizacji danych, definiuj formaty plików i inne parametry, by dostosować się do zmieniających się wymagań biznesowych.

Powiązane produkty:

Studium przypadku:

 • Biorąc pod uwagę kompleksowość rozwiązania i jego złożoność, jak i ambitne ramy czasowe projektu, szukaliśmy doświadczonego i godnego zaufania dostawcy BSS/OSS. Comarch współpracował już z różnymi dużymi dostawcami usług telekomunikacyjnych, w tym przez ostatnie 10 lat przy różnych projektach ze spółkami Grupy Deutsche Telekom. Zaufanie to było z pewnością jednym z ważnych czynników przy wyborze ich na partnera w tym strategicznie ważnym projekcie.
  Comarch zademonstrował wysoki stopień zrozumienia naszych potrzeb i wypracowaliśmy wspólnie optymalne rozwiązanie. Dynamiczne podejście zespołu Comarch i ich umiejętność słuchania naszych potrzeb biznesowych i technicznych, jak również dostosowania wdrożenia tak, by jak najlepiej wspierało realizację naszych celów, jest ostatecznym dowodem, że podjęliśmy właściwą decyzję.
     
  Dr. Marcus Hacke, Założyciel i Dyrektor Zarządzający, ngena GmbH

  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.