Cloud Transformation

Jak przenieść swoje dane do chmury?

Przeniesienie danych do chmury jest możliwe dzięki platformie Comarch OSS/BSS Cloud, której założeniem jest maksymalne usprawnienie i uproszczenie procesu cyfryzacji w telekomunikacji. Produkt został opracowany w oparciu o architekturę mikrousług, która zapewnia pełną automatyzację wdrożenia i pracy platformy, błyskawiczne uruchomienie i natychmiastową gotowość do pracy w chmurze.

Platforma chmurowa Comarch jest spójna z naszą tradycją tworzenia modularnych i samodzielnych systemów – składa się z mikrousług o lekkich interfejsach i łatwo programowalnego API. Może być wdrażana stopniowo, by jak najlepiej dopasować się do wybranego przez ciebie modelu biznesowego, skali działalności i potrzeb klientów.

Dlaczego oferowanie usług chmurowych w modelu White Label jest idealną strategią dla firm telekomunikacyjnych?

Zobacz nasze wideo!


Korzyści z produktu Cloud Transformation:

Bezpieczeństwo danych w telekomunikacji (SaaS / PaaS)

Wdrożenie platformy chmurowej nie spowoduje, że będziesz musiał przenosić swoje dane. Operatorzy telekomunikacyjni mogą zachować istniejące modele SaaS i PaaS („oprogramowanie jako usługa” i „platforma jako usługa”), jednocześnie korzystając z wygody pracy z systemem gotowym do działania w chmurze.

Tworzenie usług cyfrowych w ramach ekosystemu partnerów

Zyskaj dostęp do nowych metod monetyzacji usług telekomunikacyjnych i możliwości wspólnego zarządzania treścią z dostawcami OTT. Umożliwia to współpracę i dzielenie dochodów oparte o mechanizmy analogiczne do tych, które znane są ze sklepów internetowych z aplikacjami.
 

Łatwa konfiguracja usług telekomunikacyjnych w chmurze i szybsze ich uruchamianie

Czas wypuszczenia nowych usług na rynek będziesz od tej pory liczyć w dniach lub nawet godzinach, nie miesiącach. Praca w chmurze pozwala na ponowne wykorzystanie konfiguracji sieciowych, dzięki czemu tworzenie oryginalnych usług wymaga od ciebie wyłącznie określenia modeli cenowych i treści dla nowego rynku.

Łatwa integracja chmurowych BSS/OSS z zewnętrznymi systemami i platformami

Ciesz się przejrzystą integracją z serwisami zewnętrznymi, w tym mediami społecznościowymi, komunikatorami opartymi o IP, narzędziami analitycznymi i BI, platformami Internetu Rzeczy (IoT) i IN , a także portalami graczy Over-the-Top (OTT) – dzięki wystandaryzowanemu, otwartemu i zgodnemu z normami TM Forum interfejsowi API.

Zwiększenie wydajności sieci dzięki BSS/OSS w chmurze

Osadź systemy BSS/OSS w chmurze, dla potrzeb wirtualizacji funkcji sieciowych (NFV) i obejścia ograniczeń narzucanych przez fizyczną infrastrukturę. Pracujący w chmurze BSS/OSS, oparty na powszechnie stosowanych w branży standardach, upraszcza automatyzację testów i umożliwia szybkie reagowanie na nagłe skoki w zapotrzebowaniu na usługi sieciowe.

Zmniejszenie wydatków operacyjnych na utrzymanie IT

Zwiększaj stopień automatyzacji procesów w firmie telekomunikacyjnej i pozwalaj pracownikom na korzystanie z gotowych wzorów konfiguracji sieci i usług w ramach jednej platformy.
 
 

Zobacz nasze materiały PDF związane z przenoszeniem danych do chmury:

    Zobacz wszystkie materiały

    Jeśli jesteś zainteresowany usługą Cloud Transformation, poznaj także nasze pozostałe produkty:

    Potrzebujesz porady w doborze produktów?

    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.