Cloud Transformation

Cloud Transformation – elastyczne przenoszenie systemów do chmury dla operatorów telekomunikacyjnych

Transformacje chmurowe BSS/OSS to jeden z fundamentów cyfrowej transformacji, z którą mierzą się operatorzy telekomunikacyjni. Przenosząc systemy do chmury, można uzyskać niezwykłą elastyczność i zredukować koszty użytku systemów BSS/OSS.

Dzięki doświadczeniu Comarch w projektach przenoszenia systemów BSS/OSS do chmury i naszym sprawdzonym produktom, proces cyfrowej transformacji operatorów telekomunikacyjnych jest szybki i bezproblemowy. Nasze produkty IT dla firm telekomunikacyjnych (tworzone wewnętrznie) zostały zaprojektowane z myślą o zwinnej architekturze opartej na mikrousługach, która zapewnia pełną automatyzację procesu integracji i dostarczenia platformy, szybkie wdrażanie i natychmiastową gotowość do pracy w chmurze.

Comarch oferuje wyjątkowe i elastyczne podejście do projektu transformacji, nowoczesne produkty oraz szeroką wiedzę w tym obszarze. Daje to pewność, że proces przenoszenia do chmury zakończy się powodzeniem.

Dlaczego oferowanie usług chmurowych w modelu White Label jest idealną strategią dla firm telekomunikacyjnych?

Zobacz nasze wideo!

Korzyści z wdrożenia produktu do przenoszenia systemów do chmury dla firm telekomunikacyjnych - Cloud Transformation:

Bezpieczeństwo danych w telekomunikacji (SaaS / PaaS)

Wdrożenie platformy chmurowej nie spowoduje, że będziesz musiał przenosić swoje dane. Operatorzy telekomunikacyjni mogą zachować istniejące modele SaaS i PaaS („oprogramowanie jako usługa” i „platforma jako usługa”), jednocześnie korzystając z wygody pracy z systemem gotowym do działania w chmurze.

Tworzenie usług cyfrowych w ramach ekosystemu partnerów

Zyskaj dostęp do nowych metod monetyzacji usług telekomunikacyjnych i możliwości wspólnego zarządzania treścią z dostawcami OTT. Umożliwia to współpracę i dzielenie dochodów oparte o mechanizmy analogiczne do tych, które znane są ze sklepów internetowych z aplikacjami.

Łatwa konfiguracja usług telekomunikacyjnych w chmurze i szybsze ich uruchamianie

Czas wypuszczenia nowych usług na rynek będziesz od tej pory liczyć w dniach lub nawet godzinach, nie miesiącach. Praca w chmurze pozwala na ponowne wykorzystanie konfiguracji sieciowych, dzięki czemu tworzenie oryginalnych usług wymaga od ciebie wyłącznie określenia modeli cenowych i treści dla nowego rynku.

Łatwa integracja chmurowych BSS/OSS z zewnętrznymi systemami i platformami
 

Ciesz się przejrzystą integracją z serwisami zewnętrznymi, w tym mediami społecznościowymi, komunikatorami opartymi o IP, narzędziami analitycznymi i BI, platformami Internetu Rzeczy (IoT) i IN , a także portalami graczy Over-the-Top (OTT) – dzięki wystandaryzowanemu, otwartemu i zgodnemu z normami TM Forum interfejsowi API.

Zwiększenie wydajności sieci dzięki BSS/OSS w chmurze

Osadź systemy BSS/OSS w chmurze, dla potrzeb wirtualizacji funkcji sieciowych (NFV) i obejścia ograniczeń narzucanych przez fizyczną infrastrukturę. Pracujący w chmurze BSS/OSS, oparty na powszechnie stosowanych w branży standardach, upraszcza automatyzację testów i umożliwia szybkie reagowanie na nagłe skoki w zapotrzebowaniu na usługi sieciowe.

Zmniejszenie wydatków operacyjnych na utrzymanie IT

Zwiększaj stopień automatyzacji procesów w firmie telekomunikacyjnej i pozwalaj pracownikom na korzystanie z gotowych wzorów konfiguracji sieci i usług w ramach jednej platformy.

Zobacz nasze materiały PDF związane z przenoszeniem danych do chmury!

Jeśli jesteś zainteresowany usługą Cloud Transformation, poznaj także nasze pozostałe produkty:

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza