Network Configuration Management

Czym jest rozwiązanie Network Configuration Management?

Comarch Network Configuration Management umożliwia operatorom automatyzację ważnego obszaru zarządzania konfiguracją sieciową. Produkt może być dostarczony jako część szerszego rozwiązania do usprawniania i planowania sieci – Comarch NG Network Planning.

  Dowiedz się, jak optymalizować i zarządzać konfiguracją inteligentnej sieci dzięki narzędziu Network Configuration Management!

  Obejrzyj nasze video!


  Korzyści z rozwiązania Network Configuration Management:

  1. 01 Zarządzanie konfiguracją sieci
  2. Umożliwia zarządzanie konfiguracją sieci złożonej z elementów od różnych dostawców i z różnych domen sieciowych dzięki Comarch OSS Mediation.
  3. 02 Konfiguracja sieci komórkowej i stacjonarnej za pomocą jednego systemu
  4. Wspiera zarówno konfigurację sieci komórkowej i stacjonarnej za pomocą jednego systemu, umożliwiając skuteczną konwergencję FMC (Fixed Mobile Convergence) i usuwając silosy technologiczne w ramach architektury sieciowej.
  5. 03 Zarządzanie konfiguracją w jednolity sposób
  6. Umożliwia zarządzanie konfiguracją w sposób jednolity dla elementów sieci od różnych dostawców wykorzystując pre-integrację z Comarch Network Inventory Management.
  7. 04 Automatyzacja
  8. Automatyzuje tłumaczenie planowania sieci na poziomie ogólnym na konfigurację sieci dopasowaną do konkretnego dostawcy, skracając całościowy proces od planowania do zmiany konfiguracji sieci.
  9. 05 Zarządzanie konfiguracją w cyklu zamkniętym
  10. Produkt ten może być oferowany w ramach szerszego rozwiązania z Comarch NGNP wspólnie z produktem Comarch Network Auto-discovery & Reconciliation realizując w ten sposób zarządzanie konfiguracją w cyklu zamkniętym (ang. closed loop). Dzięki temu system umożliwia realizację optymalizacji konfiguracji według pełnego cyklu: Planowanie – Realizacja – Weryfikacja - Planowanie.
  11. 06 Rozszerzanie obsługiwanych technologii oraz sprzętu
  12. Możliwość rozszerzania obsługiwanych technologii oraz sprzętu od nowych dostawców, dzięki zastosowaniu elastycznego modelowania sieci połączonego z mechanizmem szablonów do automatyzacji zarządzania konfiguracją specyficzną dla danego rodzaju urządzeń sieciowych.

  Zarządzanie konfiguracją sieci

  Umożliwia zarządzanie konfiguracją sieci złożonej z elementów od różnych dostawców i z różnych domen sieciowych dzięki Comarch OSS Mediation.

  Konfiguracja sieci komórkowej i stacjonarnej za pomocą jednego systemu

  Wspiera zarówno konfigurację sieci komórkowej i stacjonarnej za pomocą jednego systemu, umożliwiając skuteczną konwergencję FMC (Fixed Mobile Convergence) i usuwając silosy technologiczne w ramach architektury sieciowej.

  Zarządzanie konfiguracją w jednolity sposób

  Umożliwia zarządzanie konfiguracją w sposób jednolity dla elementów sieci od różnych dostawców wykorzystując pre-integrację z Comarch Network Inventory Management.

  Automatyzacja

  Automatyzuje tłumaczenie planowania sieci na poziomie ogólnym na konfigurację sieci dopasowaną do konkretnego dostawcy, skracając całościowy proces od planowania do zmiany konfiguracji sieci.

  Zarządzanie konfiguracją w cyklu zamkniętym

  Produkt ten może być oferowany w ramach szerszego rozwiązania z Comarch NGNP wspólnie z produktem Comarch Network Auto-discovery & Reconciliation realizując w ten sposób zarządzanie konfiguracją w cyklu zamkniętym (ang. closed loop). Dzięki temu system umożliwia realizację optymalizacji konfiguracji według pełnego cyklu: Planowanie – Realizacja – Weryfikacja - Planowanie.

  Rozszerzanie obsługiwanych technologii oraz sprzętu

  Możliwość rozszerzania obsługiwanych technologii oraz sprzętu od nowych dostawców, dzięki zastosowaniu elastycznego modelowania sieci połączonego z mechanizmem szablonów do automatyzacji zarządzania konfiguracją specyficzną dla danego rodzaju urządzeń sieciowych.

  Studium przypadku:

  • "Obecnie wdrażane u nas systemy OSS oraz systemy wspierające operacje sieciowe są częścią strategii Telefónica – dzięki nim możemy tworzyć usługi i docierać z nimi do naszych klientów. Wdrożenie Comarch Next Generation Network Planning to milowy krok w stronę poprawy efektywności planowania sieci i optymalizacji procesów w naszych filiach w Ameryce Łacińskiej. Wybraliśmy Comarch, ponieważ firma już wcześniej sprawdziła się jako zaufany partner Grupy Telefónica w Europie i wykazała się ogromną elastycznością oraz otwartością na nasze potrzeby. Realizowane wdrożenie wiąże się również z wprowadzeniem platformy integracyjnej dedykowanej najlepszemu w swojej klasie, zintegrowanemu i wykorzystywanemu w całej grupie rozwiązaniu OSS."

   José González Díaz, Dyrektor ds. Transformacji i OSS, Global CTO w firmie Telefónica S.A.

   Produkt jest częścią:

   Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały

   • Ulotka produktowa

    Ulotka produktowa

    Comarch Network Configuration Management
   • White Paper

    White Paper

    Switching To Cloud-Native OSS
   • White Paper

    White Paper

    How to Foster a DevOps Mindset in OSS Solutions Development
   • Raport Comarch

    Raport Comarch

    66% dyrektorów IT preferuje stosowanie modelu SaaS w implementacjach AI i IoT
   • Portfolio Produktowe

    Portfolio Produktowe

    Kompleksowe portfolio rozwiązań IT i usług dla telekomunikacji
   • Studia przypadku

    Studia przypadku

    Jak operatorzy telekomunikacji na całym świecie odnoszą sukces z Comarch BSS/OSS
    Zobacz wszystkie materiały

    Potrzebujesz porady w doborze produktów?

    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.