Kompleksowa realizacja projektów IT

Jak Comarch realizuje kompleksowe projekty IT?

Comarch bierze całkowitą odpowiedzialność, zapisaną w umowie odpowiedzialność za projekt. Rozumiemy, że operatorzy telekomunikacyjni potrzebują czegoś więcej niż pakietu instalacyjnego. Potrzebują oprogramowania dobrze integrującego się z ich istniejącym środowiskiem IT, które zawiera systemy i komponenty zarówno od dostawców zewnętrznych, jak i własne produkty. Potrzebują też zaprojektować na nowo pewne procesy biznesowe, jak również zapewnić kompletną i bezpieczną migrację danych oraz nieprzerwane sprawne działanie systemów.

Elastyczność. Po uruchomieniu projektu, Comarch  wciąż wspiera klientów  w rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z utrzymaniem. Prowadzimy Szkolenia dla osób, które będą pracować z wdrożonym systemem, aby jak najlepiej umiały one wykorzystać jego możliwości. I, co bardzo ważne, dostarczamy ulepszenia i zmiany w systemie w sposób elastyczny – system rozwija się wraz z biznesem operatora w danym obszarze.

Otwartość. Comarch współpracuje także z firmami trzecimi jako partnerami technologicznymi / integratorami w projekcie. Mogą to być zarówno firmy, z którymi posiadamy umowy partnerskie, jak i inne firmy wskazane przez klienta. Zawsze szukamy systemu optymalnego dla naszych klientów.

Powiązane produkty:

Studium przypadku:

 • Obecnie wdrażane u nas systemy OSS oraz systemy wspierające operacje sieciowe są częścią strategii Telefónica – dzięki nim możemy tworzyć usługi i docierać z nimi do naszych klientów. Wdrożenie Comarch Next Generation Network Planning to milowy krok w stronę poprawy efektywności planowania sieci i optymalizacji procesów w naszych filiach w Ameryce Łacińskiej. Wybraliśmy Comarch, ponieważ firma już wcześniej sprawdziła się jako zaufany partner Grupy Telefónica w Europie i wykazała się ogromną elastycznością oraz otwartością na nasze potrzeby. Realizowane wdrożenie wiąże się również z wprowadzeniem platformy integracyjnej dedykowanej najlepszemu w swojej klasie, zintegrowanemu i wykorzystywanemu w całej grupie rozwiązaniu OSS.
    
  José González Díaz, Dyrektor ds. Transformacji i OSS, Global CTO w firmie Telefónica S.A.

  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.