Kompleksowa realizacja projektów IT

Realizacja projektów BSS/OSS od początku do końca

Dostarczanie produktów BSS/OSS to tylko jeden krok w transformacji telekomunikacyjnej. Jako Comarch, pragniemy wykroczyć poza ramy typowego dostawcy oprogramowania. Bierzemy pełną odpowiedzialność umowną za każdy projekt od początku do końca. Staramy się dobrze poznać sytuację firmy, aby zidentyfikować jej potrzeby, strategie, utrudnienia i priorytety oraz zaproponować rozwiązanie elastycznie dopasowane do warunków w niej panujących. Zapewniamy też najwyższy możliwy zwrot z inwestycji.

Poznaj i kreuj z nami technologie przyszłości

Zobacz nasze wideo!

Korzyści z wdrożenia usługi realizacji projektów BSS/OSS od początku do końca:

Pełne wsparcie posprzedażowe

Po wdrożeniu projektu nasi specjaliści chętnie pomogą rozwiązać wszystkie potencjalne problemy związane z utrzymaniem systemu i zapewnią niezbędne wsparcie posprzedażowe (za pośrednictwem jednego z oddziałów lokalnych lub telefonicznie).

Dostosowanie produktu do potrzeb firmy

Wraz z naszymi klientami przyglądamy się istniejącym systemom, procesom biznesowym oraz problemom organizacyjnym, i ustalamy najlepszą metodę sprostania stojącemu przed nami wyzwaniu. Kompleksowa analiza przed rozpoczęciem projektu pozwala nam zaoferować najlepszy produkt z naszego portfolio, dostosowany do rozmiarów, budżetu i priorytetów firmy.

Możliwość outsourcingu zarządzania u firm trzecich (dostawców / podmiotów integrujących)

Wiemy, że aby osiągnąć sukces, trzeba pracować zespołowo. Dlatego Comarch podczas realizacji projektów współpracuje z firmami trzecimi, które angażowane są jako partnerzy integracyjni i technologiczni. Firmy te mogą zostać zaproponowane przez Comarch lub wybrane przez osoby odpowiedzialne w firmie klienta.

Profesjonalne szkolenie, które pozwoli na optymalne wykorzystywanie systemów BSS/OSS

Umiejętność prawidłowego użytkowania i utrzymania wdrożonego systemu umożliwia optymalne wykorzystanie dostarczonego narzędzia. Usługi szkoleniowe Comarch kierowane są do personelu zaangażowanego w implementację systemu, menedżerów projektu, użytkowników końcowych, a także administratorów systemu i instruktorów. 

Wspólne rozwiązywanie problemów

Zakończenie fazy wdrożenia to tylko początek. Aby mieć pewność, że dostarczony system przyniesie korzyści w długiej perspektywie, należy go używać w najbardziej wydajny sposób i rozbudowywać zgodnie z potrzebami biznesowymi. Chętnie w tym pomożemy. W razie wystąpienia problemów jesteśmy gotowi zidentyfikować ich źródło i skutecznie je usunąć.

Podzielona odpowiedzialność za zarządzanie ryzykiem związanym z projektem 

Wdrażanie nowego systemu IT to duże wyzwanie, z którym wiąże się szereg oczekiwanych i nieoczekiwanych zagrożeń. Aby mieć pewność, że zainwestowane fundusze przyniosą korzyści biznesowe, potrzebny jest partner, który będzie potrafił zarządzać i rozwiązywać potencjalne problemy, oraz poniesie wspólną odpowiedzialność za ryzyko związane z projektem. Comarch jest gotowy ponieść taką odpowiedzialność, dostarczając własne narzędzia i metody zarządzania ryzykiem lub pracując zgodnie z procedurami ustanowionymi przez partnerów.

Zobacz nasze materiały PDF związane z kompleksową realizacja projektów IT!

Jeśli jesteś zainteresowany kompleksową realizacja projektów IT, poznaj także te produkty:

Kompleksowa realizacja projektu dla Telefónica S.A.

"Obecnie wdrażane u nas systemy OSS oraz systemy wspierające operacje sieciowe są częścią strategii Telefónica - dzięki nim możemy tworzyć usługi i docierać z nimi do naszych klientów. Wdrożenie Comarch Next Generation Network Planning to milowy krok w stronę poprawy efektywności planowania sieci i optymalizacji procesów w naszych filiach w Ameryce Łacińskiej. Wybraliśmy Comarch, ponieważ firma już wcześniej sprawdziła się jako zaufany partner Grupy Telefónica w Europie i wykazała się ogromną elastycznością oraz otwartością na nasze potrzeby. Realizowane wdrożenie wiąże się również z wprowadzeniem platformy integracyjnej dedykowanej najlepszemu w swojej klasie, zintegrowanemu i wykorzystywanemu w całej grupie rozwiązaniu OSS."

José González Díaz, Dyrektor ds. Transformacji i OSS, Global CTO
Telefónica S.A.

Przeczytaj więcej

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza