Kompleksowa realizacja projektów IT

Jak Comarch realizuje kompleksowe projekty IT?

Comarch bierze całkowitą odpowiedzialność, zapisaną w umowie odpowiedzialność za projekt. Rozumiemy, że operatorzy telekomunikacyjni potrzebują czegoś więcej niż pakietu instalacyjnego. Potrzebują oprogramowania dobrze integrującego się z ich istniejącym środowiskiem IT, które zawiera systemy i komponenty zarówno od dostawców zewnętrznych, jak i własne produkty. Potrzebują też zaprojektować na nowo pewne procesy biznesowe, jak również zapewnić kompletną i bezpieczną migrację danych oraz nieprzerwane sprawne działanie systemów.

Elastyczność. Po uruchomieniu projektu, Comarch  wciąż wspiera klientów  w rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z utrzymaniem. Prowadzimy Szkolenia dla osób, które będą pracować z wdrożonym systemem, aby jak najlepiej umiały one wykorzystać jego możliwości. I, co bardzo ważne, dostarczamy ulepszenia i zmiany w systemie w sposób elastyczny – system rozwija się wraz z biznesem operatora w danym obszarze.

Otwartość. Comarch współpracuje także z firmami trzecimi jako partnerami technologicznymi / integratorami w projekcie. Mogą to być zarówno firmy, z którymi posiadamy umowy partnerskie, jak i inne firmy wskazane przez klienta. Zawsze szukamy systemu optymalnego dla naszych klientów.

Poznaj i kreuj z nami technologie przyszłości

Zobacz nasze wideo!


Zobacz nasze materiały PDF związane z kompleksową realizacja projektów IT:

  Zobacz wszystkie materiały

  Jeśli jesteś zainteresowany kompleksową realizacja projektów IT, poznaj także te produkty:

  Studium przypadku:

  Kompleksowe rozwiązanie do obsługi globalnych usług VPN dla przedsiębiorstw

  Zobacz wideo Comarch & ngena!


  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.