OSS/BSS Data Analytics

OSS/BSS Data Analytics – system do analizy danych dla branży telekomunikacyjnej

Comarch OSS/BSS Data Analytics to rozwiązanie do analizy zbiorów danych big data dla branży telekomunikacyjnej, które pozwala stawić czoła tego rodzaju wyzwaniom. Rozwiązanie przetwarza w czasie rzeczywistym dane zgromadzone w ramach sieci telekomunikacyjnej (która stanowi kluczowy punkt kontaktu z klientami), łączy je z informacjami z systemów zewnętrznych (Performance Management, Fault Management, Network Inventory, CRM itp.) i dokonuje ich agregacji. Po powiązaniu ze sobą danych ze wszystkich tych źródeł system do analizy danych OSS/BSS przeprowadza kompleksową analizę w czasie rzeczywistym i dostarcza bezcenne dane dotyczące postrzegania świadczonych usług przez klienta. Narzędzie sugeruje w oparciu o zagregowane informacje konkretne działania, które mogą zostać wykonane automatycznie. Dodatkowo produkt OSS/BSS Data Analytics obsługuje liczne scenariusze dotyczące monitorowania i zarządzania zadowoleniem klienta oraz monetyzacją danych dla branży telekomunikacyjnej.

Comarch OSS/BSS Data Analytics skutecznie pomaga firmom z branży telekomunikacyjnej poprawić ich ogólny wynik NPS (ang. Net Promoter Score) lub CSAT (ang. Customer Satisfaction), jako że uwzględnia rzeczywiste zadowolenie klientów korzystających z danej usługi świadczonej przez sieć telekomunikacyjną.

  Efektywne wykorzystanie danych w branży telekomunikacyjnej

  Zobacz nasze wideo!

  Korzyści z wdrożenia systemu analizy danych w telekomunikacji - OSS/BSS Data Analytics:

  Optymalne wykorzystanie danych do doskonalenia biznesu telekomunikacyjnego

  Integruj i przetwarzaj zbiory danych big data, aby osiągać dzięki nim korzyści i optymalizować procesy w Twojej firmie.

  Poprawa wydajności operacyjnej

  Dzięki OSS/BSS Data Analytics odkryj miejsca w Twojej organizacji, gdzie wydajność operacyjna może zostać poprawiona i ciesz się oszczędnościami.

  Monetyzacja danych w branży telekomunikacyjnej 

  Wykorzystaj dane z analiz w systemie OSS/BSS Data Analytics, by budować nowe usługi, lepiej odpowiadające na potrzeby klientów i tym samym zwiększać swój udział w rynku. 

  Zwiększenie zadowolenia klientów

  Dowiedz się dzięki danym z OSS/BSS Data Analytics, co naprawdę poprawi postrzeganie jakości Twoich usług przez klientów i wdrażaj odpowiednie optymalizacje sieci i usług.

  Comarch Data Analytics – Selected Use Cases

  Data Analytics – Selected Use Cases

  Zobacz nasze materiały PDF związane z analizą danych dla branży telekomunikacyjnej!

  Jeśli jesteś zainteresowany systemem OSS/BSS Data Analytics, poznaj także te produkty:

  Jak sztuczna inteligencja pomaga operatorom optymalizować koszty

  Zobacz nasze wideo!

  Proszę czekać

  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

  Przejdź do formularza