Kompleksowa orkiestracja i procesy sieciowe

Wykorzystaj automatyzację procesów, aby przyspieszyć wdrażanie usług, zmniejszyć liczbę błędów i ulepszyć doświadczenia klientów

Nowoczesne sieci integrujące w sobie wiele technologii nie mogą funkcjonować w sposób optymalny bez wysokiego poziomu wirtualizacji i programowalności funkcji sieciowych, szczególnie w sytuacji, gdy operatorzy starają się czerpać zyski z segmentacji sieci i innych korzyści płynących z 5G.

Przeprowadzenie transformacji własnych operacji i sieci, aby sprostać współczesnym wymaganiom i zapewnić bezproblemową kompatybilność z technologią jutra, wymaga zautomatyzowania procesów. Właśnie tu wyróżniają się systemy Comarch. Nasze rewolucyjne rozwiązania zapewniają pełną kontrolę nad siecią poprzez przemyślane projektowanie sieci, bezobsługową realizację usług oraz zautomatyzowaną identyfikację i rozwiązywanie problemów oraz konserwację sieci.

Dzięki naszemu zunifikowanemu i systemowemu łańcuchowi rozwiązań BSS i OSS proces orkiestracji jest usprawniony i obsługiwany kompleksowo, od momentu sprzedaży produktu komercyjnego klientowi po konfigurację urządzeń sieciowych. Dostarczamy pojedynczy i zintegrowany system, w którym katalog produktów i usług pełni rolę silnika całkowicie zautomatyzowanego procesu. Rozwiązanie Comarch oferuje także wiele platform służących do efektywnego planowania, optymalizacji i eksploatacji sieci – a nawet zapewnia integrację katalogu zasobów dla zoptymalizowanej adaptacji i indywidualnego dostosowywania technologii.

Kompleksowa orkiestracja i procesy sieciowe

Już teraz rozpocznij planowanie swojej transformacji biznesowej i operacyjnej

  • Zautomatyzuj realizację produktów i usług
  • Skróć czas przywracania usług
  • Zoptymalizuj wydajność pracowników
  • Zredukuj rolę czynnika „błędu ludzkiego”

  • Osiągnij zerowy czas przestoju usług
  • Zwiększ poziom satysfakcji klientów
  • Umożliw uzyskanie nowych oszczędności w zakresie CAPEX i OPEX 

Dowiedz się, jak pomogliśmy KPN zautomatyzować procesy BSS w segmencie klientów biznesowych

Usprawnienie obsługi klienta w KPN dzięki BSS firmy Comarch

Produkty powiązane

Chcesz wiedzieć więcej?

Proszę czekać

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.

Przejdź do formularza