Bezobsługowe zarządzanie personelem

Oprogramowanie do optymalizacji zarządzania personelem w sposób bezobsługowy

FSM firmy Comarch może zautomatyzować i zoptymalizować zarządzanie personelem poprzez łączenie danych o bieżących i historycznych zadaniach, dostępności i umiejętnościach techników oraz wymaganiach konserwacyjnych, w celu zapewnienia dotrzymania zobowiązań umownych SLA.

Chcesz poznać bliżej rozwiązania Comarch FSM? Zamów darmowe demo na żywo!

Główne cechy oprogramowania do bezobsługowego zarządzania personelem

Planowanie zapotrzebowania

Narzędzia do bezobsługowego zarządzania personelem umożliwiają dokładne prognozowanie oczekiwanych zleceń pracy i automatyczne dopasowywanie ich do dostępnych zasobów, w celu optymalizacji zarządzania zmianami w czasie pracy i planowania budżetu.

Oprogramowanie do zarządzania grafikami pracy

Zautomatyzowane oprogramowanie do zarządzania grafikami pracy personelu gwarantuje stałą aktualność informacji o dostępności i umiejętnościach pracowników, umożliwiając wdrażanie skutecznego systemu przydziału zadań i planów szkoleń.

Zarządzanie personelem zmianowym

Oparte na sztucznej inteligencji automatyczne zarządzanie grafikami pracy dostosowuje się do prognozowanego zapotrzebowania i szczytowej aktywności, dzięki czemu jest możliwa optymalizacja planowania i ustalana harmonogramów. 


Zarządzanie personelem zmianowym FSM

Optymalizacja harmonogramów w czasie rzeczywistym FSM

Optymalizacja harmonogramów w czasie rzeczywistym


Oprogramowanie AI FSM zajmuje się kompleksową optymalizacją harmonogramów, uwzględniając dane historyczne oraz zdarzenia związane z konserwacją i zadaniami w czasie rzeczywistym. Dynamicznie aktualizuj harmonogramy w oparciu o wszystkie dostępne dane dotyczące zadań, dostępności i umiejętności techników, planowania i optymalizacji tras oraz planowanych i doraźnych wymagań konserwacyjnych.

Symulacja

Oprogramowanie do bezobsługowego zarządzania personelem pozwala na wizualizowanie wpływu wszystkich zdarzeń, w tym zwolnień lekarskich, szkoleń, urlopów i zmian umiejętności techników, i pozwól silnikowi AI FSM na dostosowywanie grafików pracy w celu uzyskania optymalnych wyników w zakresie SLA.

Poradnik zarządzania podwykonawcami - FSM

Proszę czekać

Skontaktuj się z ekspertem

Zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia Państwa potrzeb w zakresie rozwiązania FSM.

Skontaktuj się z nami