Comarch Innovation Space
Comarch Innovation Space to miejsce, w którym można poznać szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Comarch. Strefa podzielona jest na obszary dedykowane poszczególnym sektorom gospodarki, w których w multimedialny sposób zaprezentowane są technologie jutra.

Obszary tematyczne

 1. Administracja publiczna
 2. Odkryj nasze nowoczesne rozwiązania i e-usługi dla administracji publicznej. Zobacz jak wygląda chmura punktów i jak wykorzystujemy technologię GIS. W praktyce poznasz działanie analityk wideo oraz zastosowanie naszej aplikacji Smart Parking.

 3. Customer Experience
 4. Kreujemy doświadczenia konsumenckie z naszymi systemami i usługami opartymi na sztucznej inteligencji, aby zwiększyć lojalność klientów, poprawić wydajność danych i zarządzać złożoną infrastrukturą IT. Monitoring 24/7 pozwala na wykrywanie i rozwiązanie problemów jeszcze zanim zaczną mieć one wpływ na użytkownika końcowego.

 5. e-Zdrowie
 6. Odkrywamy technologie, które zmieniają świat medycyny. Prezentujemy nasz punkt diagnostyczny, platformę e-Care i aplikację HealthNote. Dzięki Strefie Innowacji Comarch dowiesz się więcej o praktycznym zastosowaniu telemedycyny, teleopieki i Internetu Rzeczy.

 7. e-Mobilność
 8. Zobacz jak e-mobilność zmienia aglomerację miejską w inteligentne miasto. Wsiądź do naszego e-pojazdu, dowiedz się więcej o autonomicznych i połączonych usługach opartych na chmurze Comarch, które  ułatwiają  pracę, płatności, a nawet rozrywkę. 

 9. Finanse
 10. Tworzymy nowoczesne systemy dla rynków finansowych i ubezpieczeniowych oraz demonstrujemy wirtualnego asystenta finansowego. Stosujemy sztuczną inteligencję w szerokim zakresie, w tym m.in. do wyceny likwidacji szkód i udzielania pożyczek.

 11. Internet Rzeczy
 12. Wejdź do świata Internetu rzeczy i zobacz jak urządzenia komunikują się z systemami komputerowymi w środowisku chmurowym. Sprawdź platformę Comarch IoT, aby doświadczyć i znaleźć inteligentne rozwiązania dla siebie.

 13. Systemy ERP i BI
 14. Dowiedz się jak wykorzystując sztuczną inteligencję, internet rzeczy i zaawansowaną analitykę tworzymy nowoczesne systemy do zarządzania przedsiębiorstwem. Zobacz w praktyce jak digitalizacja zmieniła procesy w branżach retail oraz produkcyjnej i jak każda firma może przejść cyfrową transformację wykorzystując IT przyszłości.

 15. Telekomunikacja
 16. Tutaj dowiesz się więcej o oprogramowaniu Comarch dla telekomunikacji: systemach wsparcia biznesu (BSS), narzędziach do zarządzania siecią – także 5G (OSS) z algorytmami sztucznej inteligencji, jak również o systemach IT do zarządzania w telekomunikacji usługami opartymi o Internet Rzeczy i usługami realizowanymi w terenie (produkt Comarch Field Service Management). Zobacz jak ewoluowały sieci komórkowe i telefony od technologii 1G do 5G.

Administracja publiczna

Odkryj nasze nowoczesne rozwiązania i e-usługi dla administracji publicznej. Zobacz jak wygląda chmura punktów i jak wykorzystujemy technologię GIS. W praktyce poznasz działanie analityk wideo oraz zastosowanie naszej aplikacji Smart Parking.

Customer Experience

Kreujemy doświadczenia konsumenckie z naszymi systemami i usługami opartymi na sztucznej inteligencji, aby zwiększyć lojalność klientów, poprawić wydajność danych i zarządzać złożoną infrastrukturą IT. Monitoring 24/7 pozwala na wykrywanie i rozwiązanie problemów jeszcze zanim zaczną mieć one wpływ na użytkownika końcowego.

e-Zdrowie

Odkrywamy technologie, które zmieniają świat medycyny. Prezentujemy nasz punkt diagnostyczny, platformę e-Care i aplikację HealthNote. Dzięki Strefie Innowacji Comarch dowiesz się więcej o praktycznym zastosowaniu telemedycyny, teleopieki i Internetu Rzeczy.

e-Mobilność

Zobacz jak e-mobilność zmienia aglomerację miejską w inteligentne miasto. Wsiądź do naszego e-pojazdu, dowiedz się więcej o autonomicznych i połączonych usługach opartych na chmurze Comarch, które  ułatwiają  pracę, płatności, a nawet rozrywkę. 

Finanse

Tworzymy nowoczesne systemy dla rynków finansowych i ubezpieczeniowych oraz demonstrujemy wirtualnego asystenta finansowego. Stosujemy sztuczną inteligencję w szerokim zakresie, w tym m.in. do wyceny likwidacji szkód i udzielania pożyczek.

Internet Rzeczy

Wejdź do świata Internetu rzeczy i zobacz jak urządzenia komunikują się z systemami komputerowymi w środowisku chmurowym. Sprawdź platformę Comarch IoT, aby doświadczyć i znaleźć inteligentne rozwiązania dla siebie.

Systemy ERP i BI

Dowiedz się jak wykorzystując sztuczną inteligencję, internet rzeczy i zaawansowaną analitykę tworzymy nowoczesne systemy do zarządzania przedsiębiorstwem. Zobacz w praktyce jak digitalizacja zmieniła procesy w branżach retail oraz produkcyjnej i jak każda firma może przejść cyfrową transformację wykorzystując IT przyszłości.

Telekomunikacja

Tutaj dowiesz się więcej o oprogramowaniu Comarch dla telekomunikacji: systemach wsparcia biznesu (BSS), narzędziach do zarządzania siecią – także 5G (OSS) z algorytmami sztucznej inteligencji, jak również o systemach IT do zarządzania w telekomunikacji usługami opartymi o Internet Rzeczy i usługami realizowanymi w terenie (produkt Comarch Field Service Management). Zobacz jak ewoluowały sieci komórkowe i telefony od technologii 1G do 5G.